Paulina: Ukojenie bólu

Szczęść Boże,
Pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, jakie otrzymałam. Jest to moja kolejna Nowenna Pompejsńska, którą zmawiałam prosząc o opiekę i potrzebne łaski dla bliskiej mi osoby, która zmarła kilka lat temu. Trudne było dla mnie pogodzenie się z tym mimo upływu czasu. Matka Boża pomogła mi pogodzić się z jej śmiercią, Ofiarowala ukojenie bólu, oraz zmieniło się moje spojrzenie na śmierć, życie i chorobę osoby za którą się modliłam. Zmiany pojawiły się także w moim życiu, mimo, iż o to nie prosiłam. Skończyłam studia z bardzo dobrym ocenami, udało mi się podjąć staż w zawodzie, jestem w szczęśliwym związku, a co najważniejsze, wiem że nie jestem sama, Matka Boża jest z nami. Pamiętam o Niej modląc się rano i wieczorem dziękując za opieke, odmawiajac chociaż 3 razy „Zdrowaś Maryjo”. Jestem wdzięczna za wszystkie wysłuchane modlitwy, które wcale nie były idealne. Wcześniejsze Nowenny Pompejanskie zmawiałam w intencji uzdrowienia osoby uzależnionej, której trzeźwość liczymy już w latach, w intencji opieki nad moimi rodzicami oraz prosząc o opiekę nade mną samą. Świadectwa te były już wcześniej zamieszczone na tej stronie internetowej. Matka Boża nigdy się nie odwróciła ode mnie, od moich modlitw, a wcale nie jestem idealna.
Pragnę polecić wszystkim osobą, które są wdzięczne Matce Bożej za wysłuchanie modlitwy 5 pierwszych sobót miesiąca, którymi można szczerze podziękować oraz o które Maryja prosiła.
Życzę wszystkim wytrwałości w modlitwie.

Obrazki z nowenną pompejańską?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
PaulinaMałgorzata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Witam. Ja odmawiam N.P. po raz pierwszy jestem na czesci blagalnej a prosze Najświętszą Maryję o zdrowie dla mojej corki. Corka moja byla cale życie zdrowa az do mometu jak zaszła w ciążę ,w 6miesiacu ciazy dostala atak padaczkowy trafila do szpitala po dwóch tygodniach te ataki powtarzaly sie dwa razy dziennie az zdecydowali ze zrobia cesarke trzy dni po cesarce zrobiono rezonans okazalo sie ze ma zapalenie opon rdzenno mózgowych po wyleczeniu tego okazalo sie ze ma zakrzepy zylno mozgowei tak przezyla 1,5 miesiaca w szpitalu ojciec dziecka odebral dziecko za jej zgoda ze szpitala i teraz nie chce… Czytaj więcej »

Paulina
Gość
Paulina

Witam,
oczywiście pomodle się za Pani córkę. Życzę wytrwałości w modlitwie.