N: Zapomnienie i droga do Boga

To jest moje trzecie świadectwa tutaj, będzie się tyczyło pięciu nowenn pompejańskich jakie od ostatniego świadectwa udało mi się odmówić – świadectwo pojawiło się ponad rok temu. Obecnie, za dwa tygodnie (13 listopada) zakończę szósta w tym roku, a zarazem siódma w życiu! Co samo jak dla mnie jest wielka łaska wytrwałości, jaką otrzymałem.

Na początku, przypomnę moje pierwsze świadectwo, które tyczyło się pogodzenia z była dzieckiem. Do dnia dzisiejszego nie zostało wysłuchane i nie zostanie już nigdy – sam tego nie chce. Obecnie jest ona od roku w związku z kimś innym, sama mi to „przekazała” w dziecinny sposób przez portal społecznościowy.

Moja trzecia i szósta nowenna w życiu, tyczyła się poznania wyjątkowej dziewczyny, z którą wejdę w związek – póki co nie zostało to wysłuchane.

Pomiędzy nimi odmówiłem w intencji schudnięcia i powrotu do swojej wagi z przed dwóch lat, ta intencja jest powtórzona w obecnej odmawianej. Udało mi się zgubić paręnaście kilogramów, zejść do wagi mieszczącej się w zakresie zgodności z moim wzrostem i nawyc trochę dobrych nawyków żywieniowych czy zaczęcia zwracania co jem i ile.

Kolejna, odmawiana była w intencji potrzebnych łask by zapomnieć o swojej „ukochanej”. Była to moja najtrudniejsza nowenna, było jej daleko doskonałości. W tamtym okresie życia, miałem obowiązki oddania pracy magisterskiej, wiązało się to z praktycznie brakiem snu przez parę tygodni, ale chyba różaniec dał mi siłę i udało mi się przeżyć ten trudny wtedy dla mnie czas. Moja intencja została wysłuchana, jej owoce były już zauważalne po paru dniach.

W międzyczasie odmawiałem co jakiś czas nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Jest to również niesamowita modlitwa, którą polecam.

Wiem, że jest mi nadal daleko do Boga i mam jeszcze dużo rzeczy do poprawy w swoim życiu, ale widzę, że udało mi się chyba zbliżyć do Boga, chociażby świadczy o tym fakt praktycznie każde pytanie skierowane do niego jest zakończone odpowiedzią. Mam nadzieję, że dalsza wytrzymałość pozwoli zbliżać się do niego coraz bardziej.

Obrazki z nowenną pompejańską?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
RenataPat rycjaNGosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Gratuluję odmowienia tylu nowenn pompejańskich, ja jednak zapytam jakie są twoje relacje z dzieckiem, czy spędzacie razem czas, jakim jesteś ojcem? Schudniecie to też ważna rzecz, ale skoro twoja była jest dziecinna, to ty musisz być dorosły. Dziecko rośnie a utracony czas już nie wróci…

N
Gość
N

Literówka wdarła się w tekst, nie dzieckiem, a dziewczyna 🙂

Gosia
Gość
Gosia

W takim razie kamień spadł mi z serca☺️ nie wiem dlaczego zrozumiałam ,, o pogodzenie z byłą i dzieckiem,,. Myślę sobie gość dba o formę, studia, chciałby poznać nową dziewczynę itd. a ani słowa w dalszym tekście o dziecku☺️ no nic pora już spać w takim razie a tobie szczerze zazdroszczę odmówienia tylu nowenn, życzę poznania tej drugiej połówki, a jeśli będziesz w dalszym ciągu trwał przy Maryi to nie muszę się martwić jakim będziesz ojcem w przyszłości

Pat rycja
Gość
Pat rycja

Witaj N:-)Szosta Nowenna Pompejanska gratuluje:-)ja jestem w trakcie odmawiania drugiej:-)To nie jest tak ze intencja nie zostala wysluchana Mysle ze jak bedziesz gotowy to zjawi sie ten odpowiedni ktos:-) czasami warto pobyc samamu troche zeby spotkac ta odpowiednia osobe:-)Czego ci zycze pozdrawiam serdecznie:-)

Renata
Gość
Renata

Polecam niesamowitą książkę pt. Moc uwielbienia. Zapewniam, że zmieni Ci życie. Pozdrawiam