Justyna: Uzdrowienie z raka piersi

Witam wszystkich . Szczęść Boże . W tamtym roku w sierpniu dowiedziałam się , że mam raka , mam dopiero 30 lat i ta wiadomość była dla mnie jak grom z jasnego nieba. Po wizycie u chirurga dowiedziałam się, że ten nowotwór jest dość złośliwy, pamiętam to jak dziś , jak ta wiadomość mnie zamurowała i odebrała sens życia .
Przeczytaj całość

Grazyna: Chwała Panu!

Nowennę Pompejańską odmawiałam pierwszy raz w życiu. Jakos niewiele o Niej słyszałam ale postanowiłam spróbować, gdyż intencja warta była poświęcenia. Nie wiem czy i kiedy się zrealizuje, ale na pewno działa. To naprawde jest wielka moc. Wydarzyło sie tyle róznych cudownych wydarzeń iż mam pewność, że to załuga Matki Bożej Krolowej Różąńca Świętego.
Przeczytaj całość

Teresa: Rodzina, praca, nauka

To jest moje drugie świadectwo. Na nowennę pompejańską natknęłam się w internecie ponad rok temu. Stwierdziłam, że nie dam rady odmawiać tej nowenny z powodu braku czasu. Przeraziła mnie także liczba 54 dni nieprzerwanej modlitwy. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 23.09 tego roku w dniu poświęconym Ojcu Pio. Odmawiałam ją w...
Przeczytaj całość

LIDIA: zły bedzie was chciał odwiesc od modlitwy

Nowenne odmawiam już 4 lata. Moja przygoda z nowenna zaczeła sie gdy szukałam ratunku dla męża alkoholika. Odmawiałam inne modlitwy pojedyncze różance,szukałam po internecie, az natrafiłam na nowenne nie do odparcia.

Chcę złożyć świadectwo po odmówieniu nowenny pompejańskiej w intencji mojego uzdrowienia. Jestem po operacji i chemioterapii trzustki. Chemię źle znosiłam, miałam bardzo wysokie gorączki, dreszcze, ciągle mi było zimno, byłam opuchnięta i miałam złe wyniki morfologiczne. Już w ostatnim dniu części błagalnej po kontrolnych badaniach tomograficznych dowiedziałam się,że nie mam przerzutów. To wszystko dzięki Maryi, która wyprosiła tą łaskę u swego Syna. Dziękuję Ci Matko za pomoc i proszę o dalszą opiekę. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Maria: Nie ma przerzutów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu! Mario, życzę Ci zdrowia, dużo sił. Obyś zawsze była blisko Jezusa i Maryi. Szczęść Boże 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!