Lukasz: Małżeństwo na zakręcie

Zacząłem się zbliżać do Boga grzechy które się ciągnęły przez całe życie zaczęły mi wyjątkowo dokuczac rozpocząłem z nimi walkę i się zaczęło ...
Przeczytaj całość

Julia: ODDALIŁA ODE MNIE ŚMIERĆ

Mam na imię Julia, mam 18 lat. Od zawsze marzyłam by móc właśnie tutaj napisać swoje pierwsze świadectwo. Każdego kto właśnie teraz to czyta, proszę o poświęcenie chwili czasu na przeczytanie, bo może właśnie ja dzisiaj dam Ci iskierkę wiary, zaufanie Matce Bożej. Moja historia wyglądała tak: od 16 roku...
Przeczytaj całość

K: Matka Boska naprawdę pomaga

Kochani, chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.Odmówiłam już kilka. Jestem jak większość człowiekiem słabej wiary i nie dowierzałam, że to aż tak działa.
Przeczytaj całość

Tatiana: Wysłuchana Nowenna

Kilka dni temu ukończyłam drugą nowennę. Obie odmówiłam w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i nawrócenia męża. Wszystkie znaki na ziemi były beznadziejne, często się załamywałam ...jednak trwałam w modlitwie. ..i Matka Boża wysłuchała moje błagania..Przeczytaj Tatiana: Wysłuchana Nowenna
Przeczytaj całość

Karolina: Spokój wewnętrzny i cierplliwość dzięki nowennie pompejańskiej

Witam. Jestem w trakcie odmawiania swojej 3 Nowenny w mym zyciu.W sumie to juz kończę bo jestem pod koncem części dziekczynnej, ale postanowiłam juz teraz dać świadectwo łask jakich dostąpiłam. Modlę sie w intencji uwolnienie od natretnych mysli a w zamian wlania w moje serce spokoju ducha. Moge powiedziec z...
Przeczytaj całość

VI Wielka Księga Łask już w Pompejach – PODZIĘKOWANIE!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania VI Wielkiej Księgi Łask. Dokładnie tydzień temu, 12 listopada 2017 r. wieczorem, przekazałem księgę z naszymi świadectwami na ręce ks. abp. Tommasa Caputo.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a jego owocem będą dalsze działania w ramach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej nakierowane nie tylko na Polskę! Naprawdę, będzie co robić! A o tych działaniach będę informować na tej stronie.

Wróćmy do Księgi – choć ją Księgę przygotowywaliśmy „na wariata”, bo było bardzo mało czasu, to jednak udało się i zdążyliśmy w ostatniej chwili, kilka godzin przed pielgrzymką do Włoch ! Piękną oprawę i etui przygotowała Introligatornia Tylkowski.

Księga zawiera świadectwa, które trafiły na

Wszystkie je otrzymaliśmy w okresie od kwietnia do października 2017 roku. Świadectw w Księdze jest dokładnie 1500, w sumie wszystkie przekazane Księgi liczą 9000 świadectw. Każde świadectwo, jakie trafia do nas na stronę, jest więc składane w formie „Wielkiej Księgi Łask”, jako nasze wspólne wotum dziękczynne, do Pompejów.

Jak pisałem, powstanie Księgi nie byłoby możliwe bez Darczyńców – Wasze imiona i nazwiska (jeśli podano) zostały zapisane na specjalnej karcie Księgi. Dziękujemy!

Czy Twoje świadectwo znajdzie się w kolejnej Księdze Łask?

TAK, o ile je napiszesz 🙂 Możesz to zrobić tutaj. Wszystko więc zależy od Ciebie!

Marek Woś

Zdjęcia Księgi:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!