Paweł: Odzyskałem spokój

Dzięki Ci Matko Najświętsza za osłonę płaszczem Twej Opieki. Odpedzilas ode mnie niepokój, strach i podejrzliwosc. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny. To jeszcze nie koniec Nowenny, a ja już mam kolejną intencje na następne 54 dni. Tym razem będę powierzal Ci moich trzech synów. Będę gorliwie modlił się za nich, aby i oni odczuł Twa Matczyna milosc i opiekę. Kieruj mną i prowadź. Oddaje Ci we władanie całego siebie Moja Kochana Mamusiu.
Read More

Sylwia: Plan od Boga

I otrzymałam konkretny znak. W mojej parafii było nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej z Jasnej Góry i usłyszałam już na pierwszym dniu misji przed peregrynacją, że modlitwa różańcowa czyni cuda… Film o różańcu, a potem świadectwo reżysera spowodowało, że nie umiałam odmówić Maryi mojego czasu.
Read More

Amadeusz: Maryja Królową naszych relacji

Witam. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z Nowenną Pompejańską. W moim życiu różnie bywało, różnie też układały się moje relacje z Bogiem. Nasze relacje można by porównać do paraboli, raz bardzo dobre, za jakiś czas sięgały dna. Raz moja wiara była bardzo żywa, za jakiś czas znowu odchodziłem od Niego....
Read More

Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.
Read More

Teresa: Spokój i pogoda ducha

Modliłam się nowenną pompejańską o pełnię wiary dla mojego męża. Na razie ten moment nie nadszedł, ale widzę inne owoce modlitwy. W naszym małżeństwie jest bardzo dobrze, bardzo się kochamy i wspieramy. Mój mąż jakoś wewnętrznie dojrzał i uspokoił się, poza tym jest wesoły i pogodny. Dziękuję Ci, Maryjo!
Read More

Ela: Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi i Matce Bożej

Kochani Matka Boża nas zawsze słyszy, prawie 2 lata temu rozstałam się z chłopakiem, po rozstaniu zaczęłam się modlić nowenną pompejańska we własnej intencji Matka Boża mnie wysłuchała i udzieliła mi tej łaski o którą prosiłam i to aż w nadmiarze. Modliłam się dalej w różnych intencjach mojej rodziny, tak się też stało że moja mama, również zaczęła się modlić nowenna pompejańska, w naszym domu zaczęło się dziać lepiej, ojciec się mniej awanturował, pije nadal ale jest spokojniejszy i sam widzi jaki ma problem z alkoholem, w domu jest teraz więcej spokoju, miłości i różne sprawy się układają lepiej a to wszystko za sprawą Matki Bożej, której z całego serca dziękuję za opiekę i miłość jaką nas darzy. Po roku modlenia się tą nowenna, wiele razy wracała do mnie myśl aby pomodlić się za mojego byłego chłopaka, i nie miałam ochoty spędzać aż tyle dni na modleniu się za człowieka, z którym się praktycznie cały czas gdy byliśmy razem się kłóciliśmy, raniliśmy siebie nawzajem na różne sposoby. I pomyślałam a po co mam się za niego modlić ? Niech się sam modli za siebie, jednak myśl powracała aby spróbować i tak w końcu się zdecydowałam i zaczęłam w jego intencji nowennę pompejańską, w następującej intencji : Panie Jezu Ty się tym zajmij. Były dni że mówiło mi się nowennę za niego okropnie, nie chciało mi się, uważałam ze to nie ma sensu, mimo to powiedziałam do końca, i jakiś czas temu rozmawiałam z byłym chłopakiem i on sam powiedział ze więcej i chętniej się modli, że modli się na różańcu i na koronce do Bożego Miłosierdzia i że naszła go myśl aby się zmienić i aby zacząć pracować nad tym, żeby być lepszym człowiekiem. Kochani moje zdziwienie było ogromne, pomyślałam co? Co ty mówisz? A jednak, Matka Boża i Pan Jezus nas słyszą i pomagają nam, nawet gdy my już tracimy nadzieję, dlatego już od ponad roku cały czas modlę się nowenną pompejańska i uważam to za wielką łaskę, bo jak kiedyś ciężko było mi powiedzieć dziesiątek różańca tak teraz z ogromną przyjemnością mówi mi się nowennę i widzę jakie ta modlitwa daje wspaniałe efekty, są dni że jest trudniej ale wtedy jeszcze mocniej zawierzam siebie i daną intencję Matce Bożej i zły odstępuję a ja spokojnie mówię nowennę. My sami z siebie nic nie możemy, tak się nam wydaje bo pycha nasza i próżność nas okłamują i wydaje nam się ze jesteśmy nie wiadomo kim, jaką trudną sprawę, po naszemu czyli po ludzku beznadziejną byśmy nie mieli oddajmy to Bogu i Matce Bożej a sami się przekonacie o owocach tej dobrej i pięknej modlitwy. Zostańcie z Bogiem kochani.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ela: Nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi i Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

I co wróciłaś do chłopaka?

Ela
Gość

nie, ale dzieje się lepiej w moim życiu i to daje mi pokoj i szczescie 🙂 pozdrawiam

Klara
Gość

Ja tez odmowilam NP za byłego chlopaka i mialam te same mysli co Ty, po cholere mam sie modlic za kogos kto mnie zostawił , przez kogo placze codziennie, ale cóz zrobilam to jakies 8 mscy temu i nie załuje, aczkolwiek moje uczucia wobec niego zmieniaja sie jak w kalejdoskopie.
Np. wczoraj wyklinalam na niego jak nigdy, ze jest taki i taki, czuje wobec niego cos pomiedzy ogromna niechecią a nienawiścią. To pewnie zly na mnie działa mimo, ze jestem w trakcie odmawiania NP o łaski dla mnie.

Obrazki z nowenną pompejańską?