Aleksandra: Nowenna uczy mnie miłości

Dobry wieczór, łaska którą obdarza nas Matka Boża potrafi zmienić nasze życie subtelnie i w piękny sposób. Doznałam cudów, oczyszczenia, czuje się dobrze i wiem, że nie przestanę się modlić. wiem, że wszystko się uda, chociaż jestem osobą, która chorobliwie chce wszystko kontrolować, co doprowadza do lęku i stresu.
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Małgorzata: Pomoc

Chwała Panu!!
Read More

Ela: Założenie rodziny

Odmawiam 20 Nowennę Pompejanską.Pisałam już świadectwa ale chcę napisać następne.Z moim średnim synem jeżdziłam do katedry do Częstochowy na spotkania młodych, które trwały 6 godzin.Byłam tam 16 razy razem z synami.Kiedyś w czasie przewrwy po mszy św. mój syn powiedział mi ..mamo tyle razy tu byłem i prosiłem o pomoc w założeniu rodziny i spotkaniu odpowiedziej osoby czemu nie zostaje wysłuchany?
Read More

Alicja: Podziękowanie

Dzisiaj rozpoczynam kolejną Nowennę. Dziękuję Ci Matko Boża za wszystkie łaski,jakie otrzymaliśmy od Ciebie.Módlmy się,bo Różaniec to potężna modlitwa.
Read More

Agata: Dar miłości

Moja siostra ma 33lata. Nigdy nikogo sobie nie znalazla, odkąd tylko pamiętam, zawsze była sama. Ma dobrą pracę, mieszkanie kupione na wlasnosc, własny samochod prosto z salonu. Wszystko, oprócz miłości, u niej dobrze się wiodło. Niedawno zaczęłam odmawiać za nią nowenne, prosząc o zmianę w jej życiu, która sprawi, że będzie prawdziwie szczęśliwa. Dziś skończyłam odmawiać swoją nowenne. Moja siostra ma od 3 tygodni chłopaka, Dzisiaj pojechała poznać jego rodzinę. Wiem, że to dzięki Maryi i wiem to, że ona nie skończyła działać w życiu mojej siostry, a to dopiero początek. Módlcie się i proscie , bo łaska boża nie ma granic.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Agata: Dar miłości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość

Dobra praca, mieszkanie, samochód. Mężczyźni nie lubią takich kobiet sukcesu bo musieli by z nimi rywalizować. Może dlatego trudno było jej znaleźć. Ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. Pozdrawiam.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

To nie mężczyżni… Tylko jakieś zakompleksione chłopaczki. Mężczyzna cieszy się z sukcesów swojej kobiety.

Paul
Gość

Zgadzam się. Normalny facet jest dumny z osiągnięć swojej żony czy dziewczyny a nie rywalizuje z nią.

Paul
Gość

Uważam, że 3 tygodnie to jeszcze nie czas, aby poznawać rodzinę chłopaka. Najpierw trzeba dobrze poznać siebie. Potem jest czas na rodzinę i znajomych bliższych i dalszych. Bo jak coś nie wyjdzie to będzie później „płacz i zgrzytanie zębów”.

Magdalena
Gość
Magdalena

Nie zgadzam się z Tobą Paul, uważam, że warto szybko poznać rodzinę wybranka, i nie chodzi tu o zaangażowanie w związek, ale świadomość, z jakiej rodziny dana osoba pochodzi. Były tu świadectwa zatajenia przed ślubem poważnych deficytów, chorób psychicznych w rodzinie… Trzeba dmuchać na zimne, a mały rekonesans jeszcze nikomu nie zaszkodził 😉

Paul
Gość

Owszem Magdaleno, zgadzam się z Tobą ale nie po 3 tygodniach znajomości 🙂

Kasia
Gość

Trzeba poznać wcześniej z kim ma się do czynienia , a poznawanie siebie nawzajem oraz swoich rodzin może przebiegać w tym samym czasie i jedno drugiemu nie stoi na przeszkodzie

Ara
Gość

To z jakiej rodziny się pochodzi o niczym nie świadczy i nie jest żadnym wyznacznikiem. Co będzie jak spotkasz kogoś kto pochodzi z rodziny alkoholików ? Odrzucisz go nawet jak będzie wartościowy bo z nie takiej rodziny pochodzi ?

M.M.
Gość

Cudownie. Piękne świadectwo. Niech się młodzi poznają. 33 lata to nie starość :p

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Poznanie rodziny nie musi oznaczać oficjalnego spotkania i myślę,że Autorka użyła takiego zwrotu,ale chodzi o zwyczajną wizytę,taką jakie mają miejsce ,gdy dziecko przyprowadza inne dziecko ze szkoły do domu.To też forma poznania rodziny.

Jak się potoczą dalsze losy pary,niewiadomo,ale na pewno lepiej,gdy ludzie odważnie przedstawią sobie nawzajem członków rodzin i znajomych,niż gdyby zwlekali z tym podejrzanie długo.Powodzenia dla Pani Siostry☺

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?