Anna: łaski wymodlone dla rodziców

Chciałam złożyć świadectwo z trzeciej już zmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, którą tym razem modliłam się z prośbą o zdrój łask dla moich rodziców. Zmobilizował mnie do modlitwy niepokój o zdrowie taty. Na szczęście szybko okazało się, że przedwcześnie wszczęłam alarm i wygląda na to, że w tej sprawie jest...
Read More

Sylwia: W Maryi widzę naszą ostatnią nadzieję…

Szczęść Boże. Chcę się podzielić świadectwem po odmówionej Nowennie Pompejańskiej. Dwa dni temu zakończyłam odmawianie NP w intencji wyjścia z długów i poprawy naszej sytuacji finansowej. Mąż prowadzi działalność gospodarczą w usługach budowlanych a jak to bywa przy działalności w tej branży...
Read More

M: Intencja w sprawie znalezienia dobrej pracy

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski jakimi nas obdarza.Nowennę odmawiam po raz kolejny,chyba 6 raz.
Read More

Kaja: Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem

Na Nowennę Pompejańską natknęłam się przypodkowo kiedy moje życie bardzo mocno się skomplikowało. Przez własną głupotę wpakowałam się w kłopoty.Zaczęłam odmaniać Nowennę i moje sprawy pomyślnie sie ulożyły. A poza tym nauczylam się modlić, wyciszać, dokonywać bardziej rozsadnych wyborów. Maryja sprawiła że jestem lepszym człowiekiem.Modlitwa ma ogromną moc.
Read More

G: zaczynam cieszyć się życiem!

Za to dziękuję Matce Najswietszej za wszystkie łaski Pod koniec Maja będzie Msza dziekczynna którą zamówiłam
Read More

M: Dziękuję za Twą matczyną opiekę

wlasnie skonczylam kolejna nowenna o wyzdrowienie z cukrzycy mojego 9-letniego siostrzenca.o chorobie dowiedzielismy sie 3 m-ce temu.poki co chlopiec radzi sobie dobrze ze wszystkim, mierzeniem poziom cukru I posilkami, bardzo schudl poprzez zmiane diety.mysle ze Maryja pomaga mu z tym w szystkim, nie mam innych informacji ale wierze, ze bedzie dobrze.choc intencja byla dla siostrzenca to ja tez odczulam ogromna pomoc w codziennych obowiazkach w pracy, od napotkanych zyczliwych ludzi ktorzy pomagali I podnosili mnie na duchu kiedy bylo mi trudno w pracy wykonywanej za granica I w pewnej samotnosci, chyba to moje spojrzenie zamienia sie poprzez rozaniec choc widze wiele swoich wad I probe ciagniecia mnie w dol przez zlgo, jednak mam to cudowne poczucie, ze mimo grzesznosci mojej nie jestem odrzucona tylko czuje ta slodycz wsparcie I zaproszenie do korzystania z sakramentow, mam nadzieje ze uda mi sie z nich skorzystac po powrocie do kraju, ze mimo wielu wyrzeczen ktore ponosze pracujac za granica mam duzo nadziei I czasem przyplyw pokoju wewnetrznego bo ogolne jestem nerwusem z choroby Hashimoto od niedawna stwierdzona.wiec kolejna intencja bedzie o wyzdrowienie mojej tarczycy, intencji jest cala masa, a dzien z rozancem ma glebszy sens wiec po skonczeniu mozemy kontynuowac i ten czas znajduje sie sam kazdego dnia na rozance.Dziekuje Maryjo za Twa matczyna opieke I prowadzenie mnie za reke.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?