Ewa: Spokój, mniej placzu, więcej uśmiechu

Dziękuję Ci Matko Boża i obiecuję nigdy nie wypuścić z rąk różańca.
Read More

adam: moje świadectwo

Módlcie się z wiarą
Read More

Marcin: Zawsze jesteś przy mnie

Od pewnego czasu miałem problem z przypominającym się złem, które popełniłem w przeszłości. Cały czas miałem w głowie sytuacje, które sprawiały, że nie mogłem iść na przód. Odmawiałem Nowennę w intencji mojego nawrócenia i oddania Panu Bogu grzechów których się dopuściłem.
Read More

Wiktoria: Mam prawo jazdy

Mam 18 lat i muszę przyznać, ze nigdy z Maryja nie było mi po drodze, a różaniec wydawał sie tylko klepaniem zdrowasiek bez sensu. Az w końcu zaczelam kurs na prawo jazdy i wiedziałam, ze muszę zdać za pierwszym razem (potem wyjeżdżam). Było różnie, czasem były łzy, papierologia ustalanie terminów itd. Wymówiłam sobie, ze nie mam tego czegoś takiej smykałki do jazdy.
Read More

Świadectwo Olgi z odmawiania nowenny

Z głębin komentarzy: Kochani czciciele najdroższej Matki z Pompejów. Pragnę podzielić się z wami moim doświadczeniem jej działania i prawdziwej obecności w moim życiu, wiem i czuję, że Ona cały czas kieruje moim życiem, i obdarza mnie potrzebnymi łaskami. Nawet gdy upadam, albo, gdy wydaje mi się , że nie...
Read More

Kobieta: Wiem czyja to zasługa

Witam!
Pierwsza moja modlitwa NP przyniosła widoczny efekt, więc to mnie nakłoniło do odmawiania kolejnych. Prosiłam o kolejne dziecko, ciążę. Zmówiłam 3 NP w tej intencji i tak się pięknie złożyło, że w październiku (miesiącu Różańca Św), byłam w ciąży. Byłam 100% pewna, że to wymodlona prośba. I tak już nie przestawając modliłam się dalej o zdrowie dla dziecka i w miarę łatwy i szybki poród (gdyż pierwszy przeżyłam okropnie i strasznie się tego bałam). I znów doszukując się znaków z Nieba, do szpitala pojechałam w Godz.Miłosierdzia :)- ze łzami w oczach i panice wobec tego, co mnie czeka-ale oczywiście trafiłam na najlepszą położną, a poród był tak krótki, że naprawdę mogę się chwalić. Wiem czyja To Zasługa, Dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?