Marzena: Prosiłam Matkę Bożą własnie dzięki rozważaniom różańcowym abym była podobna do Niej: cicha i pokorna

Nowennnę do MBP chciałam odmawiac juz przed dwoma laty ale zawsze było coś, co mi przeszkadzało. Miałam jakies dziwne, wewnętrzne opory, których nie potrafię wytłumaczyć. Teraz wiem, że to było złe. Nowennę zaczęłam pod koniec pazdziernika i w połowie odmawiania części błagalnej wszystko zaczęło sie układac. Ciekawe jest to że nie ułozyło sie tak , jak ja myślałam, ale intencja się spełniła. Było trudno, nawet bardzo.
Read More

MELA: nauka syna

Moje świadectwo dotyczy mojego Syna gimnazjalisty. Przez dwa lata  nauki syna w gimnazjum działy się różne niepokojące nas sprawy i sytuacje, w tym totalne tzw "opuszczenie się w nauce" spowodowane brakiem motywacji do nauki (pewnie i taki czas -dojrzewanie, burza hormonów, nasze problemy rodzinne o których poniżej ale niestety przyczyniły...
Read More

Elżbieta: Kolejne świadectwo

Nie znam słów jakimi mogę podziękować Matce Boskiej Pompejańskiej za wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego,za otrzymane łaski.Gdybym miała więcej czasu,pewnie odmawiałabym więcej nowenn dziennie,bo taka jest potrzeba.Ciągle ktoś potrzebuje modlitwy,czy to w rodzinie ,czy ktoś obcy,który uległ poważnemu wypadkowi.
Read More

Ewelina: Dziękuję Matko, dziękuję za wszystko!

Nowennę pompejańską odmawiam już od kilku lat. Zawsze były to sytuacje trudne, wręcz beznadziejne. Gdy problemem był brak pracy kogoś bliskiego, dostawał ją w ostatnich dniach odmawiania nowenny.
Read More

Jolanta: Wydawało mi się, że odmówienie całego różańca jednego dnia jest niemożliwe

A ja wierzyłam coraz mocniej, że ta modlitwa działa. Nie wprost, nie natychmiast, ale działa.
Read More

VI Wielka Księga Łask już w Pompejach – PODZIĘKOWANIE!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania VI Wielkiej Księgi Łask. Dokładnie tydzień temu, 12 listopada 2017 r. wieczorem, przekazałem księgę z naszymi świadectwami na ręce ks. abp. Tommasa Caputo.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a jego owocem będą dalsze działania w ramach Apostolatu Nowenny Pompejańskiej nakierowane nie tylko na Polskę! Naprawdę, będzie co robić! A o tych działaniach będę informować na tej stronie.

Wróćmy do Księgi – choć ją Księgę przygotowywaliśmy „na wariata”, bo było bardzo mało czasu, to jednak udało się i zdążyliśmy w ostatniej chwili, kilka godzin przed pielgrzymką do Włoch ! Piękną oprawę i etui przygotowała Introligatornia Tylkowski.

Księga zawiera świadectwa, które trafiły na

Wszystkie je otrzymaliśmy w okresie od kwietnia do października 2017 roku. Świadectw w Księdze jest dokładnie 1500, w sumie wszystkie przekazane Księgi liczą 9000 świadectw. Każde świadectwo, jakie trafia do nas na stronę, jest więc składane w formie „Wielkiej Księgi Łask”, jako nasze wspólne wotum dziękczynne, do Pompejów.

Jak pisałem, powstanie Księgi nie byłoby możliwe bez Darczyńców – Wasze imiona i nazwiska (jeśli podano) zostały zapisane na specjalnej karcie Księgi. Dziękujemy!

Czy Twoje świadectwo znajdzie się w kolejnej Księdze Łask?

TAK, o ile je napiszesz 🙂 Możesz to zrobić tutaj. Wszystko więc zależy od Ciebie!

Marek Woś

Zdjęcia Księgi:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.