Marek : Wyzwolenie z grzechu masturbacji

Bogu musimy umieć dziękować, przepraszać i poświęcać się jego woli. Dziękuje Matko Boża że pomagasz mi rozumieć że w modlitwie nie kluczem są obietnice w postaci łask.
Read More

Aneta: uwolnienia z myśli pożądliwych

Witajcie! 16.06. tego roku skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę. Intencja tej Nowenny dotyczyła relacji z pewnym chłopakiem
Read More

g.: Nowenna mnie zmieniła

Moja historia rozpoczyna się w momencie, gdy dowiedziałam się o nowotworowej chorobie mojej sąsiadki. Od kilki lat moje życie duchowe jest dość bogate, karmię się Słowem Bożym i Chlebem Życia , ale różaniec nie należał do moich ulubionych modlitw. Częściej sięgałam po modlitewniki, różnego rodzaju dziękczynienia, nowenny i tak dalej, ale zawsze uważałam, że różaniec to takie „klepanie zdrowasiek”.
Read More

Agnieszka: Ciąża „doleżana”

Witam serdecznie, chciałabym się podzielić moim świadectwem i łaską, jaką otrzymałam za wstawiennictwem Matki Boskiej Pompejańskiej.
Read More

Magdalena: Mocniejsza duchem

Pochodzę z domu gdzie wiara była bardzo ważna, jednak siebie mogłabym określić jako „letnią katoliczkę”, gdyż moja relacja z Bogiem do gorliwych nie należała. W życiu powodziło i powodzi mi się bardzo dobrze finansowo, mam męża, dwoje udanych dzieci, podróżujemy, jestem zadbana i atrakcyjna. Słowem, ktoś z zewnątrz powiedziałby, że jej nic do szczęścia nie potrzeba. Niestety moją rodzinę dotknęły problemy i kryzysy o których wolałabym nie pisać.
Read More

Edyta: Dziękuję Matce Bożej za uzdrowienie mojej mamy

Pragnę podziękować Matce Bożej za uzdrowienie mojej mamy z choroby imunologicznej.
Razem zaczęłyśmy odmawiać nowennę pompejańską w jednej intencji.
Była to moja 8 nowenna pompejańska, mamy 4 nowenna pompejańska. Choroba imunologiczna rozwijała się szybko, mama chodziła do lekarza reumatologa, wyniki był złe, nic nie wskazywało na poprawę i zatrzymanie choroby ale jak wiecie dla Matki Boskiej nie ma rzeczy niemożliwych. I stał się cud, wczoraj mama odebrała wyniki, lekarz był zdumiony, wyniki są ujemne nie ma śladu po chorobie.
Kochana Maryjo jestem taka szczęśliwa że opiekujesz się nami, pragnę Ci podziękować z całego serca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Edyta: Dziękuję Matce Bożej za uzdrowienie mojej mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

E.K.
Gość

Cudownie !!! Bogu niech będą dzięki !!!

E.K.
Gość

Cudownie !!!! Bogu niech będą dzięki !!!

enia
Gość

Pięknie .Chwała Panu ! Oby więcej takich świadectw

Edyta
Gość

Jakbym czytała swoje świadectwo ja również modliłam się za mamę aby Matka Boska uzdrowiła ją z choroby imunologicznej odmówiłam z mamą kilka nowenn i wyniki są ujemne aż ciarki mi przeszły po plecach jsk czytsłam Twoje świadectwo też mam na imię Edyta Maryjs nas kocha

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.