Renata: Łaski zesłane w odpowiednim czasie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Panienka.Nowennę odmówiłam w intencji dobrej pracy za granicą i potrzebnych łask dla mojego męża. Odmówiłam ją w tamtej zimy A W Maju urodziłam mojego synka Piotrusia i wówczas obecność mojego męża przy nas była mi bardzo potrzebna. Niespodziewanie we wrześniu mąż dostał dwa telefony z propozycjami pracy za granicą w swoim zawodzie.niesamowite jest to że były to dwie różne firmy które odezwały się tego samego dnia. Dziś mąż pracuje w jednej z nich podnosi swoje kwalifikacje A na swojej drodze spotyka wielu życzliwych mu ludzi.Powoli zaczynałam wątpić czy Maryja wysłucha mojej prośby ale ona wiedziała lepiej kiedy zesłać nam potrzebne łaski.Piszę do wszystkich którzy tracą wiarę czy otrzymają potrzebne łaski aby zaufali Naszej Mateńce bo Ona nas zawsze wysłucha.Obecną nowennę odmawiam w intencji pokoju w Polsce i na świecie jako wsparcie dla Akcji RÓŻANIEC DO GRANIC i kieruję ogromną prośbę do wszystkich którzy szukają intencji dla swojej nowenny pompejańskiej aby zaczęli wraz ze mną modlić się o pokój na świecie który jest bardzo potrzebny. Niech Pan Bóg i Mateńka wszystkim błogosławią.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
SaaAlberto Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Alberto
Gość
Alberto

Tak to bardzo dobra intencja. W czasie, gdy musimy sciagac krzyze wiszace na scianach urzedòw publicznych, gdy meczety powstaja praktycznie w kazdej piwnicy, centrum kulturalnym etc gdy koscioly musza ograniczyc bicie dzwonòw bo to przeszkadza muzumanom a ci niestety nie maja pokojowych intencji jest rzecza b. wazna, by ludzie z Watykanem na czele wreszcie przejrzeli na oczy .

Saa
Gość
Saa

To wspaniale,że mąż ma pracę ale czy nie lepiej dla Was byłoby,gdyby pracował w Polsce a Wasza rodzina była razem? Może się mylę,ale przy małym dziecku bardzo przydatna jest pomoc… A co do modlitwy o pokój na świecie to jak najbardziej intencja aktualna,podziwiam za podjęcie się jej i życzę oglądania owoców tejże modlitwy i wiele błogosławieństwa Bożego