Anna: Nigdy nie byłam tak spokojna

wylałam morze łez, ale doszłam to pięknych wniosków. Matka wie najlepiej, kiedy nam pomóc. Trzeba się modlić, ale zaufać jej bezgranicznie.
Read More

Daria: Kolejny raz zostałam wysłuchana!

Chciałabym podzielić się z wszystkimi świadectwem i łaską, którą otrzymałam od Matki Bożej. Nowennę odmawiałam dwa razy i w obu przypadkach została ona wysłuchana. Pierwszy raz prosiłam o zdanie matury, a drugi raz o prawo jazdy. Osiągnęłam to wszystko dzięki Matce Bożej. Wszystkich zachęcam do modlitwy.
Read More

Elżbieta: Trzeba być wytrwałym w Nowennie Pompejańskiej

Pomyślałam,że to jest za sprawą Maryi.Jeżeli ta sprawa się wyklaruje,napiszę kolejne świadectwo.To jest moje trzecie świadectwo.Pisałam w dwóch poprzednich o mojej przemianie duchowej,która trwa do dzisiaj,o mojej spowiedzi generalnej.
Read More

Marianna: Łaską jest modlitwa

Szczęść Boże! Już raz pisałam świadectwo w lutym , ale nie ukazało się . Nowenne Pompejańską odmawiam od 2015 r
Read More

Katarzyna: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Witajcie, Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem, ponieważ jeszcze w listopadzie to one były motorem do tego, abym zaczęła nowennę. Nasze problemy (pomimo ogromnej miłości) zaczęły się około 4 lata temu. Jesteśmy doświadczeni chorobą męża, moją, kilkoma poronieniami, pobytami w szpitalu w czasie ciąż oraz później z dziećmi.Przeczytaj Katarzyna:...
Read More

Joanna: Nie wykryto nowotworu

Moje świadectwo dotyczy mojej mamy i mnie samej. To niewiarygodne, co się stało w trakcie odmawiania mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej. Zarówno u mnie, jak u mojej mamy podejrzewano nowotwór jajników i to w tym samym czasie. Od razu rozpoczęłam różaniec. W trakcie części błagalnej moja mama przeszła zabieg i otrzymała wyniki. Już sam zabieg był ryzykiem ze względu na poważne problemy z sercem. Mama jednak szczęśliwie go przeszła. Nie wykryto nowotworu. Ja przeszłam operację 2 tygodnie po mojej mamie. Wyniki otrzymałam dokładnie w dniu kiedy rozpoczynałam część chwalebną. Również nie wykryto nowotworu. Nie mogłam w to uwierzyć. Wszystko wskazywało na to, że obydwie jesteśmy chore. Prosiłam Matkę Świętą o łaskę zdrowia i mówiłam, że chyba nie udźwignę takiego ciężaru jakim jest moja choroba i choroba mojej mamy w tym samym czasie, że to zbyt dużo…Zostałam wysłuchana i dzięki różańcowi bardzo zbliżyłam się do Boga. Uświadomiłam sobie też, co tak naprawdę w życiu ma znaczenie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Joanna: Nie wykryto nowotworu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

To jest właśnie moc Nowenny! To jest właśnie miłosierdzie i dobroć Maryi!

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

Obrazki z nowenną pompejańską?