Andrzej: Egzamin Dojrzałości

chciałbym opisać cud Nowenny Pompejskiej w kilku słowach. Miałem ogromne problemy ze zdaniem jednego przedmiotu maturalnego a mianowicie: matematyki. Podchodziłem wielokrotnie do tego egzaminu jednak za każdym razem brakowało mi punkt lub dwóch. Zajrzałem na tę stronę. W świadectwie działania Nowenny napisałem rozżalony, że mam właśnie problem ze zdaniem egzaminu,...
Przeczytaj całość

Ola: Maryja zawsze wysłuchuje

Witam wszystkich! Na nowennę natrafiłam "przypadkiem" szukając informacji potrzebnych mi na zajęcia. Od razu się nią zainteresowałam i jeszcze tego samego wieczoru zaczęłam odmawiać. Ale może od początku. Jestem młodą dziewczyną i jesienią zeszłego roku poznałam chłopaka, z którym świetnie się dogadywałam, ale po jakimś czasie wszystko zaczęło się psuć....
Przeczytaj całość

Aneta: Powracający uśmiech

Pod koniec czerwca tego roku - będąc w trakcie sesji letniej na drugim roku studiów - trafiłam do szpitala z półpaścem usznym, który objawił się porażeniem nerwu twarzowego. Nie byłam w stanie poruszyć połową twarzy. Nikt, rzecz jasna, nie dawał mi gwarancji, że wszystko powróci do normy. Będąc na krótkiej...
Przeczytaj całość

Jadwiga: Dziękuję Ci Mateczko, że tyle razy mnie wysłuchałaś

O nowennie pompejańskiej słyszałam już od dawna ale bałam się ją odmawiać, że nie dam rady. Dopiero gdy mamusia zachorowała i już prawie miesiąc była na tabletkach przeciwbólowych wtedy zaczęłam pierwszą nowennę. Z początku odmawiałam ją sama, w drugiej części - błagalnej, dołączyła mamusia. Tak razem skończyłyśmy pierwszą nowennę ze szczęśliwym zakończeniem.
Przeczytaj całość

Grażyna: Rózaniec dodaje siły

Nauczyłam się cierpliwości a pokory uczę się co dzień , chociaż mi to nieraz nie wychodzi bo jestem tylko zwykłym człowiekiem .Na tę stronę wchodzę co dzień i czytam wasze świadectwa ,jesteście dla mnie bliskimi przyjaciółmi bo piszemy o swoich troskach i radościach nawet może bliskiej przyjaciółce bym tego nie powiedziała co tu napisałam.
Przeczytaj całość

Grażyna: Egzaminy końcowe

Witajcie 🙂
Chciałabym podzielić się z Wami po raz kolejny moim świadectwem. Jakiś czas temu skończyłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską w intencji syna. Kończył aplikację adwokacką i miał przed sobą egzamin końcowy na adwokata. Tyle lat nauki, stresów, do wykucia kodeksy, zmęczenie, więc każdy miał prawo zwątpić, czy czuć zniechęcenie, chcieć się poddać . Tylko że… Maryja jak zwykle nie zawiodła 🙂 Znowu wysłuchała naszych próśb! Tydzień egzaminów, później oczekiwanie na wyniki. Syn zdał i to na dobrą ocenę. Chwała Panu!
Nie poddawajcie się, proszę. Mimo zwątpienia i mimo zniechęcenia. Ona nas słyszy… Działajcie tak, jakby wszystko zależało od Was, a módlcie się tak, jakby wszystko zależało od Boga.
Wpieram Was modlitwą.
Pozdrowienia,
Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Egzaminy końcowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziękuję za Pani świadectwo, które w pewnym sensie odrodziło oraz wzmocniło moją nadzieję co do studiów – jestem na 5. roku, po pewnych przejściach.
Życzę wszelkiego błogosławieństwa Pani rodzinie, a synowi spełnienia w życiu zawodowym oraz osobistym 😉

Grażyna
Gość
Grażyna
Kochana Aniu 🙂 a ja bardzo dziękuję za Twój komentarz. To cudowne, że moje świadectwo odrodziło w Tobie nadzieję. Nie poddawaj się! Kiedyś z perspektywy czasu zobaczysz, że to wszystko miało sens. Piękny sens. Moja córka również miała ciężką drogę na studiach, ale wszystko się udało. Po tych przejściach bardziej wszystko docenia. I nie żałuje. Pamiętaj, że nie jesteś sama. Mamy Boga, a dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Wiem, jak nie raz ciężko ufać, gdy Go nie widać… Ale On jest. Jeszcze bliżej, niż nam się wydaje. Aniu, życzę Ci również dużo Błogosławieństwa. Masz w sobie ogrom ciepła.… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!