Iwona: Czas na moje świadectwo

Jak to zwykle bywa, na NP natknęłam się przypadkiem na plotkarskich stronach, i to w bardzo ciężkich chwilach życia, bo strata pracy po wielu latach... Ból, obawa przed przyszłością- zaczęłam Nowennę... I tak odmówiłam 3 w intencji pomyślnego ułożenia spraw zawodowych, znalezienia dobrej pracy. Powiem szczerze, nie wierzyłam że się...
Read More

Magdalena: Byłam zakochana w muzułmaninie.

Witam. Podobnie jak wielu młodych ludzi dzisiaj w Polsce wyjechałam z chłopakiem za granicę zarobić na ślub, mieszkanie itd. Pracowałam w kilku miejscach, uczyłam się języka.
Read More

Marcin: Jak po grudzie

Pierwsza nowenna, w niełatwej sprawie nawrócenia, już za mną. Zapewne zaowocuje po jakimś czasie, choć odniosłem wrażenie, że pierwsze, baaardzo słabiutkie oznaki zmiany już nastąpiły. Poza tym odmawianie czterech części Różańca w różnych sytuacjach i porach dnia przyniosło mi coś, co nazwałbym wewnętrznym uspokojeniem. Modlitwa przychodziła względnie łatwo, choć w...
Read More

Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach "przypadkowo" (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych.
Read More

Paulina: Praca

Witam :) Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny:) Postaram się aby było ono krótkie ale jednocześnie wyrażające WIARĘ w MOC MODLITWY. Drogę swego życia z Maryją rozpoczęłam znacznie wcześniej niż myślałam. Bóg tak kieruje naszymi ścieżkami, że jest to niesamowite! Kiedy wydaje się nam, że nasze...
Read More

K: Proces mojego nawracania

Nowennę odmawiam od ponad dwóch w różnych intencjach i dawno powinienem napisać swoje świadectwo. Nie zrobiłem tego, ponieważ nie byłem pewien czy to jest ten czas, czy mam o czym pisać i czy potrafię to zrobić?. Czułem potrzebę napisania czegoś, ale nie przychodziło mi to łatwo, gdyż tonąłem w mnogości moich poplątanych myśli. Na początku powiem tylko, że nie ma w życiu przypadków, choć na nowennę pompejańską trafiłem przypadkiem w Internecie. Trochę później dowiedziałem się, że osoba mi najbliższa modliła się o moje nawrócenie, a do tego doszły przeżycia związane ze śmiercią innej drogiej mi osoby . Wcześniej jednak zaczęły się wyjazdy do matki Bożej Licheńskiej i słuchanie fragmentów Dzienniczka św. Siostry Faustyny, która na pewno orędowała za mną u Pana Jezusa. Jak wspomniałem miałem różne intencje i z perspektywy czasu powiem że, zostały one wysłuchane przez Maryję. Mam na myśli te spełnione prośby, które możemy sami zweryfikować. O nich nie będę pisał, choć są one wszystkie bardzo ważne. Ja chciałbym napisać o tym, jak ja i moje życie zmieniły się w trakcie odmawiania nowenny pompejańskiej, z czego później sobie zdałem sprawę. Był to jednak i nadal jest dość długi proces mojego nawracania ku Panu Bogu. Zdecydowaną większość mojego życia przeżyłem w ciężkich grzechach. W codziennym życiu wiodło mi się nieźle, ale duchowo byłem na dnie i jestem przerażony tą myślą, że można było tak wcześniej żyć: pijaństwo, nieczystość, egoizm, zdrady, kłamstwa, oszczerstwa i wszelakie grzechy języka, pycha, zawieść, ciągła złość, oraz niechęć do Kocioła i wiele innych złych rzeczy. Na samo wspomnienie, aż drżę. Przy takim bagażu okropnych doświadczeń proces mojego nawracania musiał potrwać i na pewno dalej trwa. Z czasem pojawiła się u mnie modlitwa, żywe uczestnictwo w mszach świętych, chęć powrotu do Boga, spowiedź i komunia święta. Poprawiły się dobre relacje w domu , w rodzinie i ze znajomymi. Zawierzyłem się Matce Bożej i Panu Bogu. W zamian otrzymałem wiele łask: pierwsze piątki i soboty, adoracje Najświętszego Sakramentu i czytanie pisma świętego. Czyż to wszystko nie cud ?!. Bez Matki Bożej i bez jej różańca nie dałbym rady się podnieść. Teraz wiem , że przynajmniej mam szansę wytrwać w dobrym. Chwałą Panu teraz i na wieki . Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "K: Proces mojego nawracania"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Piękne świadectwo. Chciałabym, aby również mój mąż tak cudownie się nawrócił…

Ewa
Gość

Dziękuję również i życzę, aby z pomocą Matki Bożej nigdy Pan nie powrócił do wcześniejszego stylu życia.
Do Marty: też chciałabym nawrócenia (czy może opamiętania?) mojego męża.

Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo, a tak naprawdę dwa świadectwa. Osoba, która modliła się o Twoje nawrócenie została wysłuchana. Chwała Panu! Szczęść Boże!

E.D.
Gość

Dziękuję za to świadectwo!! Chwała Panu, że nawróciłeś się!!! Jesteś na dobrej drodze, to najważniejsze!! Jakże pragnę, żeby u mojego męża nastąpiło takie nawrócenie. Szczęść Boże!!!

Teresa
Gość
Teresa

WSPANIAŁE!GRATULUJĘ!

Kasia
Gość

Cudownie. Ja juz druga nowenne odmawiam. Pierwsza o nawrocenie mojego męża. I czekam ciwrpliwie. Bo wiem ze to trwa. On tez tak jak ty zabłądził. I jyz jest lepiej,ale jeszcze daleko mu do Kościoła. Ale ja wierzę. Nadejdzie taki dzień. Dziekuje ci za to świadectwo. Bardzo dziękuję. Chwała Panu.

Obrazki z nowenną pompejańską?