Iza: Dziecko pod opieką Maryi

Szczęść Boże! Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu, chociaż słyszałam o niej już wcześniej. Prosiłam Maryję, aby pomogła mi naprawić moje małżeństwo i życie mojej rodziny. Było mi trudno. Brakowało czasu i sił, dlatego musialam zaczynać modlitwę od nowa. Podczas pierwszych tygodni otrzymalam wiele łask od Najświętszej Panienki. Mój mąż zaczął się ze mną modlić. Stalam się bardziej cierpliwa i spokojna. W styczniu zaszłam w 3 ciążę. Wiedzialam, że mój mąż zawsze chciał mieć syna, ale ja nie byłam gotowa. Mimo wszystko powierzylam to dziecko opiece Maryi. Zaufalam Jej i cała ciąża przebiegała bez problemów. Mój mąż był szczęśliwy, a ja nadal mialam obawy. Zawsze wtedy prosiłam o znak, że wszystko będzie dobrze i odpowiedź przychodziła natychmiast. Czułam, że nie jestem sama. Matka Boża wiedziala, co najbardziej mnie dręczy i caly czas dawała mi nadzieję. Nie zawiodlam się. Zostałam wysluchana i urodziłam slicznego, zdrowego chłopca podobnego do taty:)
Moje szczęście nie trwało jednak długo. Nasz synek dostał wylewu dokomorowego i musiał trafić do Centrum Zdrowia Dziecka do Warszawy. Byłam przerażona. Zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę żeby był zdrowy i w pełni sprawny. Ta nowenna była dużo trudniejsza. Byłam strasznie zmęczona porodem i czuwaniem przy łóżeczku synka. Zdarzało się, że zasypialam z różańcem. Wiem, że moja modlitwa nie była doskonała, ale przetrwalam te chwile dzięki różańcowi i obecności Maryi. Moje dziecko caly czas walczy ze skutkami wylewu, a ja nie przestaję prosić o cud uzdrowienia mojego Aniołka i wierzę, że tym razem też zostanę wysłuchała. Nie wystarczy mi życia, zeby podziękować Najswietszej Panience.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
SaaAGNIESZKAWierzącaAsiaBożena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Izo, dziękuję za tak piękne, choć dramatyczne świadectwo. Życzę Waszemu synkowi pełnego zdrowia i szczęścia całej Waszej Rodzinie. Szczęść Wam Boże 🙂

Ewelina
Gość
Ewelina

Życzę dużo zdrowia dla Pani synka. Napewno Matka Boska wysłucha modlitwy i Maluszek wyzdrowieje.

Bożena
Gość
Bożena

Nie ustawiaj w modlitwie ja od ponad półtora roku bez dnia przerwy odmawiam Nowennę Pompejańska w intencji uzdrowienia mojego chorego męża choroba postępuje a ja wierzę Maryi i Jezusowi Chrystusowi królowi.ostatnio zawierzyliśmy go Maryi na Jasnej Górze w Częstochowie.Codziennie oddaje go Jezusowi w modlitwie Jezu Ty się tym zajmnij i mocno wierzę że Pan Bóg go uzdrowi o ostatnie słowo należy właśnie do Boga.Zawiez swoją rodzinę Maryi na Jasnej Górze w każdą pierwszą sobotę miesiąca są nabożeństwa.Z Panem Bogiem kochana

Asia
Gość
Asia

Izo dzisia w modlitwie wspomne was Panu Bogu. Dzielna jestes.
Modl sie do sw Rity, sw Charbela, sw Jozefa i patrona swojego dziecka.
Bog z wami

Wierząca
Gość
Wierząca

Też się pomodlę za Twojego Synka i Ciebie.
Bądź dobrej myśli.

AGNIESZKA
Gość
AGNIESZKA

Będzie całkowite uzdrowienie Pani Niebieska czuwa Caluje Was mocno

Saa
Gość
Saa

Niech będzie uwielbiony Pan Bóg i Jego Matka- Maryja! Proszę jak najczęściej błogosławić synka i robić mu z wiarą i miłością znak krzyża świętego na główce.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…