Agnieszka: Odpuściłam krytykę innych ludzi !

Witam! Chciałam się podzielić swoim świadectwem z odmawiania nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się jak większość z internetu, a zaczęłam odmawiać 5 lipca 2016 roku, niestety nie skończyłam, przerwałam w połowie części dziękczynnej czego bardzo żałuje.
Przeczytaj całość

magda: łaska macierzyństwa pomimo choroby

Mam zespół policystycznych jajników, brak owulacji.. byłam załamana, co miesiąc czekałam na mój mały cud.. i co miesiąc przeżywałam wielkie rozczarowanie.. wtedy na mojej drodze stanęły osoby, które odmawiały nowennę pompejańską… Przeczytaj magda: łaska macierzyństwa pomimo choroby
Przeczytaj całość

Anna: Nałogi, używki, narkotyki…

Pragnę Matce Bożej złożyć podziękowanie i złożyć świadectwo pomocy w uzdrowieniu mojego wnuka z nałogu narkotyków i używek. Zacznę od tego: Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam chyba 3 maja 2015 r. dokładnie nie pamietam. Podchodziłam do niej z wielką obawą, czy dam radę pogodzić wszystko z różnymi trudnościami, które mogą pojawić się każdego dnia. Nowennę rozpoczęłam odmawiać w wielkim bólu, rozpaczy i niemocy, prosząc Matkę Najświętszą o uratowanie wnuka ze szponów nałogu używek i narkotyków.
Przeczytaj całość

Kaja: Za dusze w czyśćcu cierpiące

jak do tej pory odmówiłam już 5 Nowenn Pompejańskich, w tym 2 za dusze w czyśćcu cierpiące. Chciałam się modlić, natomiast kiedy modliłam się w swojej intencji, zawsze przerywałam nowennę w pewnym momencie i nie dawałam rady jej dokończyć. Postanowiłam zatem odmówić ją za dusze w czyśćcu, przynajmniej im mogę pomóc.
Przeczytaj całość

Małgosia: Lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec

Modlitwa różańcowa była dla mnie zawsze najtrudniejszą modlitwą. Przystępując do spowiedzi lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec. Po prostu nie lubiłam modlić się na różańcu, za długa, za monotonna, za męcząca...Przeczytaj Małgosia: Lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec
Przeczytaj całość

Maria: Cud macierzyństwa dla córki

Chciałabym dać świadectwo łaski Matki Bożej Pompejańskiej.
Moja córka i zięć mieli problemy z zajściem w upragnioną ciążę. Starali sie o potomstwo 5 lat. Kiedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej zaczęłam modlić się o cud macierzyństwa dla córki i jej męża.
Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny. Podczas drugiej nowenny córka zaszła w ciążę, dowiedziałam się o tym w ostatnich dniach modlitwy dziękczynnej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Cud macierzyństwa dla córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Chwała Panu i Matce Bożej !!!
Gratulacje dla Babci i szczęśliwych Rodziców. w intencji poczęcia przeze mnie i męża dziecka zostały odmówione już trzy NP. W ciąży nie jestem, staramy się ponad pięć lat. resztkami sił pragnę wierzyć, że Matka Boska nas w końcu wysłucha.

Basia
Gość

Gratuluję i szczerze się cieszę! Nowenną modlę się 26 raz. Trzy Pompejanki odmówiłam w intencji potomstwa dla mnie i mojego męża, mam 41 lat. W najbliższych dniach podejmujemy ostatnią próbę, tracę nadzieję, Jezu Ty się tym zajmij! Proszę o modlitwę. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

Ania
Gość

Basiu, Beato, życzę Wam całym sercem, aby Wasze próby się powiodły. Będę w najbliższych dniach w Częstochowie oraz Krakowie w Kościele św. Katarzyny więc pomodlę się za Was do św. Rity oraz do Matki Bożej. Nie traćcie nadziei, ufajcie Maryi i Jezusowi.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwn dające nadzieję innym parom. My z mężem staramy się 3 lata. Jesteśmy w trakcie leczenia tzn ja bo z mężem wszystko w porządku . Odmówiłam 4 nowennę w tej intencji ale niestety nie .zostałam wysłuchana. Teraz odmawiam nowennę do Matki Bożej rozwiązującej wezly . Niech będzie wola Pana Jezusa

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!