Bartosz: Modlitwa o lepszą pracę

Witam wszystkich serdecznie.
Nie mam „lekkiego pióra”, jednak w kilku zdaniach postaram się opisać moje świadectwo.

Moją Nowennę rozpocząłem dokładnie 15 sierpnia 2017 r. Nie ukrywam, że był to akt całkowitej desperacji, spowodowanej frustracjami i zniechęceniem moją dotychczasową pracą zawodową,
którą przez wiele lat próbowałem bezskutecznie zmienić.

Odmawianie nowenny przy dwójce dzieci i codziennych obowiązkach zawodowych nie było łatwe. Codzienne wstawanie o 5 rano i modlitwa przed pracą wpadły mi jednak w rutynę, dzięki czemu dotrwałem do końca.

Podczas tych wszystkich dni, jak również już po zakończeniu Nowenny nie wydarzyło się nic nagłego i spektakularnego, co można by było odczytać w charakterze „cudu”, aczkolwiek moje sprawy zaczęły iść we właściwym kierunku. Odbyłem kilka rozmów, odświeżyłem stare kontakty, trafiłem na właściwą osobę, która z kolei poleciła mnie komuś innemu i… w końcu się udało. Mam nową pracę.

Nie wiem co przyniesie przyszłość, czy ta nowa praca jest mi pisana, czy będzie lepsza od obecnej, czy odniosę w niej sukces i czy trafię na właściwych ludzi. Mnóstwo jest we mnie pytań i niewiadomych. Ufam natomiast, że wolą Najwyższego będzie moja pomyślność. Pomyślność, którą Obdarzy mnie i moją rodzinę.

Dodam, że po zakończeniu Nowenny nie porzuciłem różańca. W miarę możliwości staram się codziennie odmawiać jedną z jego części, co bywa czasem dla mnie swoistym lekarstwem na trudne dni.

Króluj nam Chryste !!!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EwaKrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Pięknie napisałeś, a mówisz, że nie masz „lekkiego pióra” 🙂 ,,, Niech Ci Bóg błogosławi a Matka Najświętsza ma zawsze w swojej opiece ,,,,

Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo 🙂 Niech Cię Matka Najświętsza nadal prowadzi. Powodzenia.