Monika: Pewnej nocy ukazał mi się Pan Jezus.

Początki były ciężkie, w czasie odmawiania zawsze bylam bardzo śpiąca, bałam się nocy budziłam sie często o 3 i po prosu się bałam... Wiedziałam że tak działa zły i dlatego się nie poddałam trwałam w modlitwie.
Read More

Agata: ‚Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy.’

Miejcie więc ufność, bo "Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy."
Read More

Renata: Uzdrowienie dziecka z choroby nowotworowej

Od samego początku odmawiania Nowenny Pompejańskiej czujemy pomoc i łaskę Matki Bożej Pompejańskiej. Otrzymaliśmy od Maryi największą łaskę-cud uzdrowienia naszej córeczki.
Read More

Jola: Czuję opiekę, jestem spokojniejsza.

Jak prawie wszyscy na NP trafiłam przypadkowo w internecie, będąc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, na tzw. mocnym zakręcie.
Read More

Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich... moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.
Read More

Grażyna: Zmiany na lepsze

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Zmiany na lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Grażynko, podziwiam Twoją wytrwałość! Wspaniale, że się nadal modlisz. Życzę Ci, aby przez wstawiennictwo Maryi Twoje życie, życie Twojej rodziny było lepsze i łatwiejsze. Szczęść Wam Boże 🙂

Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo zawierzenia Matce Bożej, miłości do Pana Boga i miłości do rodziny. Niech dobry Bóg błogosławi Pani i Pani rodzinie, a Matka Przenajświętsza otacza opieką. Szczęść Boże!

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?