Marcin – LIST: Małymi krokami…

Witajcie. Pragnę złożyć kolejne już trzecie świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Poprzednią którą odmawiałem o uzdrowienie z grzechu nieczystości zaczyna powolnymi krokami działać i jest z tymi sprawami coraz lepiej, czuję że Mateńka działa w mojej sprawie i chroni mnie przed popełnieniem tego grzechu jak nigdy dotąd. Dodatkowo pojawiła się łaska w postaci poznania wspaniałej kobiety w moim życiu za co jestem bardzo wdzięczny Maryi, i wieżę, że doprowadzi Ona nas do czegoś głębszego niż tylko znajomość. 10 listopada zakończyłem kolejną nowennę tym razem o uzdrowienie lewego oka z niedowidzenia, ponieważ w tym przypadku żaden lekarz nie pomoże, nie ma takich operacji, które leczyły by niedowidzenie i tu może zadziałać tylko cud i wierzę w to że Bóg da się przebłagać w tej sprawie i moje oko będzie mogło widzieć pełną mocą. Życzę wytrwałości w modlitwie wszystkim którzy odmawiają Nowennę. Niech Bóg wam wszystkim błogosławi 🙂

M.E.J.: Pomoc w pokonywaniu trudności

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam na początku roku 2016. Był to trudny dla mnie czas, studiowałam, pracowałam i niedługo miałam obronę, a do tego moja promotorka była bardzo wymagająca. Szukałam pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Odmówiłam ją w intencji spokoju i dobrej obrony. Wszystko się udało. W dniu obrony byłam spokojna jak na żadnym innym egzaminie i obroniłam się na 5. Kolejną Nowennę odmówiłam w intencji mojego wieloletniego związku.
Przeczytaj

Szymon: Łaska i radość

Witam serdecznie! Chciałbym podzielić się z wami radością z wysłuchanej nowenny. Mojego kolegi tata chorował na niewydolność nerek, ciągłe wizyty w szpitalu dializy. Ciągły strach rodziny co dalej. Postanowiłem, że zacznę modlić się w jego intencji.
Przeczytaj

Kasia: Pragnę podzielić się z Wami cudem Bożym, jakiego doznałam

Pragnę podzielić się z Wami cudem Bożym, jakiego doznałam. Mianowicie w zeszłym roku odmawiałam kilka nowenn, jedna po drugiej.
Przeczytaj

Iza: Podziękowania

Witajcie, Chciałam bardzo podziękować ukochanej Mateczce w Niebie za łaski, które na mnie zesłała. Wiem, że na Nowennę nie trafiłam przypadkiem. Jestem w trakcie odmawiania już drugiej. I pomimo tego, że moja pierwsza intencja się nie spełniła (bo najwyraźniej Bóg ma w tej sprawie co do mnie inne plany), to...
Przeczytaj

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LIDKAMagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

dziekuje zycze tez dla Ciebie wielu lask bozych. Maryja wspiera wszystkich modlacych sie Nowenna Pompejanska. Nowenna Pompejanska daje wiele lask, zwlaszcza spokoj, wyciszenie, uwolnienie od zmartwien, wyzwolenie od grzechow. Reszta przyjdzie potem, wszystko zgodnie, wedlug planu bozego. Wola Boza -musimy sie zgadzac. Dobry Jezus czuwa nad nami-wszyscy jestesmy grzesznikami. Nieustawajcie, modlcie sie Nwenna Pompejanska, doswiadczycie cudow.

LIDKA
Gość
LIDKA

zabawne , tez sie modle NP o uzdrowienie niedowidzenia lewym okiem mojej córki NATALII