Iwona: Przeprowadzka

Ze względu na trudną sytuację mieszkaniową ponieważ mieszkamy z tekściem i szwagrem, którzy nadużywają alkoholu prosilam Boga aby mąż zdecydował się na wyprowadzkę. Gdybyśmy mieszkali w mieście to łatwiej mężowi byłoby sie zdecydować, ale mieszkamy na wsi i w dodatku prowadzimy gospodarstwo rolne. Na nowennę trafiłam szukając modlitwy zwiazanej z podjęciem tak trudnej i ważnej decyzji.
Read More

E: Kochani!!!! Widziałam tyle świadectw

Jestem w trakcie drugiej Nowenny. Pierwszą zaczęłam dzięki Mężowi, który namawiał mnie juz wcześniej do odmawiania (ale ciagle wydawało mi się ze nie jest w ogóle możliwe żebym dała rade!) i dzięki wspólnej Nowennie Ojca Adama Szustaka, która przekonała mnie, że właściwie czemu nie spróbować. Kochani!!!! Widziałam tyle świadectw, w których osoby nie chciały zacząć bo myślały ze nie podołają! Udało się!
Read More

Agata: Szczęśliwy poród dzięki Matce Bożej !

W czasie ciąży, którą również wymodliłam poprzez Nowennę Pompejańską, odmówiłam nowennę o dobry poród. Zostałam wysłuchana. Poród odbył się bez komplikacji, a synek urodził się zdrowy.
Read More

Re: Modlitwa za rodziców i pojednanie małżeństwa siostry

Po skończeniu tej nowenny czuje sie bardzo spokojna
Read More

Milena: o uwolnienie mnie od wszelkiego przywiązania do grzechu

Zacznę od tego ze podczas odmawiania tej nowenny poznałam pewną osobę, która co dopiero zaczęła swoją przygodę z Panem Jezusem.
Read More

Ania: Spowiedź

Witam Kochani.
Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: Spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

Brygida
Gość
Brygida

Chwała Panu! W zeszłym roku miałam podobną sytuację. Cieszę się razem z tobą.

Obrazki z nowenną pompejańską?