Łukasz: zdrowie taty

Nowenne pompejańską odmawiam już jakiś czas odmówiłem trzy i pomimo tego że moje dwie pierwsze prośby nie zostały wysłuchane, to kiedy mój tata zaczął mieć problemy zdrowotne i wylądował w szpitalu to bez wahania chwyciłem za różaniec i odmówiłem nowennę w intencji jego zdrowia i Matka Boska zdziałała cud!!! Problemy...
Read More

Łucja: Cud za sprawą Matki Boskiej

Zgodnie z obietnicą złożoną MARYI i świętym Pańskim,do których się modliłam,składam moje świadectwo.Modliłam się Nowenną Pompejańską za moją córkę(klasa I gimnazjum).Dziecko tak opuściło się w nauce,że miała cztery zagrożenia,negatywny stosunek do nauki,do tego nie miałam żadnej pomocy i wsparcia ze strony jej ojca(jestem w separacji).Przy tylu zagrożeniach nawet zdawanie poprawki...
Read More

Aneta: Uzdrowienie

A to wszystko dzięki Matce Przenajświętszej. Piszę Wam o tym, by dać Wam świadectwo, żeby wszystkie swoje troski powierzać Matce Przenajświętszej, bo ona czuwa nad swoimi dziećmi i jak prawdziwa matka otacza nas opieką.
Read More

Zdzisław: uratowanie małżeństwa

Szceść Boże. Jestem w trakcie odmawiania mojej pierwszej Nowenny Pompejanskiej za odbudowanie mojego małżeństwa i w nim szczerej milości.
Read More

Iwona: Ta modlitwa przerosła moje najśmielsze oczekiwania

Ciężko mi opisać wszystko czego doświadczyłam odmawiając nowennę pompejańską. Dlatego pewnie na jednym świadectwie się nie skończy. Nowenny zaczęłam odmawiać w 2013 roku( roku wiary). I od tamtej pory odmówiłam 9 lub 10 nowenn dokładnie nie wiem . Bo nie o ilość tu chodzi. BARDZO długo zwlekałam ze swoim świadectwem mimo ,że wiele otrzymałam i obiecałam Matce Bożej ,że takie świadectwo napiszę. Moje intencje były różne( modliłam się o pracę, o miłość, o wyzbycie się leków, modliłam się też za innych- za córkę, za bliską mi osobę o potrzebne łaski dla niej, a także za osobę która mnie skrzywdziła.
Read More

Magda: Cuda dzieją się dzisiaj

O Nowennie Pompejańskiej wiedziałam już dawniej, jednak nie zagłębiałam się bardziej w tę modlitwę. Usłyszałam świadectwo zwiazane z Pompejanką na pielgrzymce na Jasną Górę, cudach i łaskach, jakie Matka Boża wyprasza u Swojego Syna. Wtedy zapragnęłam odmówić ją- tamta osoba mówiła wtedy, że Nowenna trwa 6 miesięcy i w tym przekonaniu żyłam, dopóki nie doczytałam sama, że Nowenna trwa 54dni. Zawierzyłam swoją Nowennę na Jasnej Górze i rozpoczęłam ją 15 sierpnia w Święto Matki Bożej. To był błogosławiony czas! Czułam opiekę Matki Bożej. Rożaniec jest niesamowitym darem dla człowieka! Jest niezwykle trudną formą modlitwy, ale piękną, którą warto praktykować codziennie! Niezwykle zbliża do Pana Jezusa i Matki Najświętszej, gdyż poszczególne tajemnice różańcowe przeżywamy z Nimi! Odkrywamy odpowiedzi na nasze pytania. Nowenna Pompejańska była dla mnie niemałym wyzwaniem, raz zdarzyło się, że odmawiałam w nocy, gdyż wracałam z wyjazdu, albo rano, bo byłam poza domem. Szczególnie ciężko było pod koniec Nowenny, jednak wytrwałam i skończyłam swoją Nowennę 7 października w Święto Matki Bożej Różańcowej i w dniu, gdy był różaniec do granic. Udało mi się pojechać na granice i ostatni dzień odmówić z całą Polską! To był dla mnie taki niesamowity Znak, że Nowenna zakończyła się dokładnie w tym dniu. To był pierwszy Wielki Mały CUD! W drodze w radio rownież mówili o NP. To było dla mnie takim potwierdzeniem i wielka radością i czymś niesamowitym! Moja modlitwa jeszcze nie została wysłuchana, ale głęboko wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha mojej prośby! Cały czas gorąco o to się modlę. Nowenna Pompejańska była pięknym i przede wszystkim Bożym czasem w moim życiu, który już owocuje i na pewno zaowocuje jeszcze bardziej! Chwała Panu i Matce Bożej!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?