Jagoda: przede mną jeszcze długa droga

Nowennę pompejańską odmawiam dopiero od 13 maja. Od 20 kwietnia modlę się do Świętej Rity i Świętego Judy Tadeusza, a od 3 maja odmawiam różaniec kilka razy dziennie. Modlę się pokornie o to, aby mój partner dał naszemu związkowi jeszcze jedną szansę. Przeczytaj Jagoda: przede mną jeszcze długa droga
Read More

Agnieszka: nowenna pomaga!

Pod koniec zeszłego roku postanowiłam zmienić parę rzeczy w moim dotychczasowym życiu i wtedy, jakby "przez przypadek" natrafiłam na nowennę pompejańską. Pierwszą skończyłam odmawiać w połowie lutego a teraz odmawiam kolejne, każda w innej intencji.Przeczytaj Agnieszka: nowenna pomaga!
Read More

Krzysztof: Łaska pracy

Szczęść Boże, Zgodnie z obietnicą daną Najświętszej Panience chciałbym przedstawić swoje świadectwo. O nowennie dowiedziałem się rok temu od mojego kuzyna. On wraz ze swoją najbliższą rodziną modlili się o szczęśliwe poczęcie dziecka i ich modlitwa została wysłuchana – urodziła im się piękna, zdrowa córeczka. Przyznam, że nic dalej z wiedzą o nowennie nie robiłem. Jednak nadszedł taki moment w moim życiu, w którym przypomniałem sobie o nowennie. Mianowicie bardzo żałowałem dokonania pewnego wyboru zawodowego. Było to pod koniec lutego. Wpadłem w wielki marazm, nic mnie nie cieszyło a wręcz przeciwnie – byłem bardzo zły na siebie i cały świat. Pod koniec marca postanowiłem zacząć odmawiać nowennę w intencji zawodowej.
Read More

Joanna: Nowe mieszkanie

Witam wszystkich chcę złożyć świadectwo tak jak obiecałam w modlitwie Najświętszej Matce Bożej Królowej Różańca świętego z Pompejów ,a wiec wraz ze swoją rodziną tz, ja maz i synek mieszkaliśmy w małym mieszkaniu tbs które bardzo chcieliśmy zamienić na większe komunalne z góry byliśmy skazani na nie powodzeniePrzeczytaj Joanna: Nowe...
Read More

Ewa: tylko te koszmary czy tak może być?

Pozdrawiam wszystkich i bardzo milo jest czytać wasze świadectwa chcialabym i ja kiedys cos opowiedzieć moze sie uda:)
Read More

Kinga: Nie zwlekajcie!

Pisze ta nowennę bo chciałabym zachęcić wszystkie osoby, które zwlekają z jej rozpoczęciem lub maja wątpliwości co do jej spełnienia. Otóż, usłyszałam o nowennie dosyć przypadkowo, rok temu. Byłam akurat w okresie bardzo złego stanu psychicznego. Moje życie wydawało mi się bezsensowne, Czułam, ze pod każdym względem stoję w miejscu, nic mi się nie układało, wszystko było na opak. Czułam się porażką, gorsza od innych, bo nic mi się nie udawało, zaczynając od niedostania się na studia po utratę przyjaciół i bliskiej rodziny. Postanowiłam, ze odmowie nowennę za to, abym dostała się na studia medyczne, to było jedno z moich marzeń do których dążyłam, lecz nie zapowiadało się aby się spełniło, maturę musiałam poprawiać. Długość nowenny była dla mnie bardzo przygnębiająca, miałam wiele zwątpień, czy na pewno dam rade. Maryja pomogła mi dotrwać do końca, w trakcie odmawiania nowenny czułam jej opiekę, nagle zaczęło się wszystko układać! Zaczęłam dostrzegać rzeczy na które wcześniej nie zwracałam uwagi, zaczęłam cieszyć się życiem! Byłam pewna, ze co by się nie działo ona mnie wspiera i jest przy mnie…! Idąc na poprawę matury czułam jej obecność, dzięki niej dostałam się na wymarzone studia! Niedługo rozpocznę kolejna nowennę! Nie zwlekacie! Maryja nas kocha i chce nam pomagać!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kinga: Nie zwlekajcie!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.M.
Gość

Piękne świadectwo. Cudownie ze życie Cię cieszy po okresie smutku

Magdalena
Gość
Magdalena

dziekuje
nie moge uwierzyc
ja podobnie czuje
jakbym czytala sama osobie
dziekuje
pomodle sie za ciebie, dziekuje ze napisalas swiadectwo
bardzo mnie pomoglo, dodalo wiary oraz nadzieji

Czcicielka Maryji

Magdalena
Gość
Magdalena

piekne swiadectwo

Julia
Gość

Dziękuję za to świadectwo Twoje…

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?