Szymon: Uzdrowienie duszy dziadka

Szczęść Boże. Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Mam 17 lat i pewnego razu oglądałem filmik na yt w którym ks. Piotr Glas mówił o Nowennie Pompejanskiej oglądnołem do końca. W tym czasie mój dziadek bardzo cierpiał dostał bowiem udaru i miał guza mózgu. Pewnego wieczoru gdy kładłem się spać coś mnie natkneło aby odmówić Nowenne Pompejanskom. Następnego dnia pobrałem aplikacje na telefon i się modliłem odmawiając 4 tajemnice. Stan dziadka się pogarszał ale gdy czytałem świadectwa innych osób byłem pewny że Maryja mnie wysłucha.
Read More

Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe - Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.
Read More

Urszula: Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej

Nowennę pompejańską napotkałam na swojej drodze 2 lutego, w święto Matki Boskiej Gromnicznej. Od dłuższego czasu miałam wielką potrzebę odnalezienia takiej modlitwy, którą mogłabym często odmawiać. Modliłam się oczywiście, bo bardzo mi było tego potrzeba, ale ciągle szukałam jeszcze czegoś, czego brakowało mojej duszy. Przeczytaj Urszula: Nigdy o Nowennie nie...
Read More

Justyna: Samo szczęście!

Jestem w trakcie odmawiania 3 lub 4 nowenny i nie wyobrażam już sobie życia bez tej modlitwy. Nigdy żadna nie dawała mi tylu sił, spokoju w sercu, chęci do życia i walki z przeciwnościami, które każdego dnia stają na mojej drodze.
Read More

Anna: Małżeństwo na krawędzi

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się od bratowej, która zaproponowała wspólna modlitwę całej rodziny o poczęcie dzieciątka dla mnie i mojej siostry. Intencja ta poruszyła nas bardzo, gdyz przy ogromie swoich obowiązków chciała nas wspomóc .. abyśmy mogly się doczekac w swoich małżeństwach upragnionego dzieciątka. Wszyscy podjęliśmy modlitwę. Zmasowany atak na niebiosa przyniósł nam cud, moja siostra 3 tygodnie po zakończonej nowennie poinformowała nas że jest w ciąży!
Read More

Ela: Prawo jazdy syna

Nowenne zaczęłam odmawiać jak syn miał problem z egzaminem na prawo jazdy. Bardzo przeżywał swoją porażkę. Zaledwie po paru dniach modlitwy syn zdał egzamin teoretyczny. Niestety znowu załamał się, gdy nie zdał egzamin praktycznego. Chciałam mu powiedzieć, żeby zapisał się na 9 października , gdyż był to dzień zakończenia mojej nowenny ,ale nic nie powiedziałam ,bo był to odległy termin. Jakie było moje zdziwienie, gdy syn przyszedł wściekły,że dopiero zapisali go na 9 października i że musi czekać prawie miesiąc. Od razu mu powiedziałam, że zda i też tak się stało. Modliłam się o to żeby był dobrym kierowcą i myślę, że ten niezdany za pierwszym razem egzamin , nauczył go pokory i pozwolił jeszcze pouczyć się jazdy . Modlitwa czyni cuda ,tam na górze wiedzą co jest dla nas najlepsze, chociaż nam może się wydawać inaczej. Ale z biegiem czasu i tak wyjdzie nam na dobre.Módlcie się bo to daje spokój i wielką siłę w trudnych chwilach. Właśnie zaczęłam juz drugą nowenne i napewno nie ostatnią.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?