Beata: Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy

Już w 2 dniu części dziękczynnej odebrałam telefon w sprawie pracy o którą się starałam 3 miesiące wcześniej ale nie miałam odpowiedzi i myślałam, że nic z tego nie będzie. A jednak! Dzięki Matce Najświętszej dostałam pracę.
Read More

Gracjana: Jestem mamą

Matka Boska pomaga!!! O nowennie Pompejskiej dowiedziałam się w szpitalu leżąc z ciążą pozamaciczną... Straciłam dzidziusia i jeden z jajowodów. Szanse na kolejną ciążę były znacznie mniejsze... Było mi bardzo ciężko odzyskać równowagę psychiczną. Właśnie wtedy zaczęłam ją odmawiać-modląc się w intencji urodzenia dziecka.
Read More

Agata: Wysłuchana prośba

To jest już trzecia nowenna pompejańska, którą odmawiałam. Trzecia i zarazem najcięższa. Dziękuję Matce Najświętszej, że każdą moją modlitwę wysłuchała. Trzecią nowennę odmawiałam w intencji mojego synka, który szedł do nowej szkoły i miał problemy z zaadaptowaniem się do nowej sytuacji. Od początku nowenny zły dawał mi znak, że nie podoba mu się moja modlitwa, kilka razy rozrywał mi się różaniec lub tak bardzo plątał, że miałam trudności z rozplątaniem go. Bardzo często jak rozpoczynałam modlitwę dzwonił telefon. W nocy miałam straszne koszmary, które nie zdarzały się nigdy wcześniej. Nie poddawałam się, trwałam na modlitwie cały czas.
Read More

Joanna – znalezienie pracy

Mnie również Matenka Niebieska nie zostawiła w potrzebie. W pierwszej nowennie pompejskiej prosiłam o pracę, ponieważ dość długo byłam bezrobotna, i od pierwszego dnia "coś tam" znalazłam. Z czasem zmieniłam 3 az trafiłam na taką jaka mi odpowiada.
Read More

Ewelina: To walka o życie … w Chrystusie.

Chcę podzielić się moim świadectwem i przygodą z Różańcem. Mam na imię Ewelina. Odkąd pamiętam zawsze bałam się śmierci, a na jakieś krwawiące rany reagowałam histerią i płaczem z pytaniem czy nie umrę.
Read More

Grażyna: Egzaminy końcowe

Witajcie 🙂
Chciałabym podzielić się z Wami po raz kolejny moim świadectwem. Jakiś czas temu skończyłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską w intencji syna. Kończył aplikację adwokacką i miał przed sobą egzamin końcowy na adwokata. Tyle lat nauki, stresów, do wykucia kodeksy, zmęczenie, więc każdy miał prawo zwątpić, czy czuć zniechęcenie, chcieć się poddać . Tylko że… Maryja jak zwykle nie zawiodła 🙂 Znowu wysłuchała naszych próśb! Tydzień egzaminów, później oczekiwanie na wyniki. Syn zdał i to na dobrą ocenę. Chwała Panu!
Nie poddawajcie się, proszę. Mimo zwątpienia i mimo zniechęcenia. Ona nas słyszy… Działajcie tak, jakby wszystko zależało od Was, a módlcie się tak, jakby wszystko zależało od Boga.
Wpieram Was modlitwą.
Pozdrowienia,
Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grażyna: Egzaminy końcowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Dziękuję za Pani świadectwo, które w pewnym sensie odrodziło oraz wzmocniło moją nadzieję co do studiów – jestem na 5. roku, po pewnych przejściach.
Życzę wszelkiego błogosławieństwa Pani rodzinie, a synowi spełnienia w życiu zawodowym oraz osobistym 😉

Grażyna
Gość
Grażyna
Kochana Aniu 🙂 a ja bardzo dziękuję za Twój komentarz. To cudowne, że moje świadectwo odrodziło w Tobie nadzieję. Nie poddawaj się! Kiedyś z perspektywy czasu zobaczysz, że to wszystko miało sens. Piękny sens. Moja córka również miała ciężką drogę na studiach, ale wszystko się udało. Po tych przejściach bardziej wszystko docenia. I nie żałuje. Pamiętaj, że nie jesteś sama. Mamy Boga, a dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Wiem, jak nie raz ciężko ufać, gdy Go nie widać… Ale On jest. Jeszcze bliżej, niż nam się wydaje. Aniu, życzę Ci również dużo Błogosławieństwa. Masz w sobie ogrom ciepła.… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?