Gosia: odkąd pamiętam oddalałam się od Kościoła

Nie wiem jak trafiłam na Nowenne Pompejańska, ale za sprawą Ducha Swiętego postanowiłam ją odmawiać, nigdy wcześniej nie odmawiałam różańca.
Przeczytaj całość

Marta: Moja wysłuchana intencja

Od ponad roku odmawiam Nowenny Pompejańskie w intencjach swoich i łaski dla innych.Kolejną rozpoczęłam 1 maja prosząc o dobrą pracę i zgodę w pracy.Ponieważ pracę mam intencję sformułowałam nie bardzo rozumiejąc dlaczego tak? Teraz już wiem,że Duch Święty pomógł mi a Matka Przenajświętsza wysłuchała.Obecna praca była dla mnie (i nie...
Przeczytaj całość

Aleksandra: Wymodlony spokój

Nie do końca pamiętam dokładnie śwą prośbę jednak wiem, że na pewno modlilam się o rozpalenie serca mojego ukochanego do mnie ponieważ bardzo cierpiałam jak ode mnie odszedł.
Przeczytaj całość

Beata: Nowa ja

I Nowennę Pompejańską podjęłam w intencji uzdrowienia naszej rodziny i uwolnienia od nałogów.Mam dużą rodzinę: męża i pięcioro dzieci, więc największym problemem jest zawsze zamieszanie, hałas, kłótnie, dużo nerwów i niepotrzebnych słów. Właściwie już nawet nie pamiętam, jak dowiedziałam się o NP, jaki był impuls do rozpoczęcia tej wymagającej modlitwy, wiem tylko, że wszystko zmieniło się wtedy w moim życiu. Zrozumiałam, że moje życie było puste i bezwartościowe, że to wszystko, o co zabiegałam - remonty w domu, nowy samochód, markowe ubrania czy buty dla dzieci, komórki itd., żeby nie czuły się gorsze, że pochodzą z rodziny wielodzietnej - jest niewiele warte.
Przeczytaj całość

Beata: Wybacz mi Matko jak zle sie Modliłam

Nie mam pracy czuje sie bardzo samotna i nie wiem czy wogole sie to zmieni kiedys,Matko Boza ufam Ci prosze spraw zebym wkoncu byla szczesliwa bo juz tak dluzej nie moga kocham Cie i przepraszam jak zle sie modlilam.
Przeczytaj całość

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko. Ale pisze to świadectwo ze względu na dzisiejszy egzamin na prawo jazdy który zdałam za pierwszym razem. Robiłam ciągle głupie błędy i tak było też na egzaminie, jednak egzaminator udawał jakby nie widział tego wszystkiego, narobiłam tyle błędów a wynik okazał się pozytywny, nie była to moja zasługa tylko Ducha Świętego, którego cały czas prosiłam w duchu, aby pomógł mi zdać. Chwała Królowej Różańca Świętego i Duchowi Świętemu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Tez tak,zdałam prawo jaZdy miesiąc temu.

Klara
Gość

Ja modlilam sie o wyrozumialego egzaminatora. Luk robilam dwa razy na gorce ze stresu recznego nie spuscilam a egzaminator do mnie; prosze przygotowac sie do jazdy w miescie:) w miescie nie bylo lepiej ale zdalam za 1 razem w dzien kobiet:))

Ewa
Gość

Faustyno, gratuluję, ale teraz już jako kierowca z prawem jazdy nie rób tych błędów 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!