Marzanna: Poprawa w zachowaniu mojego syna

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać od 1 stycznia 2015 r. Dowiedziałam się o niej od mojej córki. Odmawiam ją bez przerwy, w intencji mojego syna narkomana. Od początku czuję w sercu pokój, częściej się uśmiecham i czuję opiekę naszej Mateczki.
Read More

Ania: modlitwa o pracę

Ale myślę, że Matka Najświętsza ma w tej sprawie swój plan. Jednak w czasie modlitwy otrzymałam łaskę pogłębienia wiary. Dzięki temu Bóg jest obecny w moim życiu codziennie.
Read More

Ela: za każdym razem kiedy zaczynałam się modlić chciało mi się strasznie spać

Nowennę odmawiam 3 raz nie zostałam jeszcze do końca wysłuchana ale jestem na dobrej drodze- leczenie mamy przynosi dobre efekty. Jedno co mogę powiedzieć już dziś, to otrzymałam spokój, siłę oraz wiarę, że wszystko będzie dobrze.
Read More

Edyta L.: Matka Boża ratuje małżeństwa

Dziękuję Ci ukochana Matko Boże za uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie moje i dar wiary dla męża oraz dar spokojnej pracy dla nas. Dziękuję Ci również za uratowanie małżeństwa mojego Brata.
Read More

Ufająca Maryi: Matka Boża czuwa zawsze

Wiem, że nie wszystkie prośby mogą spełnić się od razu, bo Pan Bóg ma swoje plany wobec nas i czeka na zmiany w naszym postępowaniu.
Read More

Anna: Związek dwojga ludzi

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem,dotyczącym Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji mojej przyjaciółki Justyny ,która cale życie była sama i nie wierzyła ze spotka ja miłość. Modliłam się o miłość w jej życiu,żeby poznała kogoś i pokochała.
Dziękuję Ci Maryjo ze moja przyjaciółka poznała miłość swojego życia i jest szczęśliwa.
Wiem,ze to dzięki Tobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
M.M. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
M.M.
Gość
M.M.

To piękne ze pomodlić as się za przyjaciółkę 🙂