Lucyna: Ta nowenna jest moją nadzieją

odmawiajmy nowenne pompejańską, dzięki niej otrzymałam wiele łask aż trudno w to uwierzyć . Kończąc część błagalną już otrzymałam wielką łaskę o którą się modliłam . Odmawiam 4 raz i MATKA BOŻA wysłuchuje wszystkich moich próśb . Ta nowenna jest moją nadzieją. odmawiajcie a dostaniecie wszystko!

Karolina: Rodzina pod opieką Maryi

Mam 17 lat. Pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej 1,5 roku temu. Chciałam ją wtedy wykorzystać, abym ja i chłopak z mojej klasy zostali parą. Coś mnie odsunęło od tego pomysłu i przez jakiś czas nie myślałam o Nowennie. Dopiero po wakacjach, kiedy moi rodzice nie rozmawiali ze sobą już trzy miesiące, zaczęłam odmiawiać Nowenne za nich.
Przeczytaj

Katarzyna: bliskość Matki Bożej

Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenny i jak narazie to o co prosze nie spelnilo sie. Modlilam sie o dobrego meza dla siebie i laske nawrocenia znajomego. Jednak skladam swiadectwo tego, ze ta modlitwa przynosi ze soba laski. Przeczytaj Katarzyna: bliskość Matki Bożej
Przeczytaj

Alicja: W czasie odmawiania tej nowenny znalazłam na drodze obrazek z Maryją

Witam wszystkich czytających świadectwa i modlących się. Obecnie odmawiam siódmą NP, jestem już w części dziękczynnej.
Przeczytaj

Lidia: Nawrócenie

Witam wszystkich! Mijają 4 dni od skończenia mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się o odnalezienie właściwej drogi zawodowej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się około 2 lata temu w kościele, jednak ciągle coś mnie odciągało od jej rozpoczęcia. Nie będę opisywać całej mojej drogi duchowej. W skrócie jednak powiem,...
Przeczytaj

Aleksandra: uwolnienie z nałogu

Zostawiłam mu różaniec.Od tego dnia listopadowego jest trzezwy i odmieniony.Znowu poczuł się gospodarzem w swoim własnym domu.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o