Małgorzata: prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.

Chciałam podziekowac Maryi mialam wiele razy przeszkody w tej modlitwe ale w koncu zaczelam . prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.
Read More

Ania: pomoc w trudnościach przed ślubem

Zgodnie z obietnicą daną Maryi pragnę dać świadectwo jej obecności w moim życiu. Jakże spokojnym do momentu kiedy nie przyjęłam oświadczyn chłopaka z ktorym spotykalam się dosyć długo. Oczekiwałam tego momentu w życiu, a jednak... po zaręczynach zaczęłam zastanawiać się nad słusznością swojej decyzji, zaczęły mną targać coraz większe wątpliwości....
Read More

Magdalena: Odnaleziona miłość

Witam serdecznie kazda osobe odmawiajaca Nowenne Pompejanska. Chcialabym podzielic sie swoim swiadectwem zwiazanym z Nowenna. Juz od jakiegos czasu zbieralam sie aby opisac swoja historie ale zawsze jskies przyziemne sprawy mnie odciagaly.
Read More

Angelika: Matka Najświętsza wysłuchuje nasze prośby

Witam , chciałabym podzielić się świadectwem dotyczącym Nowenny Pompejańskiej. Kiedys nie umialam odmowic dziesiatka rożańca a teraz codziennie chce odmawiac różaniec . Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji zdania egzaminów na tech.farmaceutycznego ale niestety ja przerwałam chociaż teraz wydaje mi się że tak musiało być
Read More

Mała: Spowiedź

Moi kochani. Odmówiłam już 8 Nowenn Pompejańskich w intencji dobrego męża + jedną w intencji tego człowieka , który nim będzie. Na razie w tej kwestii nic się nie wydarzyło, ale na pewno Maria Różańcowa dała mi wiele innych łask, których namacalnie nie dostrzegam, ale wiem, że są.
Read More

M.E.J.: Pomoc w pokonywaniu trudności

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam na początku roku 2016. Był to trudny dla mnie czas, studiowałam, pracowałam i niedługo miałam obronę, a do tego moja promotorka była bardzo wymagająca. Szukałam pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Odmówiłam ją w intencji spokoju i dobrej obrony. Wszystko się udało. W dniu obrony byłam spokojna jak na żadnym innym egzaminie i obroniłam się na 5. Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji mojego wieloletniego związku. Prosiłam o zakończenie jego lub podjęcie kolejnych kroków zmierzających do ustatkowania, wyjścia za mąż z obecnym chłopakiem. Niestety, mój 8 letni związek zakończył się prawie rok temu. Od tego momentu jestem sama. Jutro kończę kolejną Nowennę w intencji znalezienia miłości. To była dla mnie najtrudniejsza modlitwa. Wydarzyło się przez te ponad 50 dni w moim życiu wiele złych rzeczy i trudnych sytuacji. Czuje, że to było po to żebym przestała odmawiać różaniec, jakby zły to wszystko mi podkładał pod nogi. Pojawiły się też myśli po co to robię, inni znajdują miłość bez modlitwy. Jednak wytrzymałam do końca. Ostatnie dni to wiele dobrych wiadomości wiec tym bardziej jestem dumna, że dotrwałam do końca. Muszę też zaznaczyć, że w ciagu odmawiania teraz Nowenny poszłam do spowiedzi od prawie 2 lat. Wierzę jednak, że moja intencja zostanie wysłuchana i się spełni. Wierzę w to głęboko i powtarzam wszystkim, że warto Nowennę Pompejańską odmawiać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "M.E.J.: Pomoc w pokonywaniu trudności"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Klara
Gość

Podziwiam i gratuluję odwagi. Niektórym szkoda jest stracic 4, 3 lata związku. Wolą w nim trwac z myślą „jakoś to będzie, lepiej tak niż być samemu”. Znam takich przypadków mnóstwo i pewnie nie tylko ja. Zakonczenie 8letniego związku napewno było bolesne. Gratuluję odwagi oraz życzę powodzenia i samych dobroci w życiu 🙂

M.M.
Gość

Dziękuję za świadectwo. 8 lat w związku to kawał czasu. Dzięki Pani wskazała rozwiązanie. Z pewnością przyniesie nowe dobre lepsze dzis i jutro.

Agata
Gość

Ja również Ciebie podziwiam i domyślam się ile musiałaś wycierpieć po zakończeniu tak długiego związku. Życzę Tobie wszystkiego dobrego!

Obrazki z nowenną pompejańską?