Sylwia: Długo wyczekiwana ciąża

Chcę złożyć swoje świadectwo. W pierwszą ciąże zaszłam dość szybko, okazało się, że zarodek się nie wykształcił-przeszłam zabieg łyżeczkowania w 10 tygodniu ciąży. W kolejną ciążę zaszłam po 3 miesiącach. tym razem zarodek się pojawił, ale jego serduszko przestało bić w 9-10 tyg. Ogromny ból, rozpacz, żal do całego świata....
Read More

Ania: Światełko w tunelu !

W trakcie Nowenny znalazłam prace sadziłam ze wszystko sie układa, okazało sie ze ta praca była tylko na miesiac, było mi dziwnie z tym ale uznałam ze tak musi byc.
Read More

Kasia: o powrót ukochanego

Chciałam się podzielić z Wami moim świadectwem. W październiku zostawił mnie chłopak, po ponad roku bycia razem, po roku zapewniania o miłości, o tym, ze chce ze mną być. Było mi naprawdę bardzo ciężko.
Read More

Monika: zdane prawo jazdy

Odmawiałam nowennę jeszcze przed zaczęciem kursu na prawo jazdy. Podeszłam do egzaminu na część teoretyczną z wielkim spokojem i entuzjazmem, zdałam za pierwszym razem z maksymalną ilością punktów. Do części praktycznej podeszłam również z pozytywnym nastawieniem.
Read More

Wdzięczna: Szansa na życie

W sierpniu br. roku dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojej mamy. Diagnoza była jak grom z jasnego nieba. Rodzaj raka i wyniki przedoperacyjne wskazywały na zaawansowanie i tragiczne rokowania. W tym momencie zaczęłam odmawiać Nowennę. Ostatnie lata żyłam zupełnie odsunięta od Boga i kościoła, lecz usłyszałam o tym jakie łaski może przynieść ta modlitwa.
Read More

Helena: Z Maryją pokonuję wszystkie trudności

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?