Ludka: Nigdy nie zwątpię w moc tej modlitwy

Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem, w internecie szukałam innej modlitwy a w wyszukiwarce znalazłam nowenna pompejańska, a że bardzo potrzebowałam łaski Bożej gdyż mąż z zięciem stracili pracę postanowiłam rozpocząć nowennę. Była to moja pierwsza nowenna, muszę dodać że nie potrafiłam nawet dobrze odmawiać różańca, odmawiałam nowennę razem z aplikacją na yu tube. Moją pierwszą nowennę odmawiałam prosząc o łaskę pracy dla męża i dla zięcia, chociaż później przeczytałam, że w każdej nowennie prosimy o jedną łaskie to i tak moja modlitwa została wysłuchana. Były to co prawda prace na rok lub na pół roku ale cały czas była praca.
Po skończeniu pierwszej nowenny miałam chyba rok przerwy po tym czasie mój syn zdawał egzaminy były to egzaminy zawodowe maturalne oraz na prawo jazdy, więc odmawiałam drugą nowennę za pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna i tym razem Matka Boża nas ludzi mnie wysłuchała i syn zdał wszystkie egzaminy, Trzecią i czwartą nowennę odmawiałam w intencji tak jak w pierwszej ale prośba o przedłużenie umowy o pracę dla męża i zięcia i muszę powiedzieć, że też częściowo została moja prośba wysłuchana ale nigdy nie wątpię w moc tej modlitwy nawet jeżeli dostaję inna łaskę niż tą o którą prosiłam bo wiem że Bóg Ojciec najlepiej wie co nam jest potrzebne nie kiedy nie daje nam to o co prosimy, ale nie po to żeby zwątpić w Niego ale po to aby nas umocnić i abyśmy zobaczyli, że idziemy złą drogą, W tej chwili odmawiam piątą nowennę w intencji o zdrowie mojego drugiego zięcia i wierzę, że tak jak wcześniej Matka Boża mnie wysłuchała to i tym razem nie zostawi mnie bez pomocy.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Józef+A. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Józef+A.
Gość
Józef+A.

Serce się cieszy widząc, że Maryja wspomaga osoby potrzebujące tak jak w tym świadectwie powyżej. Podbudowywuje to mnie i wierzę że i moje modlitwy zostaną wysłuchane.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: