Dorota: Zupełnie inny człowiek

Jakiś czas temu podupadł psychicznie mój brat, bardzo się o niego bałam bo było z nim coraz gorzej. Ciagle o nim myślałam, nie wiedziałam jak mu pomóc. Zaczęłam szukać modlitw, które maja cudowną moc. Okazało się, że ta modlitwa do Najświętszej Królowej wystarczyła, aby mój brat stanął na nogi i stał się zupełnie innym człowiekiem. Od tego czasu minęło już kilka lat a mi zaczęło sypać się życie. Mam nadzieję, że i teraz Matka Boża wesprze mnie. Wierzę w to gorąco.
Przeczytaj całość

Martyna: Prosząc o zdrowie

Wraz z mężem odmawiamy nasza 3 nowennę pompejańską. Zaczęliśmy ja odmawiać w bardzo ciężkim dla nas czasie, będąc w ciazy zachorowałam na nowotwór złośliwy. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, z kartki przyklejonej do drzwi kościoła.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Ufam, że Maryja dokona cudu

Ufam, że Maryja dokona cudu i postawi na jego drodze dobrą i miłą kobietę, która skruszy jego serce i przyzna, że potrafi kochać. Nie wiem kiedy to będzie, ale wieżę, że tego doczekam.
Przeczytaj całość

Maria: Dostałam pracę dzięki znajomości z Maryją ! :)

Półtora roku temu bardzo potrzebowałam pracy, pojawiła się szansa jedynie na staż jednak cały czas były jakieś przeszkody, odkładanie.
Przeczytaj całość

Bożena: Maryjo, dodajesz piękna mojemu życiu

W połowie stycznia zaczęłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Zacznę jednak od innej sprawy. W listopadzie 2014 roku odszedł do Pana mój 22 letni syn. Wiele lat zmagaliśmy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Gdy zawiodły ludzkie środki poleciłam i oddałam mojego syna Panu Bogu. Modliłam się wciąż, pielgrzymowałam, prosiłam innych modlitwę, modliło się o Szymona wiele osób.
Przeczytaj całość

Maria: Cud macierzyństwa dla córki

Chciałabym dać świadectwo łaski Matki Bożej Pompejańskiej.
Moja córka i zięć mieli problemy z zajściem w upragnioną ciążę. Starali sie o potomstwo 5 lat. Kiedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej zaczęłam modlić się o cud macierzyństwa dla córki i jej męża.
Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny. Podczas drugiej nowenny córka zaszła w ciążę, dowiedziałam się o tym w ostatnich dniach modlitwy dziękczynnej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Cud macierzyństwa dla córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Chwała Panu i Matce Bożej !!!
Gratulacje dla Babci i szczęśliwych Rodziców. w intencji poczęcia przeze mnie i męża dziecka zostały odmówione już trzy NP. W ciąży nie jestem, staramy się ponad pięć lat. resztkami sił pragnę wierzyć, że Matka Boska nas w końcu wysłucha.

Basia
Gość

Gratuluję i szczerze się cieszę! Nowenną modlę się 26 raz. Trzy Pompejanki odmówiłam w intencji potomstwa dla mnie i mojego męża, mam 41 lat. W najbliższych dniach podejmujemy ostatnią próbę, tracę nadzieję, Jezu Ty się tym zajmij! Proszę o modlitwę. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

Ania
Gość

Basiu, Beato, życzę Wam całym sercem, aby Wasze próby się powiodły. Będę w najbliższych dniach w Częstochowie oraz Krakowie w Kościele św. Katarzyny więc pomodlę się za Was do św. Rity oraz do Matki Bożej. Nie traćcie nadziei, ufajcie Maryi i Jezusowi.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwn dające nadzieję innym parom. My z mężem staramy się 3 lata. Jesteśmy w trakcie leczenia tzn ja bo z mężem wszystko w porządku . Odmówiłam 4 nowennę w tej intencji ale niestety nie .zostałam wysłuchana. Teraz odmawiam nowennę do Matki Bożej rozwiązującej wezly . Niech będzie wola Pana Jezusa

Obrazki z nowenną pompejańską?