Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach „przypadkowo” (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych. Nowennę odmawiałam jeszcze kilka razy i zawsze otrzymywałam łaski, o które prosiłam. W październiku sięgnęłam po nią po raz kolejny. Odmawiamy ją razem z mamą w tej samej intencji: uleczenie z alkoholizmu mojego brata, jego powrót do Boga i odzyskanie rodziny, która stracił przez alkohol. W międzyczasie chodzimy całą rodziną na msze o uzdrowienie. W zeszłym miesiącu członkowie Odnowy w Duchu Świętym modlili się z nami za brata podczas modlitwy wstawienniczej. Mój brat pije od wielu lat i przez ten okres bywał w kościele tylko podczas ślubów, chrzcin i pogrzebów. Dziś mija 32 dzień mojej nowenny w jego intencjach. W tym czasie brat bardzo ograniczył picie (zdarzają się jeszcze incydenty, ale rzadkie), przyznał przed sobą i nami, że ma problem z alkoholem (wcześniej nie chciał o tym słyszeć i reagował agresywnie), zrozumiał, że sam nie poradzi sobie z problemem i zaczął uczęszczać na spotkania AA, a wczoraj pojawił się na mszy o uzdrowienie (pierwszy raz od wielu lat był w kościele). To była dla nas ogromna radość, bo wiemy, że tylko powrót do Boga pozwoli mu na pokonanie nałogu i ułożenie sobie życia. Nawet moja bratowa pierwszy raz od rozstania rozmawiała z nim przez telefon bez krzyków i irytacji. Modlimy się za niego od wielu lat, a teraz w tak krótkim czasie nastąpił tak ogromny postęp. Wiem, że jeszcze dużo pracy przed nim, ale to co już się stało jest ogromnym cudem. Ziarno zostało zasiane, a teraz od niego zależny czy wpuści Boga do swojego serca i przyjmie jego łaski. Módlcie się i pokładajcie ufność w Bogu. To naprawdę działa :). Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości proponuję spróbować. Co Wam szkodzi ?

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Monika: Ziarno zostało zasiane"

Powiadom o
avatar
Asi
Gość
Piękne świadectwo. Dla Boga nie ma spraw nie do rozwiązania. Widać, że skoro wszystkie Twoje modlitwy zostały wysłuchane, Stwórca baczniej przysłuchuje się właśnie Twoim prośbom. Zastanawiałaś się może czemu? Z jakiego powodu Bóg traktuje Cię w sposób wyjątkowy? Co takiego nadzwyczajnego masz, robisz , że tak się dzieje? Mam nadzieję, ze przeczytasz to pytanie i mi odpowiesz. Jest tu dużo świadectw, ale nie każdy pisze, że wszystkie zostały wysłuchane. Taki jest warunek nowenny, a jednak nie wszystko się spełnia tak jak chcemy – w zamian dostajemy inne łaski. Jaki jest Twój stosunek do Boga? Czy dużo się modlisz/ chodzisz do… Czytaj więcej »
Michał
Gość
Michał
Witam, niezbyt wiem gdzie mogę o to zapytać, a tu widzę nowy temat, więc liczę że ktoś zobaczy mój wpis i pomoże. Mam 21lat, z Bogiem jestem od zawsze, chociaż do kościoła nie chodzę, ale modlę się codziennie. Niedawno poczułem jego obecność, gdy mój ponad 5letni związek(od 14r życia) się rozpadł, okazało się że mnie zdradzała, a na dodatek po rozstaniu próbowała mnie dobić jeszcze bardziej, ale nie o tym miało być. W dniu gdy zerwała, jak każdego innego dnia wstałem rano i miałem jechać do szkoły motocyklem. Akurat tego dnia motocykl rano nie odpalił, coś się zepsuło. To już… Czytaj więcej »
Asi
Gość
hej 🙂 Chyba jesteśmy sami na tym forum 😉 Tak, dobrze rozumiesz, musisz odmówić… 150 „zdrowasiek ” dziennie. Nie przerażaj się, ja byłam na początku, ale dałam radę 😉 ( a baaaaardzo, bardzo cięzko mi one idą) .Dobrze rozumiesz też, że 1 nowenna – 1 intencja. Inaczej każdy z nas zrobił by listę życzeń i za jednym zamachem „załatwił sobie” wszystko. A tu chodzi o proces właśnie. O to aby jak najdłużej i najwięcej się modlić. A po co? A no po to, że ta nowenna z każdym dniem nas zmienia, buduje i oświeca. Im więcej będziesz ich odmawiał tym… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij