Kasia: Akceptacja

To moja kolejna nowenna. Jeszcze nie do końca spełniła się moja prośba, ale czekam. Wiem, że sama muszę się zmienić. To bardzo ważne. Po odmówieniu kilku już nowenn troszkę sama się zmieniłam. Zaakceptowałam swoją sytuację, już tak nie rozpaczam - to ogromy plus.
Read More

Magdalena: „Czymże jest dla Ciebie jedno dziecko małe”

Po utracie dwójki dzieci było we mnie wiele strachu o kolejne potomstwo. Jednak jeszcze większe było pragnienie, by dać życie nowemu człowiekowi, by móc przelać z siebie ten nadmiar miłości. Tuż przed zajściem w ciążę znajoma powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej. Różaniec nigdy nie był dla mnie łatwą modlitwą. Zresztą...
Read More

Jaroslaw: Moja pierwsza Nowenna

Otrzymałem wiele łask i duży spokój serca.
Read More

Mario: Uzdrowienie z masturbacji i pornografii

O nowennie dowiedziałem się rok temu od koleżanki i po kilku tygodniach namysłu postanowiłem zacząć ją odmawiać. Na początku nowenna pompejańska wydawała mi się być trudna. Jak można odmawiać 4 części różańca dziennie przez 54 dni? Okazało się, że jak się chce to można. :)
Read More

Monika: dotknelam dna emocjonalnego

Dziekuje z calego serca Matce Bozej,ze moge dzieki Niej doswiadczac Milosierdzia Bozego! Bog Zaplac
Read More

Ewa: Jestem cierpliwa jak nigdy wcześniej

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowenne Pompejanską i wierzę, że nie ostatnią. Nie otrzymałam jeszcze łaski macierzyństwa o którą prosiłam ale jestem juz spokojna i wiem,że w końcu uda nam się z mężem zostać rodzicami. Przed NP czułam niepokój,rozczarowanie, sres i nerwy, ciągły płacz i myśli, ze nie będziemy mogli mieć dzieci- to było nie dozniesienia. Pewnego dnia natknęłam sie na NP bałam się jednak,ze w Londynie mieście ciągłego braku czasu i zabiegania nie dam sobie rady ale postanowiłam spróbować i tak mijaly dni a ja spokojnie odmawialam sobie Tajemnice Różańca Świętego…podczas Tej Nowenny doświadczyłam wielkiego spokoju, ufności i wiary. Wyniki badań potwierdziły, że możemy mieć dzieci, że wszystko jest w porządku! Jestem cierpliwa jak nigdy wcześniej, wierze, ze i nam sie uda! Jednego jestem pewna- Różaniec juz na zawsze ze mną pozostanie 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?