Marek: Uzdrowienie małżeństwa

Dziękuję Najświętszej Matce za łaski, którymi mnie obdarzyła. Ponad rok temu moja żona, z którą byliśmy parą od 23 lat, w tym 15 lat małżeństwa sakramentalnego, z dwójką dzieci niespodziewanie oświadczyła, że mnie zdradziła, że się zakochała w innym mężczyźnie poznanym w Internecie. Ostatecznie, że się wyprowadza, zabiera ze sobą...
Read More

Justyna: Tylko modlitwa pompejańska

Szczęść Boże! Witam wszystkich , chiałabym i ja również podzielić się swoimi łaskami które odebrałam od naszej kochanej Matki. O modlitwie dowiedziałam sie od kuzynki rok temu w marcu, chciałam od razu ja odmawiac choc bardzo sie bałam ze nie podołam,jednak mialam trudny okres w swoim życu. Zmarł dziadek który mieszkał ze mna i tak mijały miesiace a ja nie mogłam się zmobilizowac.
Read More

Natalia: Zaufanie i trwanie w modlitwie

Zachęcam wszystkich do odmówienia Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam dwie w intencji znalezienia dobrego męża. Jestem młoda, ale mimo wszystko bardzo doskwiera mi samotność i bardzo bym chciała wreszcie zacząć sobie układać życie. Ostatnią nowennę zakończyłam 8 września, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać świadectwo. Pierwsza nowenna przyniosła mi wiele łask i radości.
Read More

Ola: Szczęśliwe narodziny

Będąc w upragnionej ciąży poważnie chorowałam. Wówczas razem z Mężem zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji pomyślnego przebiegu ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Matka Boża wysłuchała naszych próśb i pomimo mojej choroby nasza Córeczka urodziła się zdrowa, czyniąc nas najszczęśliwszymi Rodzicami na świecie.
Read More

Artur: Cud narodzin

Ten ból po stracie wyczekiwanego dziecka z każdym poronieniem byl większy i udzielał sie wszystkim. Pod koniec skorzystaliśmy z usług psychologa. To jednak nie przyniosło rozwiązania, moze uśmierzyło ból na krótko.
Read More

Beata: Dziś już nie chcę bez Ciebie Matko żyć

Królowo Różańca Świętego,Najdroższa Matko kocham Cię ❤ i dziękuje!!!
Po raz drugi pragnę złożyć świadectwo.W pierwszym świadectwie opisywałam moje nawrócenie,uzdrowienie mojej mamy z choroby.Ale to nie wszystko mój tata czuje się lepiej po wieloletniej chorobie,gdzie wszyscy już dawno się poddaliśmy.W mojej rodzinie zapanował spokój,zdrowie i miłość.Moje życie się zmieniło tak bardzo,że zadaje sobie pytanie czy zasłużyłam,jeszcze kilka miesięcy temu trudno byłoby mi w to uwierzyć jak pięknie się żyje z Naszą Matką Najświętszą Maryją!Dostałam pracę o którą starałam się tyle lat…i nigdy wcześniej się nie udawało.Odmówiłam tylko 3 NP ale nauczyłam się odmawiać różaniec codziennie,dzień bez różańca byłby dla mnie stracony.Skończyłam pedagogikę resocjalizacyjną ,moja praca jest trudna każdego dnia stykam się z różnymi problemami uzależnienia,przemoc,depresja,różne syndromy,brak miłości,bieda,same trudne sprawy,wiele cierpienia.Ale zawsze mam przy sobie różaniec i zawsze wiem jak mam sie zachować co powiedzieć gdy brak słów.Wiem dlaczego dopiero teraz zostałam powołana do tego zawodu,bo wcześniej,bym sobie nie poradziła,bo żyłam bez Boga!
Módlcie się i nie przestawajcie,choćby nie wiem co, bo to co daję Najświętsza Maryja jest niesamowite!!!-to naprawdę działa,jestem taka szczęśliwa kroczyłam tyle lat po pustyni a dziś po zielonej polanie.Dziś już nie chcę bez Ciebie Matko żyć JESTEŚ PRZEDZIWNA I BARDZO CIĘ KOCHAM❤ BĄDŹ Z NAMI NA ZAWSZE!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Dziś już nie chcę bez Ciebie Matko żyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Patryk
Gość
Patryk

Piękne świadectwo

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?