Łukasz: Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę.

Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski i za pomoc i opiekę podczas odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

A.P.: We wszystkich potrzebach

Szczęść Boże. Jest to moje pierwsze świadectwo a skończyłem siódmą Nowenne Pompejańską. Pierwszą odmawiałem na początku 2017 w intencji szczerego nawrócenia do Serca Jezusowego dla mnie. Juź po pierwszym dniu jakbym zapomniał o zakładach bukmacherskich na które marnowałem czas i pieniądze a także porzuciłem pornografię i grzech nieczystosci.
Read More

Magda: Okrutny szatan probówał mi na wszystki sposoby przeszkadzac

Zaczelam druga nowenne w intencji dusz czysccowych. Zachecam wszystkich do odmawiania NP "bo gdy Twojej pomocy wzywalam nawiedzila mnie łaska Boża" i "gdyby caly swiat wiedzial jaka jesteś dobra jaka masz litosc nad cierpiacymi wszystkie stworzenie uciekaloby sie do Ciebie".
Read More

Weronika: Wierze, ze moja Mama jest teraz bardzo szczesliwa…

Juz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem napisania swiadectwa dotyczacego Nowenny Pompejanskiej. Pierwsza nowenne odmawialam w intencji znalezienia pracy i modlitwa ta zostala wysluchana w piekny sposob. Pod koniec pierwszej nowenny odczulam silne pragnienie, by odmawiac ja dalej, tym razem jednak w intencji zdrowia mojej Mamy, ktora od kilku...
Read More

F.: Nowenna za zmarłego

Szczęść Boże! Około rok temu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską za zbawienie duszy mojego wujka, który zmarł nagle, prawdopodobnie z powodu przedawkowania alkoholu. Osierocił 6 własnych dzieci i 1 przyrodniego syna. Odmawianie nowenny przyniosło mi wiele łask, ale nawet po jej skończeniu nie wiedziałam, czy wujek już dostał się do Nieba, czy nie. Pragnęłam dostać jakiś znak, dzięki któremu będę mogła dawać świadectwo innym.
Read More

Bartosz: Modlitwa o lepszą pracę

Witam wszystkich serdecznie.
Nie mam „lekkiego pióra”, jednak w kilku zdaniach postaram się opisać moje świadectwo.

Moją Nowennę rozpocząłem dokładnie 15 sierpnia 2017 r. Nie ukrywam, że był to akt całkowitej desperacji, spowodowanej frustracjami i zniechęceniem moją dotychczasową pracą zawodową,
którą przez wiele lat próbowałem bezskutecznie zmienić.

Odmawianie nowenny przy dwójce dzieci i codziennych obowiązkach zawodowych nie było łatwe. Codzienne wstawanie o 5 rano i modlitwa przed pracą wpadły mi jednak w rutynę, dzięki czemu dotrwałem do końca.

Podczas tych wszystkich dni, jak również już po zakończeniu Nowenny nie wydarzyło się nic nagłego i spektakularnego, co można by było odczytać w charakterze „cudu”, aczkolwiek moje sprawy zaczęły iść we właściwym kierunku. Odbyłem kilka rozmów, odświeżyłem stare kontakty, trafiłem na właściwą osobę, która z kolei poleciła mnie komuś innemu i… w końcu się udało. Mam nową pracę.

Nie wiem co przyniesie przyszłość, czy ta nowa praca jest mi pisana, czy będzie lepsza od obecnej, czy odniosę w niej sukces i czy trafię na właściwych ludzi. Mnóstwo jest we mnie pytań i niewiadomych. Ufam natomiast, że wolą Najwyższego będzie moja pomyślność. Pomyślność, którą Obdarzy mnie i moją rodzinę.

Dodam, że po zakończeniu Nowenny nie porzuciłem różańca. W miarę możliwości staram się codziennie odmawiać jedną z jego części, co bywa czasem dla mnie swoistym lekarstwem na trudne dni.

Króluj nam Chryste !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bartosz: Modlitwa o lepszą pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Pięknie napisałeś, a mówisz, że nie masz „lekkiego pióra” 🙂 ,,, Niech Ci Bóg błogosławi a Matka Najświętsza ma zawsze w swojej opiece ,,,,

Ewa
Gość

Piękne świadectwo 🙂 Niech Cię Matka Najświętsza nadal prowadzi. Powodzenia.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?