Maria: Cud macierzyństwa dla córki

Chciałabym dać świadectwo łaski Matki Bożej Pompejańskiej.
Moja córka i zięć mieli problemy z zajściem w upragnioną ciążę. Starali sie o potomstwo 5 lat. Kiedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej zaczęłam modlić się o cud macierzyństwa dla córki i jej męża.
Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny. Podczas drugiej nowenny córka zaszła w ciążę, dowiedziałam się o tym w ostatnich dniach modlitwy dziękczynnej.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Cud macierzyństwa dla córki"

Powiadom o
avatar
Beata
Gość

Chwała Panu i Matce Bożej !!!
Gratulacje dla Babci i szczęśliwych Rodziców. w intencji poczęcia przeze mnie i męża dziecka zostały odmówione już trzy NP. W ciąży nie jestem, staramy się ponad pięć lat. resztkami sił pragnę wierzyć, że Matka Boska nas w końcu wysłucha.

Basia
Gość

Gratuluję i szczerze się cieszę! Nowenną modlę się 26 raz. Trzy Pompejanki odmówiłam w intencji potomstwa dla mnie i mojego męża, mam 41 lat. W najbliższych dniach podejmujemy ostatnią próbę, tracę nadzieję, Jezu Ty się tym zajmij! Proszę o modlitwę. Bóg zapłać i Szczęść Boże.

Ania
Gość

Basiu, Beato, życzę Wam całym sercem, aby Wasze próby się powiodły. Będę w najbliższych dniach w Częstochowie oraz Krakowie w Kościele św. Katarzyny więc pomodlę się za Was do św. Rity oraz do Matki Bożej. Nie traćcie nadziei, ufajcie Maryi i Jezusowi.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwn dające nadzieję innym parom. My z mężem staramy się 3 lata. Jesteśmy w trakcie leczenia tzn ja bo z mężem wszystko w porządku . Odmówiłam 4 nowennę w tej intencji ale niestety nie .zostałam wysłuchana. Teraz odmawiam nowennę do Matki Bożej rozwiązującej wezly . Niech będzie wola Pana Jezusa

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij