Studentka: Nowenna to czas przemyśleń.

Nagle wszystko spadło na moją głowę, zostałam z tatą, który nie miał o niczym bladego pojęcia. Nigdy nie przejmował się domem, rachunkami itd. Teraz wyjechałam na studia do innego miasta i zaczęłam zastanawiać się, skąd miałam tyle sił, żeby to wszystko ogarnąć.
Read More

Ala: Matka Boża wysłuchuje wszystkich naszych próśb zgodnie z Wolą Boga.

Nie podchodźmy do tego tak, że czyjaś modlitwa jest niewysłuchana ...czytam... modliłam się a nie zostałam wysłuchana... każda modlitwa jest wysłuchana....ale my czasami nie wiemy co dla nas jest najlepsze...Bóg zna i wie o nas wszystko... i to On wie co nam jest potrzebne do prawdziwego szczęścia i godnego życia aby później zostać zbawionym.
Read More

Bożena: praca

Witam, rozpoczęłam nowennę o pracę 20/08/2013. Z wykształcenia jestem świeżo upieczonym psychologiem oraz studentką grafiki artystycznej. Od dziecka uwielbiam sztukę, ale nie mogłam takiej pracy szukać ponieważ studiowałam psychologię a dorabiałam sobie tylko rysowaniem portretów. Przeczytaj Bożena: praca
Read More

A :): Dziękuję Ci Matko, bo dostaje więcej niż proszę

Witam wszystkich:) Przyszła kolej i na mnie bym, tak jak obiecałam Matce Bożej, złożyła świadectwo o łaskach jakich doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. Jak większość z Was, ja również przez przypadek natrafiłam na tę piękną modlitwę...a właściwie mogę powiedzieć, że to Ona mnie znalazła. Pojawiła się w chwili, kiedy moje...
Read More

Bożena: Uratowane małżeństwo

Chce z calego serca podziekowac Matce Bożej za to że mnie wspierala, dawala sile i wiare w to ze moze byc jeszcze dobrze.
Read More

Kinga: Prawo jazdy

Nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej zaczęłam pod koniec listopada 2016 r. Długo zastanawiałam się czy na pewno mogę modlić się w takiej intencji, mimo ze fakt ten był dla mnie bardzo ważny, obawiałam się, że to zbyt błahy powód. Po przeczytaniu większej ilości świadectw, nie miałam już wątpliwości. Matka Boska wysłuchuje każdego i udziela łask w nadmiarze, tak więc zaczęłam się modlić po raz drugi tą cudowną modlitwą.

Od zawsze mam bardzo duży problem ze stresem, na egzaminie na prawo jazdy wydawał się być nie do pokonania, a jednak udało się, egzamin zdałam po kilkunastu dniach od kiedy zaczęłam odmawiać część błagalną, to było moje jedenaste podejście do praktyki, chciałam się poddać a jednak udało się! Modlitwę dokończyłam do 54 dni częścią dziękczynną. Egzamin przebiegł strasznie szybko, miałam wrażenie, że całe miasto zamarło i na drodze jestem tylko ja, czułam w sercu spokój, co wcześniej wydawało się być niemożliwe, zawsze stres wygrywał i wynik był negatywny. Tym razem było inaczej. Matka Boska czuwała nade mną tak silnie, że czułam się przez nią niemalże prowadzona! Niesamowite uczucie. Dziękuje, z całego serca dziękuję Maryjo Śliczna Pani!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.