Karola: Wielki strumień łask

Pewnej nocy z tej bezsilności przepłakałam parę godzin i matka nasza kochana usłyszała mnie i rano natknęłam się na nowennę w internecie . Od razu zaczęłam się modlić o maleństwo i wtedy stał się cud zdecydowaliśmy się na nauki przed małżeńskie.
Read More

Basia: Łaska dobrej śmierci

Modląc się nowenną pompejańską, wyprosiłam mojemu kochanemu mężowi łaskę dobrej śmierci. Razem z mężem odmówiliśmy w ciągu dwóch lat choroby kilka nowenn. W ostatnich prosiłam Matkę Bożą, aby, jeśli nie uzdrowienie, uprosiła u Pana Boga, by mój mąż, mający kilkanaście guzów nowotworowych w płucach, nie dusił się, długo umierając, ani...
Read More

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje.
Read More

Ewa i Michał: Pomoc w sprawach finansowych

Mieliśmy bardzo duże kłopoty finansowe. Pomimo, iż oboje bardzo się staraliśmy, codzienność była coraz gorsza do udźwignięcia.
Read More

Gabriela: powrót osoby ukochanej

Obiecałam sobie, że jeśli się uda, to napiszę o tym tutaj. Odmawiam 9 dzień nowennę pompejańską o powrót ukochanej osoby, miłości mojego życia. Powiedzieliśmy sobie zbyt wiele, zbyt wiele uczyniliśmy, myślałam, że to koniec. Te dwa ostatnie miesiące były dla mnie jednymi z najgorszych w moim życiu. Tymczasem wczoraj dostałam...
Read More

Lidia: Lekkość duszy

Od dłuższego czasu szukałam kontaktu z Bogiem…Moje życie jest bardzo skomplikowane. Przebywam za granicą i marzę o powrocie na stałe do Polski. Powrót jest utrudniony, wręcz niemożliwy. Zamówiłam w maju msze św. wieczyste za mnie i moich bliskich, potem odczułam potrzebę dania czegoś od siebie. Odmówiłam kilka Nowenn do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły i znalazlam w internecie Nowennę pompejańską. Postanowiłam poruszyć niebo i ziemię…Pierwszą odmówiłam za uwolnienie od moich problemów 16.06-8.08, drugą z prośbą o stabilizację życiową 15.08-7.10, a trzecią za dusze czyśćcowe 8.10-30.11. Teraz odmawiam czwartą bez intencji, zdam się na wolę Matki Bożej.. Przeważnie odmawiam w drodze do i z pracy, często na palcach i z myślami błądzącymi pośród spraw przyziemnych. Nowenny rozjaśniły mój sposób widzenia spraw, pozbyłam się jednego z grzechów. Prosiłam Boga o znak , że mnie wysłucha i pojawiła się tęcza na pochmurnym jesiennym niebie. Najwięcej łask dała mi modlitwa za dusze czyśćcowe. Po 8 miesiącach zaczyna się zabliźniać trudno gojąca rana, otrzymałam szansę na zmianę pracy z małą podwyżką. W uroczystość Chrystusa Króla odczytano moje wypominki złożone 3 tygodnie wcześniej i odczułam lekkość duszy, że ta Nowenna jest przyjęta. Wierzę, ze Matka Boska poda mi rękę i pomału rozwiąże wszystko co mnie trapi. Uzależniłam się od rożańca i będę starała się odmawiać go do końca życia.
Dziękuję Królowo Rożańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?