Anna: Cuda Królowej Różańca Świętego

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Przenajświętsza Matka Boża. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu 2014 r. Odmówiłam 3 Nowenny, a każdą z Nich w innej intencji. Bałam się czy dotrwam w odmawianiu tej Pięknej Modlitwy, bo szatan bardzo mocno mnie atakował podczas tego okresu. Przeczytaj Anna: Cuda Królowej...
Read More

Danuta: Laska dobrej śmierci

Swiadectwo laski za przyczyna modlitwy do Matki Boskiej Pompejanskiej dla chorego taty.Choroba u mojego taty z roku na rok postepowala,demencja,nerki odmawialy posluszenstwa,chora watroba.i.t.d...tata w Polsce, ja w USA.Bylam bezradna.Tata obiecal ze na mnie poczeka a ja ze szybko wroce do kraju.Lecz moja sytuacja sie pogorszyla.Nie moglam wyjechac.Stan zdrowia taty pogarszal sie rowniez.Jedyne co moglam zrobic na odleglosc to nauczyc sie modlic za tate.W marcu 2014 roku uczestniczylam we mszy swietej o uzdrowienie i uwolnienie,na ktora byl zaproszony Alan Ames-stygmatyk.Bylam ciekawa bo nigdy wczesniej nie uczestniczylam w takiej mszy.Poszlam nie przygotowana duchowo,bez spowiedzi swietej...Zabralam ze soba zdjecia taty,mamy-ktora tez niedawno przeszla rozlegly atak serca.,I mamy mego meza.Na mszy przezylam cos niesamowitego.
Read More

Magdalena: Klęczałam, modliłam się a łzy leciały mi nieustannie.

Nie potrafiłam nikomu wytłumaczyc o co mi chodzi, nie umiałam wytłumaczyć, że nie robię tego specjalnie i chcę zeby mi to przeszło. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Klęczałam, modliłam się a łzy leciały mi nieustannie.
Read More

Mariusz: za sprawą Maryi

Nowennę odmawiałem w intencji uzdrowienia mojej mamy. Wiem, że i ona, i tata również modlili się w tej intencji do Królowej Różańca Świętego. Przez prawie rok mama była leczona na ostre zapalenie trzustki. Leczenie w zasadzie nie przynosiło większych efektów (poza krótkotrwałymi remisjami choroby, mama większą część tego okresu spędziła w szpitalach). Przeczytaj Mariusz: za sprawą...
Read More

Henryka: podziękowanie za opiekę

Dziękuję MATCE BOŻEJ za opiekę w czasie podrózy do Meksyku i z powrotem,do kraju.Rozpoczęłam NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ zanim wyruszyłam w podróż,z prośbą o szczęśliwą ,i teraz dziękuję bo juz wróciłam ,Chwała Bogu i naszej Matce Bożej.
Read More

Emilia: Miłość Boża = nowe życie

Witam wszystkich. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Zacznę od tego że wywodzę się z domu gdzie nie było wsparcia ,miłości , wzajemnego szacunku. Moi rodzice obydwoje pili. Mój tata był bardzo agresywnym człowiekiem często mnie bił i ponizał. Moje życie było piekłem na ziemi. Przez co z domu rodzinnego wyszłam bardzo poraniona. Z ogromną pretensją do Boga z zapytaniem dlaczego Bóg mnie tak karał? Dlaczego musiałam przez to wszystko przejść? Dlaczego nie dostałam szansy na normalny dom ,rodzinę tak jak inni? Dziś już wiem już rozumiem ze to nie Bóg czyni zło tylko zło czynią ludzie. Każdy dostaje szansę od Miłosiernego Ojca i tylko od niego zależy czy tą szanse wykorzysta. Dziś wiem ze Bóg walczył o mnie wiele lat poprzez ludzi których stawiał mi na mojej drodze. Dzięki Bogu i ludziom którzy włożyli całe swoje serce w moje zdrowienie jestem tu, jestem blisko Boga i w końcu czuje że żyję. Moje serce było zniewolone przez nałogi , brak przebaczenia, nienawiść do Boga i całego świata. Czym bardziej byłam zniewolona tym bardziej zabierałam wolność drugiemu człowiekowi. Moim zniewoleniem przez wiele lat był alkohol , narkotyki, papierosy, leki przeciwdepresyjne. Do dziś nie wiem jak to się stało że wciąż żyję. To jest cud i ogromna łaska która otrzymałam z góry. Bóg dał mi szansę na nowe lepsze życie. Bóg mnie UZDROWIŁ. Z pomocą Bożą pokonałam te wszystkie nałogi i wyszłam z depresji. Bez Boga moje życie było smutne i przepełnione ogromnym cierpieniem. Wiele lat uważałam że żyje za kare i gdzieś w podświadomości pragnęłam umrzeć. Ja fizycznie żyłam ale moje serce i moja dusza była martwa. Kolejnym Cudem w moim życiu była Nowenna Pompejańska. Kiedy o niej usłyszałam pomyślałam sobie ze nie dam rady. postanowiłam pomodlić się do Boga o siłę do Nowenny i dostałam ją , postanowiłam spróbować. Moją intencją było to żebym stała się lepszą mamą. Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek których nie potrafiłam kochać tak otwarcie, dojrzale i całym swoim sercem. Moje relacje z nimi często były zimne i czynione z musu , obowiązku. Dzięki Nowennie i Matce Przenajświętszej pokochałam macierzyństwo. Uwielbiam spędzać czas z moimi dziećmi, być przy nich wspierać je, kochać. Macierzyństwo nie jest już dla mnie ciężarem. Dzięki Bogu i Mateczce potrafię kochać i przebaczać. Dzięki nim jestem WOLNA. Dziś moje serce przepełnia ogromna radość , spokój którego nigdy nie zaznałam i czysta miłość. Dziś moim lekarstwem na dolegliwości jest różaniec, modlitwa, adoracja po prostu bycie blisko Boga. Matka Przenajświętsza pragnie przemieniać każde serce. Mimo tego że uczyniłam tak wiele zła w swoim życiu to nigdy mnie nie odrzuciła. Dziś każdego dnia staram się być wdzięczna za obecność Boga i Mateczki w moim życiu. I jednego jestem pewna że nikt mnie nie kocha tak jak Bóg i Maryja i że będąc przy nich mogę wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Emilia: Miłość Boża = nowe życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Emilio , dużo przeszłaś! Wspaniale, że odnalazłaś drogę do Boga. Szczęść Boże Tobie i Twojej rodzinie!

Marta
Gość

Piękne świadectwo nawrócenia i uzdrowienia. Dziękuję, z Bogiem!

ula
Gość
Ania
Gość

Dziekuje Ci za to piekne swiadectwo.
Zycze powodzenia.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Szczęścia, wielu łask i opieki Matki Bożej Pompejańskiej Pani Emilio!

Kasia
Gość

Emilko, głębokie i wzruszające świadectwo. Niech Cię Maryja prowadzi do Jezusa drogą optymalną.Wielu łask Bożych

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?