Calypso: Nowenna po rozstaniu

Czytając kolejne świadectwo, postanowiłam, że przyszedł już czas na mnie. W chwili obecnej odmawiam już 4 Nowennę. Na Nowennę Pompejańska trafiłam po rozstaniu z chłopakiem. Mimo, że byłam z nim bardzo krótko, to jednak zostawił on ślad w moim sercu. Bardzo ciężko było mi się pozbierać. Czytając świadectwa,ludzie bardzo często wspominali o spokoju, który zagościł w ich sercach. Pierwszą Nowennę, w której prosiłam o dobrego męża, całą przepłakałam.Nadal czekam na spełnienie tej intencji. Więc zapytacie się jaką w niej łaskę odnalazłam. Pewnie taką, że nadal żyję, ponieważ po rozstaniu bardzo cierpiałam. Nie widziałam sensu życia. Nowenna uświadomiła mi jacy wspaniali ludzie mnie otaczają. Jakie wsparcie mam od rodziców, szefowej, koleżanek z pracy. Zaczęłam również kurs, który wypełnił mi puste weekendy. W tym czasie też mój brat zgubił ogromną sumę pieniędzy, ale dzięki łasce Bożej dobrzy ludzie mu je zwrócili. Kolejną łaską była spowiedź, którą chyba mogę nazwać generalną.
Drugą i teraz czwartą Nowennę odmawiam za dusze czyśćcowe. Mimo, że jestem osobą bardzo spokojną, to podczas tych Nowenn ma ataki złości. Mam wrażenie też, że częściej na tej modlitwie się rozpraszam i częściej grzeszę, ale częściej też się wyciszam i odnajduję ten upragniony spokój. Trzecia Nowenna to nowenna o miłość, nadal czekam. Mimo, że nadzieja czasami we mnie umiera, to wierzę, że to co się zdarzyło miało mnie doprowadzić do tego momentu w życiu. Muszę zaufać całkowicie Bogu, bo tylko on wie co jest dla mnie najlepsze. Muszę dać mu czas na zrealizowanie jego planów. Zresztą czytając Świadectwa innych, jak mogę nie zawierzyć?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Patrycja Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Patrycja
Gość
Patrycja

Hej 🙂 też przeżyłam podobną sytuację z chłopakiem, ciężkie rozstanie, brak nadziei, też odmówiona NP w intencji znalezienia miłości….narazie też niespełniona 🙂 Trzeba faktycznie zawierzyć , modlić się i ufać że Pan Bóg ma swój czas i wie kiedy co ma być i po co wszystko 😀 Powodzenia i na pewno intencja się spełni.

Z Panem Bogiem