VI Wielka Księga Łask już w Pompejach – PODZIĘKOWANIE!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania VI Wielkiej Księgi Łask. Dokładnie tydzień temu, 12 listopada 2017 r. wieczorem, przekazałem księgę z naszymi świadectwami na ręce ks. abp. Tommasa Caputo.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a jego owocem będą dalsze działania w ramach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej nakierowane nie tylko na Polskę! Naprawdę, będzie co robić! A o tych działaniach będę informować na tej stronie.

Wróćmy do Księgi – choć ją Księgę przygotowywaliśmy „na wariata”, bo było bardzo mało czasu, to jednak udało się i zdążyliśmy w ostatniej chwili, kilka godzin przed pielgrzymką do Włoch ! Piękną oprawę i etui przygotowała Introligatornia Tylkowski.

Księga zawiera świadectwa, które trafiły na

Wszystkie je otrzymaliśmy w okresie od kwietnia do października 2017 roku. Świadectw w Księdze jest dokładnie 1500, w sumie wszystkie przekazane Księgi liczą 9000 świadectw. Każde świadectwo, jakie trafia do nas na stronę, jest więc składane w formie „Wielkiej Księgi Łask”, jako nasze wspólne wotum dziękczynne, do Pompejów.

Jak pisałem, powstanie Księgi nie byłoby możliwe bez Darczyńców – Wasze imiona i nazwiska (jeśli podano) zostały zapisane na specjalnej karcie Księgi. Dziękujemy!

Czy Twoje świadectwo znajdzie się w kolejnej Księdze Łask?

TAK, o ile je napiszesz 🙂 Możesz to zrobić tutaj. Wszystko więc zależy od Ciebie!

Marek Woś

Zdjęcia Księgi:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