Wdzięczna córka: Dziękuje Mamo!

Operacja synka udała się. Dwa razy miał przybliżany termin operacji, ku zdziwieniu wielu osób. Dziękuje Najwspanialsza Matko!!!!
Przeczytaj całość

Anita: Ratunek dla męża alkoholika

Na początku wszystko było pięknie,ale z każdym miesiącem mąż popijał coraz więcej i więcej.PO dwóch latach małżeństwa przyszedł na świat nasz syn.Obecnie po czterech latach od ślubu nasza sytuacja jest tragiczna.
Przeczytaj całość

Barbara: Tata zaczął wracać do zdrowia

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji chorego taty, który był w szpitalu. Już po trzech dniach przerwałam nowennę, ponieważ w czasie wakacji trudno zorganizować dzień, aby wygospodarować czas na skupienie. Moje zdziwienie był ogromne, bo w ciągu kilku dni tata uzyskał właściwą diagnozę i zaczął wracać do zdrowia. Jestem niezmiernie wdzięczna za otrzymaną łaskę.
Przeczytaj całość

Anna: łaska przemiany

Podobno Nowenna nie do Odparcia daje Laskę , o którą prosimy i jeszcze coś od Maryji. Włąśnie dostałam to COŚ dodatkowego, co sprawiło mo ogromną radość. W listopadzie 2013 r. skończyłam pierwszą w zyciu Nowennę Pompejańską i dokładnie 13 listopada w świeto Matki Bożej Królowej Różańca św. z Pompejów otrzymałam...
Przeczytaj całość

Basia: Grzech nieczystości

od wielu lat cierpiałam z powodu nieczystości...jeśli cierpisz z tego powodu, wiesz o czym piszę...nic tak bardzo nie ponizało i upadlało jak właśnie ten grzech...czułam się nic nie warta, ostatnia... trafiłam na chłopaka, niestety grzech sie powtórzył choć bardzo walczyliśmy ...to była sobota...
Przeczytaj całość

Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem. Mama jednak szczęśliwie go przeszła. Nie wykryto nowotworu. Ja przeszłam operację 2 tygodnie po mojej mamie. Wyniki otrzymałam dokładnie w dniu kiedy rozpoczynałam część chwalebną. Również nie wykryto nowotworu. Nie mogłam w to uwierzyć. Wszystko wskazywało na to, że obydwie jesteśmy chore. Prosiłam Matkę Świętą o łaskę zdrowia i mówiłam, że chyba nie udźwignę takiego ciężaru jakim jest moja choroba i choroba mojej mamy w tym samym czasie, że to zbyt dużo…Zostałam wysłuchana i dzięki różańcowi bardzo zbliżyłam się do Boga. Uświadomiłam sobie też, co tak naprawdę w życiu ma znaczenie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: Nie wykryto nowotworu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

To jest właśnie moc Nowenny! To jest właśnie miłosierdzie i dobroć Maryi!

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!