Katarzyna: Rodzina

Ale nie poddaje sie i mam nadzieje , ze Matka nauczy mnie modlic sie . I musze wam powiedziec ze nie wazne ze potykamy sie podczas modlitwy , bo Matka Nasza zawsze przy nas trwa i cieszy sie ze zwrocilismy sie do niej ze swoimi problemami .
Przeczytaj całość

Wierząca: Odpowiedź Matki Bożej

Moi drodzy, kończę czwartą Nowennę Pompejańską. Dwie NP odmówiłam w intencji mojej rodziny. Za miłość, spokój, harmonię i polepszenie relacji. Zostały wysłuchane. Jest dużo lepiej. Dwie następne NP zaczęłam odmawiać w intencji mojego męża, który jest alkoholikiem.
Przeczytaj całość

Anna: Wielkie łaski, uwierzyłam w moc modlitwy !

Nasza Niebieska Matka sama wie co jest dla nas najlepsze i w odpowiednim czasie przychodzi nam z pomocą.Ostatnio modliłam się oszczęśliwe rozwiązanie i przyjście na świat mojego zdrowego wnuczka.
Przeczytaj całość

Monika: Nie zrażajcie się i nie poddawajcie!

Chciałabym złożyć świadectwo ze swojej nowenny. We wrześniu zeszłego roku, modliłam sie za siebie oraz koleżankę o to, aby w naszych życiach pojawiły się ważne dla nas osoby. W ten piątek dowiedziałam się, że wspomniana w modlitwie koleżanka poznała świetnego chłopaka i jest szczęśliwa. Na mojej drodze narazie nikt sie...
Przeczytaj całość

Calypso: Nowenna po rozstaniu

Czytając kolejne świadectwo, postanowiłam, że przyszedł już czas na mnie. W chwili obecnej odmawiam już 4 Nowennę. Na Nowennę Pompejańska trafiłam po rozstaniu z chłopakiem. Mimo, że byłam z nim bardzo krótko, to jednak zostawił on ślad w moim sercu. Bardzo ciężko było mi się pozbierać. Czytając świadectwa,ludzie bardzo często wspominali o spokoju, który zagościł w ich sercach. Pierwszą Nowennę, w której prosiłam o dobrego męża, całą przepłakałam.Nadal czekam na spełnienie tej intencji. Więc zapytacie się jaką w niej łaskę odnalazłam. Pewnie taką, że nadal żyję, ponieważ po rozstaniu bardzo cierpiałam. Nie widziałam sensu życia. Nowenna uświadomiła mi jacy wspaniali ludzie mnie otaczają. Jakie wsparcie mam od rodziców, szefowej, koleżanek z pracy. Zaczęłam również kurs, który wypełnił mi puste weekendy. W tym czasie też mój brat zgubił ogromną sumę pieniędzy, ale dzięki łasce Bożej dobrzy ludzie mu je zwrócili. Kolejną łaską była spowiedź, którą chyba mogę nazwać generalną.
Drugą i teraz czwartą Nowennę odmawiam za dusze czyśćcowe. Mimo, że jestem osobą bardzo spokojną, to podczas tych Nowenn ma ataki złości. Mam wrażenie też, że częściej na tej modlitwie się rozpraszam i częściej grzeszę, ale częściej też się wyciszam i odnajduję ten upragniony spokój. Trzecia Nowenna to nowenna o miłość, nadal czekam. Mimo, że nadzieja czasami we mnie umiera, to wierzę, że to co się zdarzyło miało mnie doprowadzić do tego momentu w życiu. Muszę zaufać całkowicie Bogu, bo tylko on wie co jest dla mnie najlepsze. Muszę dać mu czas na zrealizowanie jego planów. Zresztą czytając Świadectwa innych, jak mogę nie zawierzyć?

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Calypso: Nowenna po rozstaniu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Patrycja
Gość
Patrycja

Hej 🙂 też przeżyłam podobną sytuację z chłopakiem, ciężkie rozstanie, brak nadziei, też odmówiona NP w intencji znalezienia miłości….narazie też niespełniona 🙂 Trzeba faktycznie zawierzyć , modlić się i ufać że Pan Bóg ma swój czas i wie kiedy co ma być i po co wszystko 😀 Powodzenia i na pewno intencja się spełni.

Z Panem Bogiem

Obrazki z nowenną pompejańską?