Marzena: Na pewno BÓG jest ze mną

Ale jedno wiem na pewno BÓG jest ze mną dwa razy jego twarz mi się ukazała na niebie .Jestem wdzięczna za wszystko co dzieje się w moim życiu choć wszystkiego nie rozumiem ale to PAN decyduje o naszym życiu i za wszystko chce MU podziękować i MATCE BOŻEJ za łaski.
Read More

Hanna: Szczęście i spokój serca przez NP

hcę zacząć świadectwo przez Akt strzelisty ,,Najdostojniejsza Królowo świata,Maryjo zawsze Dziewico,która zrodziłaś Chrystusa Pana Odkupiciela świata,wypraszaj nam pokój i zbawienie
Read More

Zofia: modlitwa o nawrócenie

Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, o łaskach jakie Matka Boża uprasza dla modlących się na różańcu, to z zainteresowaniem czytałam wiele świadectw, ale nie wyobrażałam sobie, że mogę się zdecydować na odmawianie codziennie, przez 54 dni, trzech części różańca.Przeczytaj Zofia: modlitwa o nawrócenie
Read More

Renata: Modlitwa , która odmienia życie…

Z wielką radością pragnę złożyć świadectwo po zakończeniu czwartej nowenny pompejańskiej. Ta Modlitwa zmienia życie . Wszystkie łaski , cicho i cudownie objawiające się każdego dnia trudno ubrać w słowa. Z różańcem nie będę się już rozstawać. Otrzymałam wiele łask w trudnych sytuacjach,pokój i wiarę że Najświętsza Maryja Panna czuwa nad moim życiem i sprawami , które Jej powierzam. Moje intencje zostały wysłuchane .
Read More

Beata: Królowo Różańca Świętego bez Ciebie nie dam sobie rady.

Dopiero się uczę i staram się zawierzyć wszystko Matce Bożej,
Read More

Sylwia: Właściwe tory życiowe

Druga Nowenna Pompejańska, kolejny cud ! Modliłam się o znalezienie pracy, tej właściwiej, dzięki której będę mogła się usamodzielnić, będę czuła spełnienie i będę mogła przez nią Chwalić Pana!
Moje dotychczasowe marzenia o mundurze, które trwały od podstawówki, dążyłam do nich, do celu który ciągle był w mojej głowie ale nie było w tym Pana Jezusa. Sytuacja moja, przed samym egzaminem do jednej z formacji mundurowych, zmieniła się w jedną noc. Szanse zmalały. Błądziłam, czułam się źle psychicznie. Kiedy po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, ogromnym wstawiennictwem Maryi, zaprosiłam Pana Jezusa do swego życia, do spraw, uczuć, sytuacji które zmieniał i zmienia do dziś i w tej sytuacji czuje Jego działanie. Zaczęłam odmawiać drugi raz Nowennę, prosząc o pracę. Nadszedł taki dzień, w którym ni stąd ni zowąd pojawia się temat opiekuna medycznego, który bardzo do mnie trafia, porusza mnie. Czuję, że to jest to! Proszę o dalsze rozeznanie i prowadzenie. Udaje mi się zapisać w połowie października na rozpoczęty już od września semestr w szkole. Załatwiam wszystko bez przeszkód, za darmo. Myśląc o tym czuję niesamowity spokój i radość. Kilka dni przed planowanymi zajęciami, jestem w Kościele na mszy, później „Wieczór z Jezusem” ze wspólnotą, proszę Pana Jezusa o potwierdzenie ukierunkowania mnie. Całkowitej zmiany, kiedy to wszystko stawiałam na mundur, wykształcenie rozwój osobisty tu prowadzi mnie Pan w „biały mundurek”. I tak na Mszy św. ksiądz modli się za cały personel medyczny, bo był ich dzień, nie miałam o tym pojęcia. Przed modlitwą wiernych, proszę Pana Jezusa potwierdź mi to proszę. Ksiądz wymawia słowa że lekarze, pielęgniarki, ratownicy, opiekunowie są do tego powołani…i tu wiem i oddaję się całkowicie woli Bożej.
Na zajęciach nie czuję stresu, okazuje się że już mogę podjąć praktykę a nawet po niej zatrudnienie.
Za wstawiennictwem Maryi, dzieją się na co dzień w moim życiu cuda i cudeńka!
Dziękuję !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Sylwia: Właściwe tory życiowe"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wojtek
Gość
Wojtek
Miałem bardzo podobną sytuację w swoim życiu, od dzieciństwa chciałem studiować kierunek techniczny, coś z fizyki i tym się zajmować. To było moje marzenie. Ale też nie było w tym miejsca dla Pana Jezusa i generalnie w pewnym momencie zacząłem czuć że coś jest nie tak. Osiągałem bardzo słabe wyniki na egzaminach mimo ze miałem wysokie umiejętności, tak jak by sam Pan Jezus przeszkadzał mi w tym. Poczułem że nie odnajduję się w tym co robi. Ale za wszelką cenę szedłem w zaparte. I wtedy przeciągnąłem strunę. W ciągu paru miesięcy moje zdrowie się załamało całkowicie. Tak jak by Pan… Czytaj więcej »
Wojtek
Gość
Wojtek

PS. Dzięki za to wspaniałe świadectwo. To sporo dawka motywacji i nadziei dla mnie 🙂

Kasia
Gość

Myślę że powinnaś dać sobie czas na rozeznanie czy to jest faktycznie twoja droga, często tak jest że dopiero podjęcie jakiejś pracy weryfikuje nasze wyobrażenie o niej, – wtedy dopiero albo utwierdzamy się w naszym wyborze , albo szukamy czegoś innego…

Marta
Gość

Kasia, masz rację. Co innego teoria, co innego praktyka. Uczyłam się 2 lata na higienistkę stomatologiczną i dopiero praktyki na 3 semestrze otworzyły mi oczy. Szkoda że praktyki były zaplanowane przez szkołę dopiero na drugim roku bo wcześniej bym stamtąd zwiała a tak 2 lata „w plecy”

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?