Anna: czułam obecność Boga w mojej modlitwie

W tym tygodniu skończyłam nowennę. Na początku bałam się, że nie dam rady. Jednak od pewnego już czasu czułam obecność Boga w mojej modlitwie, to On pomógł mi wytrwać w postanowieniu i dał mi nadzieję. Zyskałam pewność, że zostanę wysłuchana. Nie wiem jeszcze, co otrzymam i czy wszystko rozwiąże się...
Read More

Marianna: podziękowanie za otrzymane łaski

Chwała Panu i Najświętszej Maryji Pannie! Mimo, że proszę za innymi otrzymuję łaski o jakich nawet bym nie pomyślała. Bóg sam zabezpiecza mnie we wszystkich :).
Read More

Łukasz: Łaski za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym podzielić się łaskami jakie otrzymaliśmy wraz z żoną za Wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny podczas odmawiania drugiej i trzeciej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska
Read More

Bernard: Przeszczep nerki

Mam ogromne zaufanie do Matki Bożej
Read More

Magdalena: Za parę dni podejmę pracę

Szczęść Boże
W trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej wiele zmieniło się w moim życiu nowennę zakończyła 23.10.2017 odmówiałam w intencji znalezienia pracy.Za parę dni podejmę prace. Dziękuję Mateczko za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?