Mariusz: Cudowne uzdrowienia w mojej rodzinie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Witam serdecznie wszystkich którzy poznali już Nowennę Pompejańską a szczególnie tych którzy dopiero o niej usłyszeli i zastanawiają się czy warto ją odmówić, od razu mówię, że warto!!! Chcę z Wami podzielić się moim świadectwem. Jestem to winien Najświętszej Panience, a poza tym jest to jeden z warunków prawidłowo odmówionej Nowenny. Należy rozpowszechniać Ją wśród innych a szczególnie wśród Tych którzy nie widzą już żadnego wyjścia w najcięższych sytuacjach a po odprawieniu NP. opisać swoje świadectwo o otrzymanych łaskach, bo te zawsze będą otrzymane, w mniejszym lub większym stopniu ale spłyną na tego kto o coś z gorliwością prosi w Tej Cudownej Modlitwie, która w nazwie ma, Nowenna nie do odparcia, to znaczy taka w której Matka Boska może spełnić każdą, nawet najbardziej niewiarygodna i beznadziejną prośbę.
Read More

Gabriela: CUD uzdrowienia na duszy i ciele

Nie było łatwo znaleźć czas na modlitwę, trzeba było dobrze rozplanować czas, wstać wcześnie rano, żeby odmówić choć pierwszą część, przychodziły zwątpienia, czy warto, czy podołam, czy zostanę wysłuchana, rozproszenia na modlitwie... mimo to zaznaczałam kolejne dni modlitwy...Co daje modlitwa? Mi dała wiele, przyniosła pokój wewnętrzny, doznałam również podczas różańca duchowego spotkania z Maryją, która zapewniła mnie, że wysłucha moją modlitwę, choć stało się to dopiero po około 8 miesiącach od ukończenia nowenny. Przecież obiecała w swoim Świętym Różańcu...
Read More

Daria: Kolejny raz zostałam wysłuchana!

Chciałabym podzielić się z wszystkimi świadectwem i łaską, którą otrzymałam od Matki Bożej. Nowennę odmawiałam dwa razy i w obu przypadkach została ona wysłuchana. Pierwszy raz prosiłam o zdanie matury, a drugi raz o prawo jazdy. Osiągnęłam to wszystko dzięki Matce Bożej. Wszystkich zachęcam do modlitwy.
Read More

Renata: Czuła Matka,która wszystko zrozumie.

Nowenna Pompejańska modlitwa z mocą, kiedy jest odmawiana z wiarą, przynosi owoce o które nawet nie modlimy się. Pozwala nam doświadczyć zbawienia, pokoju,miłości, radości, uzdrowienia i wyzwolenia z najtrudniejszych problemów życia.Rozważając tajemnice św. wypełnia się Słowo Boże, wyzwala się moc Bożą, która dodaje nam sił w przezwyciężaniu najtrudniejszych historii przez...
Read More

Waldemar: Modlitwa to pierwsza reakcja na problem

Wszelka cześć i chwała Królowej Różańca Świętego. Ta modlitwa była poświęcona łaskom i opiece dla syna. Intencją nowenny jest ofiarowanie Matce Pompejańskiej sprawy ważnej. Dla mnie był to syn, którego zachowanie bardzo mnie martwiło.
Read More

Marcin: Nie miałem nic do stracenia

We wrześniu 2013 roku rozstałem się z moją ukochaną dziewczyną, długo nie umiałem sobie z Tym poradzić w grudniu ciocia powiedziała mi o nowennie. Jako osoba nastawiona bardzo pragmatycznie do świata i sceptycznie do działania Siły Wyższej na życie człowieka nie zakładałem, że coś to może zmienić w tej beznadziejnej sytuacji. Ale doszedłem do wniosku, że nic nie mam do stracenia. W trakcie trzeciej nowenny wróciliśmy do siebie. Teraz znowu zacząłem Nowennę bo sporo narozrabiałem i proszę Matkę Boską o przebaczenie i o to, abyśmy mogli znowu do siebie wrócić i stanąć na ślubnym kobiercu po 8 latach związku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Marcin: Nie miałem nic do stracenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Modle sie w podobnej intencji o łaske nawrocenia mojego chłopaka oraz o uzdrowienie zranien z przeszłosci jego i naszej miłosci . Jest bardzo ciezko . ;( Trace siły i nadzieje ;( On jest co raz bardziej rozdrazniony a ja co raz bardziej bezsilna i bezradna . Rozstalismy sie po 7 latach . Ja przez te 7 lat byłam strasznie podła dla niego . Teraz sie zmieniłam po modlitwach wrocilismy do siebie . Mam nadzieje ze to łaska od Matki Najswietrzej . Piekne Swiadectwo złożyłes . Niech Matka ma was w swojej opiece 😉

