Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie

Chciałabym podzielić się takim świadectwem i podziękować Matce Bożej za łaskę. Moja córka weszła w złe towarzystwo. Zaczęło się nie wracanie na noc do domu, imprezy, alkohol, zapominanie o Mszy Św. Byłam przerażona. Nowennę Pompejańską zaczęłam 13 sierpnia. Codziennie chodziłam na Mszę św. potem Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Przeczytaj Danuta:...
Read More

Mateusz: Paciorek za paciorkiem, jak kropla za kroplą, drążymy nasze kamienne serca

Pierwsza nowenna rozpoczęta 01 listopada 2016 zaowocowała szczerą spowiedzią w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w którym byłem pierwszy raz (część błagalna), i spotkaniem z Maryją w Sanktuarium Różańcowym w Pompejach (część dziękczynna). Czułem euforię, szczęście, radość, bo podróż sama się układała, a nigdy wcześniej nie myślałem, że zdecyduję się jechać w pojedynkę. Nawet przez moment nie czułem, że jestem tam sam.
Read More

Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

Wierzyłam,że Matka Boża da nam potrzebne łaski aby pokonać chorobę.
Read More

Marta: Zdrowa córeczka

Tak długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, o wiele za długo. Nasza wyczekana, wymodlona córeczka ma już dwa lata. Mimo tego, że o dziecko nie staraliśmy się długo, bo kilka miesięcy- o tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się po ok roku od rozpoczęcia starań, wiedziałam, że chcę odmówić nowennę nie do odparcia właśnie w tej intencji z racji innych przeszkód m.in ze znalezieniem dobrej pracy, bez której nie wyobrażałam sobie wtedy powitania na świcie nowego cżłonka rodziny. Modlitwa była wymagająca, czułam jednak,że Matka Boża przytula mnie do serca już wtedy, gdy część błagalna zakończyła się 1 czerwca- w dzień dziecka :) Uznałam, że to nie może być przypadek, że moje błagania zostaną wysłuchane, jeśli nie dziś , to niedługo. I tak też się stało
Read More

Anna: Nowenna w intencji małżeństwa brata

Odmawianie nowenny nie sprawiało mi większej trudności
Read More

K.C: Małe cuda miłości

Dzisiaj mija ostatni dzień części dziękczynnej, a co najważniejsze- zakończenie mojej pierwszej NP. Miniony rok był bardzo trudnym rokiem nie tylko dla mnie, ale także dla „Kogoś” kogo pokochałam. Nasze serca na przestrzeni tych wielu miesięcy były sobie coraz bliższe, a ja czułam, że przez Niego Pan Bóg ukazuje swoją miłość. Adwent był cudowny. Nasze drogi niezmiennie się ze sobą splatały. Oczywiście nie mogło być kolorowo, dlatego nastąpił przełom. Nastał Wielki Post. Trafił do szpitala, a ze mnie wypływało życie. Wiedziałam, że sama sobie z tym nie poradzę. Postanowiłam iść na Jasną Górę błagać, by niebiosa Jego oszczędziły, a w zamian wzięły mnie. Wyzdrowiał i wszystko miało się ku lepszemu, ale z drugiej strony oddalaliśmy się od siebie i nie miałam już siły. Nowenna była dla mnie ostatnią deską ratunku. Przypadkowo natrafiłam na nią, gdy omyłkowo sięgnęłam po czasopismo „Niedziela”, a ona samoistnie wyleciała z jednej ze stron. Uznałam, czemu nie? Nie traciłam wiary, postawiłam sobie wyzwanie. Po chwili czasu odmawiania NP poczułam błogość i spokój. W chwilach zwątpienia dawała mi nadzieję. Zsyłała na mnie cuda, których doświadczanie rozbudzało we mnie jeszcze większą miłość. Jego Rodzice z początku przeciwni co do mnie, zaczęli na nowo odkrywać moje cechy charakteru i już teraz jesteśmy na etapie ciepłych i niewiarygodnie czułych rozmów. Bez skrępowania, bez nerwów. On? Nasze drogi przypominające niteczki plączą się ze sobą tworząc supełki. To o co prosiłam, nie do końca się spełniło, ale ufam, że ta konkretna Nowenna ma niesamowitą moc i nie zaprzestanę dopóty, dopóki nie odnajdę odpowiedzi na nurtujące mnie do dziś pytania. Ta modlitwa jest teraz moją ukochaną. Daje mi radość i właśnie miłość. Nie przestawajcie wierzyć, bo wszystko o co poprosimy kiedyś się spełni. Alleluja!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!