Wysłuchana: Moc różańca

Pragnę złożyć kolejne świadectwo otrzymania łaski , moja corka dostała dobrą pracę, o którą się modliłam Matka zawsze wysłucha w swoim czasie , tylko trzeba jej zaufać , zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.
Przeczytaj całość

M: Czy zostałam wysłuchana?

Nowenna dawała mi wiele nadziei, to był powrót do wspomnień. Mimo wszystko nie żałuje nawet jednego dnia modlitwy. I ciągle mam nadzieje, że on wróci. Nowenna to bardzo wymagająca modlitwa, ale myśle, że jeśli na prawde nam na czymś zależy to wytrwamy do końca.
Przeczytaj całość

Barbara: Uzdrowienie fizyczne podczas odmawiania kolejnej nowenny

Piszę to świadectwo na chwalę Bożą bo jak w nowennie obiecuje,że : "będę głosić jak dobrotliwie się ze mną obeszłaś..." tak to czynię.
Przeczytaj całość

OLA: Nowenna Pompejańska jest jak plaster miodu

Zawierzam Maryji z Pompejów kolejną sprawę. Uwierzcie-warto!
Przeczytaj całość

Magda: Pomoc często przychodzi niepostrzeżenie

Dopadały nas czarne myśli i ogólnie był to trudny psychicznie czas. Modliłam się o poprawę tej sytuacji.
Przeczytaj całość

Marta: Modlitwa o uzdrowienie

Witam. Jestem w trakcie odmawiania mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą modlilam się o uzdrowienie mojej teściowej która dostała ciężkiego udaru. Była w stanie krytycznym. Dzisiaj niecały rok po tym moja teściowa sama chodzi i jest w dobrym stanie. Nadmieniam że miała paraliż lewej strony ciała. Wraca do zdrowia na naszych oczach. Wiem że to zasługa naszej Matki Niebieskiej, Królowej Różańca Swietego. Kolejną nowennę odmowiłam w swojej intencji. Wciąż czekam na łaski. Jednak zawsze odmawiając tą modlitwę czuję spokoj, jestem pełna wiary. I to strasznie uzależnia. Budząc się rano moje myśli biegną do różańca. Zachęcam wszystkich módlcie się bo to piękna modlitwa. I na pewno każdy zostanie wysluchany w wybrany przez Boga sposób.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!