Gabriela: Cierpliwość i ufność

Wierzę, że Matka Boża spełni moja prośbę - w czasie, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.
Read More

Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask.
Read More

Aneta: Uzdrowienie

A to wszystko dzięki Matce Przenajświętszej. Piszę Wam o tym, by dać Wam świadectwo, żeby wszystkie swoje troski powierzać Matce Przenajświętszej, bo ona czuwa nad swoimi dziećmi i jak prawdziwa matka otacza nas opieką.
Read More

Elżbieta: Dziękuję ci Królowo za to że jesteś!

Pragne podziekowac Mateczce za laske odmawiania tej cudownej modlitwy . Zaczelam ja odmawiac w styczniu. Intencja byla o powrot do zdrowia, czekala mnie operacja kregoslupa w lutym, prosilam o udana operacje i bym dlugo nie musiala czekac, bo juz niedawalam rady z tym bolem.I zadzwonili powiadamiajac mnie ze operacja odbedzie...
Read More

Agata: Wymarzona praca

Jestem po odmawianiu pierwszej nowenny Pompejanskiej.Modlilam sie w intencji mojego meza zeby dostal pozwolenie na pobyt w Wielkiej Brytanii.Ta sprawa jeszcze jest w toku.Ale zamiast tego Matka Boza dala mi wymarzona prace w szpitalu.Szukalam takiej pracy od 8 lat.
Read More

Paulina: Ukojenie bólu

Szczęść Boże,
Pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakie otrzymałam. Jest to moja kolejna Nowenna Pompejsńska, którą zmawiałam prosząc o opiekę i potrzebne łaski dla bliskiej mi osoby, która zmarła kilka lat temu. Trudne było dla mnie pogodzenie się z tym mimo upływu czasu. Matka Boża pomogła mi pogodzić się z jej śmiercią, Ofiarowala ukojenie bólu, oraz zmieniło się moje spojrzenie na śmierć, życie i chorobę osoby za którą się modliłam. Zmiany pojawiły się także w moim życiu, mimo, iż o to nie prosiłam. Skończyłam studia z bardzo dobrym ocenami, udało mi się podjąć staż w zawodzie, jestem w szczęśliwym związku, a co najważniejsze, wiem że nie jestem sama, Matka Boża jest z nami. Pamiętam o Niej modląc się rano i wieczorem dziękując za opieke, odmawiajac chociaż 3 razy „Zdrowaś Maryjo”. Jestem wdzięczna za wszystkie wysłuchane modlitwy, które wcale nie były idealne. Wcześniejsze Nowenny Pompejanskie zmawiałam w intencji uzdrowienia osoby uzależnionej, której trzeźwość liczymy już w latach, w intencji opieki nad moimi rodzicami oraz prosząc o opiekę nade mną samą. Świadectwa te były już wcześniej zamieszczone na tej stronie internetowej. Matka Boża nigdy się nie odwróciła ode mnie, od moich modlitw, a wcale nie jestem idealna.
Pragnę polecić wszystkim osobą, które są wdzięczne Matce Bożej za wysłuchanie modlitwy 5 pierwszych sobót miesiąca, którymi można szczerze podziękować oraz o które Maryja prosiła.
Życzę wszystkim wytrwałości w modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Paulina: Ukojenie bólu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata
Witam. Ja odmawiam N.P. po raz pierwszy jestem na czesci blagalnej a prosze Najświętszą Maryję o zdrowie dla mojej corki. Corka moja byla cale życie zdrowa az do mometu jak zaszła w ciążę ,w 6miesiacu ciazy dostala atak padaczkowy trafila do szpitala po dwóch tygodniach te ataki powtarzaly sie dwa razy dziennie az zdecydowali ze zrobia cesarke trzy dni po cesarce zrobiono rezonans okazalo sie ze ma zapalenie opon rdzenno mózgowych po wyleczeniu tego okazalo sie ze ma zakrzepy zylno mozgowei tak przezyla 1,5 miesiaca w szpitalu ojciec dziecka odebral dziecko za jej zgoda ze szpitala i teraz nie chce… Czytaj więcej »
Paulina
Gość
Paulina

Witam,
oczywiście pomodle się za Pani córkę. Życzę wytrwałości w modlitwie.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?