Bożena: prośba o dziecko wysłuchana

I moja nowenna została wysłuchana! Chcę napisać szczególnie o łasce, jaką Maryja mnie (a właściwie moich bliskich :)) obdarzyła przy trzeciej nowennie. Dwie pierwsze też są wysłuchane - wierzę w to głęboko, tylko na efekty muszę jeszcze cierpliwie poczekać, ale i w tych sprawach w których odmawiałam dwie pierwsze nowenny...
Read More

Radovan: Niebezpieczna fabryka

Laudetur Jesus Christus, I am from Slovakia therefore I am writing english. I have a testimony for you . In summer 2016 we got to know that in our town there was a factory which shold have burn plastic and other waste for producing electricity and it seemed that it will have a big impact for our air.
Read More

Agnieszka: Cud narodzin

Ufamy Ci Maryjo bezgranicznie!
Read More

Bożena: Ratunek dla syna

atka Boska wie jaki jest najlepszy czas na zmiany, dlatego üfam, że pomoże mojemu zagubionemu w życiu dziecku.
Read More

Ania: Ciemna noc i światło

Witam. chcialabym sie podzielic moim swiadectwem. Ostatni rok to byl bardzo ciezki rok w moim zyciu. Pustka ciemnosc, mnozace sie problemy, brak pracy, rosnace dlugi, beznadzieja. Byl moment ze pomimo modlitw bylo gorzej i gorzej, ja tracilam nadzieje, ze moze byc lepiej. I wtedy zaczelam odmawiac Nowennę Pompejańską w dwoch...
Read More

Bartek: Różaniec jest pomocą dla każdego człowieka

Witam wszystkich, mam na imię Bartek i chcę się podzielić swoim świadectwem o nowennie pompejańskiej a generalnie to o wstawiennictwie NMP poprzez modlitwę różańcową. Jestem osobą wierzącą i praktykującą o dobrej sytuacji finansowej, zdrowotnej itd. W ostatnim czasie tj. kilka miesięcy, w moim życiu dostrzegłem wiele dziwnych sytuacji, jakieś natężenie działania złego co było bardzo trudne dla mnie do zrozumienia. Doszło nawet do tego, że zły śnił mi się w nocy i był bardzo zadowolony, lecz w tym czasie uznałem to za wymysły swojej podświadomości, która w ten sposób tłumaczyła chyba natężenie dziwnych sytuacji ( złośliwych) jakich doświadczyłem wspólnie z narzeczoną przed naszym ślubem niedawnym. W związku ze zmianą jaka miała zajść w moim życiu (małżeństwo) mocno przeżywałem to wydarzenie i chciałem aby wszystko poszło dobrze, lecz w tym czasie tj. przed i po ślubie nachodziły mnie bardzo złe myśli o innych osobach, im bliżej uroczystości tym więcej osób robiło nam niemiłe niespodzianki, zawodowo zaczęło mi się kiepsko wieść i popadłem w jakiś lęk czy strach i w tedy sięgnąłem po różaniec i nowennę pompejańską, jak również modliłem się nowenną do Matki Bożej uwalniającej z węzłów oraz nieustającej pomocy. Gdy zacząłem się modlić znowu przyśnił mi się zły, który wyglądał jak ksiądz i był bardzo niezadowolony ze mnie , wręcz wściekły próbował mnie udusić w tym śnie tj. nastraszyć, lecz ja postanowiłem już w tedy, że nie zrezygnuję z modlitwy i będę uparcie trwał na niej. Podczas trwania modlitwy cały czas zastanawiałem się nad swoim życiem i dlaczego mnie to spotkało i doszedłem do wielu wniosków, jak choćby takich, że moją wiara była tak w sumie bez zaufania do Pana Jezusa, którego traktowało jako kogoś kto mi ma pomóc w moich materialnych potrzebach, jak też dostrzegłem wiele innych spraw, które postanowiłem zmienić od drobnych do bardzo poważnych. Nowennę ukończyłem 13 października br. W wyniku jej odmawiania dostrzegłem, że różaniec jest piękną modlitwą dla każdego tj. dla młodego człowieka także a nie tylko dla starszych Pań ( dewotek) co klepią na okrągło, bowiem różaniec jest niczym innym jak refleksją nad życiem Pana Jezusa i kluczowymi momentami Ewangelii. Uważam, że modlitwa różańcowa zbliża do Pana Jezusa, jest skuteczna przeciwko działaniom złego i pomaga zrobić taki rachunek sumienia w tym także NMP wspomoże w wewnętrznej walce człowieka o to by stał się uczniem Pana Jezusa i zawsze ma na celu dobro człowieka. Kończąc pragnę powiedzieć, że bardzo niedawno temu znowu śnił mi się zły, tylko nic nie mógł zrobić, bo w tym śnie bo byłem pełny wiary i ufności Panu Jezusowi. Obecnie modlę się poprzez wstawiennictwo NMP modlitwą różańcową codziennie i każdemu to szczerze polecam, lecz należy pamiętać, że tu liczą się szczere intencje, chęć zmiany na dobre i ufność.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bartek: Różaniec jest pomocą dla każdego człowieka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Dziekuje za twoje swiadectwo, ja tez posiadam jakis niedobre sny.
Naprawde liczy sie tylko dzien dziesiejszy raz jutrzejszy. Alleluja powodzenia

enia
Gość

Szczęść Boże na nowej drodze życia

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?