Krzysztof: Polecam ją każdemu

O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się od mojej siostry. Pierwszą nowennę odmówiłem na początku lutego tego roku. Obecnie odmawiam piątą nowennę za Polskę żeby Polską rządzili ludzie uczciwi.
Read More

Karolina: Z wiarą i bez grzechów

Zacznę od tego, że odmawiam już moją 9 Nowennę Pompejańską. Jakiś czas temu pisałam tu świadectwo. Był to okres w którym wydarzył się prawdziwy cud. Moją pierwszą nowennę odmawiałam 2 lata temu w intencji tego, aby chłopak, w którym byłam zakochana po uszy od hm... 8 lat odwzajemnił moje uczucie. (Nie pamiętam jak trafiłam na nowennę chyba ktoś mi o niej wspomniał lub wyczytałam w internecie).
Read More

Magdalena: uwolnienie syna

Moi kochani z wielką radością chcę Wam jeszcze któryś z kolei raz powiedzieć o cudownej Mocy Nowenny Pompejańskiej. Jak już pisałam na tym forum doznawałam ja i moja rodzina licznych Cudów za przyczyną Mateczki Pompejańskiej.Między innymi dotknęłam się instalacji prądowej pod napięciem 220(bez uszczerbku na zdrowiu), roczna wnuczka zleciała z...
Read More

Agata: jeszcze niewysłuchana…..

Matka Najświętsza nic nie wspomniała, że "natychmiast" będziemy wysłuchani, na pewno "wie" kiedy będzie odpowiedni czas.... i wierzę, że taki czas nadejdzie :)
Read More

Ludka: Nigdy nie zwątpię w moc tej modlitwy

Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem, w internecie szukałam innej modlitwy a w wyszukiwarce znalazłam nowenna pompejańska, a że bardzo potrzebowałam łaski Bożej gdyż mąż z zięciem stracili pracę postanowiłam rozpocząć nowennę. Była to moja pierwsza nowenna, muszę dodać że nie potrafiłam nawet dobrze odmawiać różańca, odmawiałam nowennę razem z aplikacją na yu tube. Moją pierwszą nowennę odmawiałam prosząc o łaskę pracy dla męża i dla zięcia, chociaż później przeczytałam, że w każdej nowennie prosimy o jedną łaskie to i tak moja modlitwa została wysłuchana.  Były to co prawda prace na rok lub na pół roku ale cały czas była praca.
Po skończeniu pierwszej nowenny miałam chyba rok przerwy po tym czasie mój syn zdawał egzaminy były to egzaminy zawodowe maturalne oraz na prawo jazdy, więc odmawiałam drugą nowennę za pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna i tym razem Matka Boża nas ludzi mnie wysłuchała i syn zdał wszystkie egzaminy, Trzecią i czwartą nowennę odmawiałam w intencji tak jak w pierwszej ale prośba o przedłużenie umowy o pracę dla męża i zięcia i muszę powiedzieć, że też częściowo została moja prośba wysłuchana ale nigdy nie wątpię w moc tej modlitwy nawet jeżeli dostaję inna łaskę niż tą o którą prosiłam bo wiem że Bóg Ojciec najlepiej wie co nam jest potrzebne nie kiedy nie daje nam to o co prosimy, ale nie po to żeby zwątpić w Niego ale po to aby nas umocnić i abyśmy zobaczyli, że idziemy złą drogą, W tej chwili odmawiam piątą nowennę w intencji o zdrowie mojego drugiego zięcia i wierzę, że tak jak wcześniej Matka Boża mnie wysłuchała to i tym razem nie zostawi mnie bez pomocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ludka: Nigdy nie zwątpię w moc tej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Józef+A.
Gość
Józef+A.

Serce się cieszy widząc, że Maryja wspomaga osoby potrzebujące tak jak w tym świadectwie powyżej. Podbudowywuje to mnie i wierzę że i moje modlitwy zostaną wysłuchane.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?