Norbert: Praca w straży pożarnej

Pewnego dnia, gdy wszedłem wieczorem do pokoju matki, zauważyłem, że odmawia różaniec. Gdy kolejny raz zdarzyło mi się zobaczyć jak się modli, zapytałem, czy aby nie przesadza z tymi różańcami? Bo ile można..
Read More

Szczęśliwa ciocia: Dar rodzicielstwa dla bliskich przyjciół

Swoją pierwszą NP odmówiłam w intencji wyjścia z alkoholizmu mojej matki jakieś kilkanaście miesięcy temu. Powiem szczerze, ze nie działo się nic co mogłabym przyjąć jako przejaw nadchodzącego cudu. Miewałam różne myśli (...) Może wcale to nie działa, a może to ja żle się do tego przyłożyłam, albo to,że moja wiara jest zbyt słaba. W tym czasie miałam w życiu wzloty i upadki. Starałam się jednak mieć Boga w sercu i kierować wiarą. Nadal jednak cisza.... Gromu z jasnego nieba brak ;-(
Read More

Nawrócenie mojej żony i walka o nasze małżeństwo

Zachęcam wszystkich gorącodoodmawiania Nowenny wiem ze bedziecie od tego odciągani, niedajcie sie zawierzcie się Pani Przenajświętszej i bądzcie spokojni
Read More

V: Polecam Nowennę wszystkim wątpiącym

Modlitwa jest dla mnie ukojeniem w trudnych życiowych sytuacjach, które czasami mnie przerastają, i daje mi wewnętrzny pokój i wyciszenie.
Read More

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Read More

Xyz: Jestem bardzo wdzięczna

Matko Boża Pompejańska chciałabym tu i teraz podziękować ci za otrzymane łaski którymi obdarzasz mnie i całą moją rodzinę.Jestem ci bardzo wdzięczna za to co od ciebie otrzymałam modląc się już kolejny rok tą najpiękniejszą modlitwą bez której nie wyobrażam sobie dnia.Przynosi mi osobiście taki spokój i ukojenie kiedy biorę różaniec do ręki.Matko nasza nie śmiem traktować cię jak książki skarg i zażaleń no to nie o to chodzi ale ty wiesz co ja przeżywam w sercu.Te intencje które zanosiłam do Ciebie do tej pory mogę powiedzieć że się spełniły i jestem ci za to stokrotnie wdzięczna.Może to brzydko zabrzmi ale proszę cię żebyś wysłuchała tej prośby mojej ktõra mnie trapi w środku.ż Żebyś uleczyła moje rozterki z gõry za to dziękuję.Pomnij o miłosierna matko rõżańcowa z pompejõw aby ktokolwiek z rõżańcem twoim pomocy twej wzywający miał być przez ciebie opuszczony.Szczęść Boże wszystkim czytającym te świadectwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?