Kinga: Matko Boża moja mama jest całym moim światem

Nie została do końca wysłuchana tak jak chciałam, ale wtedy kiedy prosiłam o pracę to nigdzie nie pracowałam i po zmówieniu Nowenny pojawiła się pomoc ze strony mojej mamy. Dzięki niej przetrwałam trudny okres.
Read More

Andrzej: Egzamin Dojrzałości

chciałbym opisać cud Nowenny Pompejskiej w kilku słowach. Miałem ogromne problemy ze zdaniem jednego przedmiotu maturalnego a mianowicie: matematyki. Podchodziłem wielokrotnie do tego egzaminu jednak za każdym razem brakowało mi punkt lub dwóch. Zajrzałem na tę stronę. W świadectwie działania Nowenny napisałem rozżalony, że mam właśnie problem ze zdaniem egzaminu,...
Read More

Wiola: Gdy zobaczyłam to popłakałam się

dmawiam już jak wcześniej wspomniałam 5 Nowennę. Pierwsza była za mnie, druga za brata, trzecia za mamę, czwarta za moją czystość, a teraz o dobrego chłopaka, przyszłego męża. Z tych wszystkich zauważyłam, że tylko te dotyczące mnie się spełniły, oprócz tej którą teraz odmawiam, czyli dwie.
Read More

Kuba: Wymodlona miłość i Boże prowadzenie.

Tak się złożyło,że miesiąc po rozstaniu zmieniłem pracę i poznałem w niej dziewczynę, która była w podobnym związku do mnie. To znaczy wiedziała już, że to nie jest ta 'właściwa' osoba, ale oszukując się, tkwiła w tym związku.
Read More

Kamila: Awans w pracy

Swoje świadectwo pragnę złożyć gdyz modląc sie obiecałam Matce Bożej , że to zrobię Otóż od lutego tego roku zaczęłam prace w Państwowym żłobku na stanowisku pielegniarki . Jednak dowiedziawszy się, że etaty pielegniarek pracujacych na grupach bedą przekształcane w etaty opiekunek zmartwilam sie ponieważ równało by się to z...
Read More

Renata: Łaski zesłane w odpowiednim czasie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Panienka.Nowennę odmówiłam w intencji dobrej pracy za granicą i potrzebnych łask dla mojego męża. Odmówiłam ją w tamtej zimy A W Maju urodziłam mojego synka Piotrusia i wówczas obecność mojego męża przy nas była mi bardzo potrzebna. Niespodziewanie we wrześniu mąż dostał dwa telefony z propozycjami pracy za granicą w swoim zawodzie.niesamowite jest to że były to dwie różne firmy które odezwały się tego samego dnia. Dziś mąż pracuje w jednej z nich podnosi swoje kwalifikacje A na swojej drodze spotyka wielu życzliwych mu ludzi.Powoli zaczynałam wątpić czy Maryja wysłucha mojej prośby ale ona wiedziała lepiej kiedy zesłać nam potrzebne łaski.Piszę do wszystkich którzy tracą wiarę czy otrzymają potrzebne łaski aby zaufali Naszej Mateńce bo Ona nas zawsze wysłucha.Obecną nowennę odmawiam w intencji pokoju w Polsce i na świecie jako wsparcie dla Akcji RÓŻANIEC DO GRANIC i kieruję ogromną prośbę do wszystkich którzy szukają intencji dla swojej nowenny pompejańskiej aby zaczęli wraz ze mną modlić się o pokój na świecie który jest bardzo potrzebny. Niech Pan Bóg i Mateńka wszystkim błogosławią.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Renata: Łaski zesłane w odpowiednim czasie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Alberto
Gość
Alberto

Tak to bardzo dobra intencja. W czasie, gdy musimy sciagac krzyze wiszace na scianach urzedòw publicznych, gdy meczety powstaja praktycznie w kazdej piwnicy, centrum kulturalnym etc gdy koscioly musza ograniczyc bicie dzwonòw bo to przeszkadza muzumanom a ci niestety nie maja pokojowych intencji jest rzecza b. wazna, by ludzie z Watykanem na czele wreszcie przejrzeli na oczy .

Saa
Gość

To wspaniale,że mąż ma pracę ale czy nie lepiej dla Was byłoby,gdyby pracował w Polsce a Wasza rodzina była razem? Może się mylę,ale przy małym dziecku bardzo przydatna jest pomoc… A co do modlitwy o pokój na świecie to jak najbardziej intencja aktualna,podziwiam za podjęcie się jej i życzę oglądania owoców tejże modlitwy i wiele błogosławieństwa Bożego

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?