Łukasz: zdrowie taty

Nowenne pompejańską odmawiam już jakiś czas odmówiłem trzy i pomimo tego że moje dwie pierwsze prośby nie zostały wysłuchane, to kiedy mój tata zaczął mieć problemy zdrowotne i wylądował w szpitalu to bez wahania chwyciłem za różaniec i odmówiłem nowennę w intencji jego zdrowia i Matka Boska zdziałała cud!!! Problemy...
Read More

Wiola: „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu a On sam będzie działał. „Ps 37,5

Polecam wszystkim odmawiać i powierzyć swoje życie Maryi i Jezusowi mimo iż nie otrzymujemy tego co my byśmy chcieli Oni nam dają to co uważają za słuszne dla nas
Read More

Kasia: Wymodlone rodzeństwo dla naszej corki

Nie mogłam uwierzyć własnym oczom gdy zobaczyłam druga kreskę na teście ciążowym! Pisze to świadectwo dziękując serdecznie za otrzymana łaskę i czekając z niecierpliwoscią na narodzenie mojej drugiej córeczki.
Read More

Agata: „Nawet u niej żebrzesz tyle czasu i nic !! „

Chwała Panu To jest moje pierwsze świadectwo. Mam 30 lat. Moją intencją było "Doświadczenie Boga żywego". Taka Intencja ponieważ dostałam drugą łaskę nawrócenia po ponad 12 latach. Pierwszą łaskę zmarnowałam i trwała kilka miesięcy, była epizodem. 25tego stycznia 2015 Bóg przemienił moje życie. W jednym momencie padłam na kolanai z...
Read More

Jolanta: wiele cudów

Kilka dni temu skończyłam odmawiać po raz szósty Nowennę Pompejańską. O tej pięknej modlitwie dowiedziałam się od koleżanki w momencie, w którym czekał mnie zabieg, a ja nie byłam w stanie zdecydować się na konkretnego lekarza, który miałby ten zabieg przeprowadzić. Dlatego też w tej intencji ofiarowałam tę modlitwę. Jakież...
Read More

Adam: „Zatopiony” w modlitwie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od swojej mamy, dziś towarzyszy mi ona każdego dnia, jedna zakończona intencja , budzi potrzebę dalszej modlitwy i ofiarowania nowenny nie tylko w mojej intencji ale i moich bliskich.
Nowenną Pompejańską wymodliłem moją ukochaną dziewczynę, choć mam 22 lata i może wydawać się to nieprawdopodobne to tak właśnie był, ciągła samotność pogoń za karierą, pieniędzmi przysłoniła mi to co w życiu jest najważniejsze, czyli druga bliska osoba, która kocha, rozumie i wspiera. Modliłem się o dziewczynę, która pokocha mnie takim jakim jestem, moje zalety ale również zaakceptuje wady i taka właśnie jest ona . Choć wszyscy nawet najbliżsi byli przeciwko nam, próbowali zniszczyć nasz związek, doprowadzali do łez i nieporozumień, to ciągle wierzyłem w moc Nowenny Pompejańskiej, wiedziałem, że dzięki pomocy Boga i Maryi będziemy w stanie znieść wszystko.
Teraz jesteśmy szczęśliwą parą, niedługo będziemy narzeczeństwem, wspólnie planujemy naszą przyszłość dzieci, dom, kochającą się rodzinę , wiem również, że każdy problem mogę powierzyć Bogu a On nas wysłucha, bo wtedy kiedy człowiek staje się bezsilny powinien „ zatopić się” w modlitwie, nie w używkach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Adam: „Zatopiony” w modlitwie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Jesteś, Adamie, wspaniałym, dojrzałym młodym człowiekiem! Niech Bóg ma Ciebie i Twoją dziewczynę w swej opiece 🙂

Ania
Gość

Tak pisze kazdy kto zostal wysluchany w kwestii milosci , ja niestety nie i nie wiem jak mam dalej zyc i wogole po co ? !

Adda
Gość

Aniu nie poddawaj sie ,nie trać nadziei .Kontynuj nowennę aż o skutku !Plecam również Nowennę do Matki Rozwiązującej węzły i Nowennę do Krwawych łez Matki Bożej ,Nowenne do Dzieciatka Jezus która sie zaczyna 16 grudnia wszystko masz w Necie Głowa do Góry

Beata
Gość

ja tez modle sie o powrót chłopaka który mnie zostawił pod koniec czerwca i zamiast by juz lepiej dopiero teraz jest gorzej ale chyba czas najwyzszy sie pogodzic z tym ze juz nie wróci boli i to bardzi w kazdy dzien płacze ale chyba w tej kwesti Matka Boza ani Bóg mnie nie wysłucha niestety zyc musze dalej 🙁 powodzenia i szczecia

Bartosz
Gość
Bartosz

Nie podawaj się Matka Boża wysłucha każdego tylko pamiętaj o jednym nie znamy czasu kiedy Bóg nas odwiedzi wysłucha i jeszcze jedno możemy nieść nasze prośby ale musimy pamiętać ze Bóg lepiej wie co dla nas jest dobre i w jakim momencie . Nie podawaj się a na pewno wszystko się ułoży . Ja również modlę się żeby dziewczyna mi wybaczyła i wróciła , głęboko wierze że z Matką Bożą i Jezusem moje prośby zostaną zaniesione do Boga i wysłuchane .

Marek
Gość

22 lata to już taki stary?

M.M.
Gość

Piękne świadectwo. Zamierzam jutro rozpocząć 3 nowenne o dar poznania dobrego męża…wierzę że przez re e Maryi wiele otrzymamy. Gorąco prośmy.

Perełka
Gość
Perełka
Moi drodzy. Ja tez zmowilam już 3 nowenny w intencji znalezienia dobrego męża i w tej pory jestem sama. Powiedziałam że już nowenn P. W tej intencji starczy. Matka Boża już zaniosla je do Boga. Teraz tylko jest kwestia tego czy jest to zgodne w Boża wola. Szczerze to już nawet nie czekam i nie myślę tak jak kiedyś. Fakt jest moim marzeniem mieć tego jedynego wspaniałego męża który mnie pokocha uszanuje i doceni. Ale jak kiedyś byłam na mszy ksiądz powiedzialam w kazaniu takie słowa. Ze pewien chlopak koło 30 lat mówił ze ma dziewczynę sa czasem dobre i… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?