Gabriela
Gość
Gabriela
Ja też modliłam się w takich intencjach 🙂 najpierw o większą miłość do siebie nawzajem i do Boga,później o silną wiarę,nadzieję i miłość dla nas obojga,a teraz o wyjście z nałogu dla niego. KAŻDA nowenna była poprzedzona albo „okraszona” w trakcie,rozstaniem.Przy pierwszych takich sytuacjach strasznie cierpiałam,ale w miarę upływu czasu po każdej skończonej nowennie widziałam jak wszystko zaczyna się zmieniać.Ja się zmieniłam,on też mimo że był osobą właściwie niewierzącą.Teraz też nie jesteśmy razem,ja też bylam podła dla niego…ale wiesz co czuję? POKÓJ. Bóg umacnia miłość przez tą modlitwę,jeśli to dobry związek,to każdy taki kryzys,który przemodlisz zbliża Was jakoś wewnętrznie do… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika
Witam! Gabrielo nie jesteście razem ??? Czyli nowenna Twoja nie została wysłuchana ? Boje sie ze moja tez nie zostnie ;( Jestem roztrzesiona i zrospaczona. Czasami wydaje mi sie ze zwariuje , lub ze powinnam isc do psychiatry . Ciagle rycze, kazdy kolejny dzien to walka to koszmar . Zrozumiałam ze nie mozna sie zachowywac tak jak ja. Biłam go przeklinałam , drapałam upokarzałam. On to wszystko znosił przez 7 lat . Walczył o mnie, ciagle przebaczał i powtarzał ze kocha . Teraz jest zimny i oschły jakby cos w nim pekło, mało tego zrobił sie podły i zaczał wiecej… Czytaj więcej »
Gabriela
Gość
Gabriela
Właśnie wczoraj do siebie wróciliśmy. Po napisaniu tego komentarza, pomodliłam się chwilę i wieczorem się spotkaliśmy. Moja nowenna ZAWSZE była wysluchana 🙂 zawsze dostawałam to o co prosiłam albo coś jeszcze lepszego. Ale widziałam to dopiero po tym jak się skończyła… Posłuchaj. Zachowywałam się DOKŁADNIE tak samo jak Ty w trakcie trwania pierwszej nowenny. Najpierw bardzo źle traktowałam chłopaka, później kiedy on że mną zerwał zaczęłam się zachowywać jak wariatka. Wrzeszczałam,płakałam nie mogłam spać, wyrwałam sobie dosłownie włosy z głowy… Spałam u koleżanki bo nie mogłam wytrzymac sama ciemności w pokoju. Zachowywałam się okropnie i też myślałam że jestem nienormalna.Moj… Czytaj więcej »
Gabriela
Gość
Gabriela

Tak jeszcze przy okazji… Posłuchaj sobie na kanale Langusta na Palmie „Szustej rano” na dziś bo wydaje mi się że może być dla Ciebie 🙂 (tytuł chyba NIE PŁASZCZ SIĘ)

Monika
Gość
Monika

A ja sie płaszcze przed nim , az mi czasem głupio on mnie odtraca i zachowuje sie tak ja kiedys w stosunku do niego ;( odezwij sie prosze moisq@o2.pl

Monika
Gość
Monika
Gabrielo to co napisałaś jest cudowne!!!! Szczęść Wam Boże <3 Bóg Ci wybaczył Twoje zachowanie i dał wam siebie na nowo !!! Łaskawy Pan!!!! Szanujcie sie i kochajcie 😉 Wlałas odrobine nadzieji w moje obolałe serce . Ja tak to wszystko przezywałam ze czułam sie czasem jak opentana. Dosłownie tak jak Ty wyrywałam włosy z głowy biłam sie po głowie , po twarzy ,to było straszne budziłam sie po nocach koszmary wydzwaniłam do niego a on mnie do psychiatry wysyłał. To było strasznie nikomu nie zycze takiego bolu i cierpienia psychicznego , mysałam ze zwariuje bez niego ;( Jednak Mateczka… Czytaj więcej »
Gabriela
Gość
Gabriela

Napisałam do Ciebie maila 🙂

Waleczna
Gość
Waleczna

Dziękuję za to świadectwo! Można się z Tobą jakoś skontaktować? Pomodlę się za Was na dzisiejszej mszy św. 🙂

Monika
Gość
Monika
Gabrielo to co napisałaś jest cudowne!!!! Szczęść Wam Boże <3 Bóg Ci wybaczył Twoje zachowanie i dał wam siebie na nowo !!! Łaskawy Pan!!!! Szanujcie sie i kochajcie Wlałas odrobine nadzieji w moje obolałe serce . Ja tak to wszystko przezywałam ze czułam sie czasem jak opentana. Dosłownie tak jak Ty wyrywałam włosy z głowy biłam sie po głowie , po twarzy ,to było straszne budziłam sie po nocach koszmary wydzwaniłam do niego a on mnie do psychiatry wysyłał. To było strasznie nikomu nie zycze takiego bolu i cierpienia psychicznego , mysałam ze zwariuje bez niego ;( Jednak Mateczka wysłuchała… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika

A ja sie płaszcze przed nim , az mi czasem głupio on mnie odtraca i zachowuje sie tak ja kiedys w stosunku do niego ;( odezwij sie prosze moisq@o2.pl

Kamil
Gość

Kochani potwierdzam Wam ta Nowenna Działa, uwierzcie w jej moc , zawierzcie Maryi Pompejańskiej . Jej warto ufać i wierzyć , wspólnie ze św. Ritą pomogą Wam zawsze. Kochajmy Maryję i św. Ritę . One są z nami i każdy kto uwierzy otrzyma łaski o które prosi. Nawet o najtrudniejszą miłość na świecie, nie rezygnujcie , ufajcie .Walczmy ze złym , walczmy o tą drugą osobę !!! W modlitwie …

Waleczna
Gość
Waleczna

Wierzę, że tak będzie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?