Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.
Przeczytaj całość

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Przeczytaj całość

Magdalena: Modle się nowenną pompejańską bez przerwy od 18.11.2016

Maryja dzilala cuda zarowno w nas samych, w naszych relacjach i naszym zyciu. Totus Tuus Marujo! JEZU UFAM TOBIE!
Przeczytaj całość

Ewa: Módlcie się, nie ma na co czekać :)

Złe rzeczy dotykały moich najbliższych: poronienie siostry, choroba taty, ciężka choroba drugiej siostry, nie miałam już sił..
Przeczytaj całość

Adam: Uleczenie z depresji

Odmówienie nowenny pompejańskiej uzdrowiło mnie z bardzo ciężkiej depresji i myśli samobójczych. Nie stało się to jednak od razu po odmówieniu z wielkim trudem tejże modlitwy. Zachorowałem w październiku 2015 roku. Nowennę odmawiałem na przełomie grudnia i stycznia 2016 roku.
Przeczytaj całość

Izabela: Maryja przybliża nas do Swojego Syna

O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam dzięki ojcu Adamowi Szustakowi. Modlitwa różańcem była zawsze dla mnie bardzo trudna. Mimo wszystko rozpoczęłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji zdania prawo jazdy. Modliłam się, aby nie tylko zdać egzaminy na prawo jazdy, ale aby być dobrym kierowcą, szanującym innych uczestników ruchu. Dziękowałam w części dziękczynnej nawet jeżeli moja modlitwa nie została jeszcze wysłuchana, wierzyłam, że Maryja się za mną wstawia. W pewnym momencie wiedziałam, że najważniejsza nie jest intencja, ale to że Maryja przybliża mnie do Swojego Syna. Zakończyłam Nowennę Pompejańską tydzień przed egzaminem teoretycznym i praktycznym. Tego dnia nie zdałam egzaminu praktycznego, nie wyjechałam nawet z placu. Było mi przykro, ale wciąż miałam nadzieję i głęboko wierzyłam, że Bóg da mi wszystko czego mi potrzeba w odpowiednim momencie. Tak naprawdę powierzałam Mu wszystkie swoje pragnienia i marzenia, jednocześnie chciałam, aby działa się Jego wola. Udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za trzecim podejściem. Teraz pisząc to sama nie wierzę jak to się stało i wiem, że to Bóg mnie do tego uzdolnił. Czuję jakby to On wszystko „wyreżyserował” od początku kursu do samego końca i zrobił to w niesamowity sposób, tak aby nauczyć mnie wielu rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej. Wiem, że to Ona pomogła mi wybrać szkołę, instruktora, wybrała egzaminatorów. We wszystkim mi pomogła, we wszystkim wspierała i wstawiała się za mną. Modlitwa Nowenną Pompejańską to oczywiście nie tylko intencja, ale otwieranie oczu na Boga. To jak Bóg działa poprzez tę modlitwę w naszych sercach i naszym życiu jest czymś niezwykłym. Mogę szczerze napisać, że te 54 dni Nowenny były cudowne. Nie wyobrażam sobie życia bez różańca, mam nadzieję i pragnę, aby ta modlitwa towarzyszyła mi już zawsze.
1 listopada rozpoczęłam swoją drugą Nowennę, modlę się w intencji mojego brata.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!