Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas

Zbieram się już jakiś czas do pisania, ale i teraz nie wiem od czego zacząć. Nowennę znalazłam w internecie. W pierwszej chwili przeraziłam się czy dam radę i wytrwam na modlitwie. Moja prośba była jednak dla mnie tak ważna że spisałam sobie jak odmawiać nowennę i zaczęłam ją następnego dnia. Modliłam się o uwolnienie z nałogu mojego męża.
Read More

Renata: Skończyły się kłótnie i pijaństwo

Pragnę podziękować matce Bożej z Pompejów za zgodę w rodzinie. Mąż był alkoholikiem i często znęcał się psychicznie głownie na mnie. Po kilku latach doprowadziło to do tego, że targnęłam się na życie, bo praktycznie nie było dnia bez awantury.
Read More

Anna: przyśniła mi się Matka Boska, wołała mnie

Płaczę co dziennie, depresja się pogłębia, mam okropne stany lękowe, czuję, że moja prośba nie będzie wysłuchana. Czuję się opuszczona i sama, że nie zasługuję na nic. Czuję się jak najgorsza z najgorszych i to bardzo delikatnie opisując. Nie mam siły się modlić, nie mam siły wstać z łóżka. Nie wiem co się dzieje i chcę, żeby to co się dzieję się skończyło.
Read More

Świadectwo Alicji – powrót syna

Ponieważ coraz trudniej dokopać się do komentarzy, wśród których znajdujemy wspaniałe świadectwa, to postanowiliśmy je raz po raz wyciągać "na wierzch", żeby nie przegapić tych pięknych różańcowych cudów. Pisze Alicja: Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za wszystkie łaski które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej . Nowenną tą modliłam się w...
Read More

Małgorzata: Widać poprawę w każdej sprawie, o którą się modlę!

Witam. Już od dawna zabierałam się do napisania kolejnego świadectwa i ciągle jakoś odkładałam. Nowennę odmawiam cały czas nieraz z niewielkimi przerwami między jedną a drugą, od czerwca 2015 r. w różnych intencjach. Niektóre zostały wysłuchane, m.in za mojego chrześnika, co opisałam w pierwszym świadectwie.
Read More

Magda – LIST: Teraz wiem, że moja intencja jest ważna i muszę dokończyć nowennę

Szczęść Boże! Jestem w trakcie odmawiania swojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Długo ta forma modlitwy za mną krążyła, ale nie mogłam się zdecydować. Ostatnio znowu o tym myślałam, bałam się, że to za trudne. Wybrałam intencję o uleczenie ran i uwolnienie dla jednej osoby.
Początek modlitwy był dla mnie cudowny, nie miałam problemów ze skupieniem. W kolejnych dniach pojawiły się trudności.Zaczęły się pojawiać myśli o bezsensownosci intencji, tego, że obroci się to przeciwko mnie. Dziś podczas modlitwy doswiadczylam ich bardzo mocno. Przez cały dzień ledwo odmowiłam dwie dziesiątki, wieczorem odmawiając dalej przysypialam, czulam niemoc, ciągle rozproszenia. Minęła północ, zostały mi jeszcze tajemnice chwalebne. Było mi bardzo ciężko, przeczytalam w aplikacji tekst motywujacy na nastepny dzień, z tekstem o walce duchowej i z modlitwą o uwolnienie. Myśli odeszły, znowu moglam się skupić. To było silne odczucie, konkretne doświadczenie walki duchowej. Teraz wiem, że moja intencja jest ważna i muszę dokończyć nowennę. Piszę, ponieważ być może komuś pomoże to wytrwać na modlitwie.
Chwała Panu!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?