Nieznajoma: Ratunek mojego małżeństwa

Przechodziłam straszny ból, cierpienie. Nie dawałam sobie z tym rady, żaliłam się do rodziny - dlaczego mnie to spotkało, tak z dnia na dzień, jak tak można? Pewnego dnia, rozmawiając z siostrą o tym, co mąż wyprawia, powiedziała mi o nowennie pompejańskiej.
Read More

Barbara: Syn dostał się na staż

Nowennę Pompejańską do tej pory odmówiłam 5 razy .Dwie z nich zostały wysłuchane.Ostatnią nowennę odmawiałam o pracę dla syna.Syn studiuje zaocznie ale chciał pracować by mógł mieć swoje pieniądze na studia.Nie długo Maryja kazała czekać.
Read More

Karol: Obecność i pomoc Maryi

To moje pierwsze swiadectwo wiec moze nie bedzie napisane najpiekniej, lecz chciałbym podzielić się z wami wielkim cudem jaki uczyniła Maryja w moim życiu. Odmówiłem kilka nowenn pompejanskich w tej intencji.
Read More

Beata: Wierzę w cuda.

Z nowenną pompejańską zetknęłam się dwa lata temu, przypadkiem przeglądając strony internetowe. Wtedy też zaczęłam ją odmawiać. Miałam mnóstwo intencji, w dwóch intencjach odmawiałam jedną nowennę.
Read More

Ania: Wielka radość

Witam serdecznie wszystkich, chcialabym sie podzielic z Wami moim doswiadczenie w czasie odmawiamia Nowenny Pompejańskiej. Dzisiaj dokladnie( 11/24/2014) mija rok od kiedy zaczealam odmawiac Nowennę Pompejańską, powiem szczeze ze nie bylo latwo. Pamietam ze byl taki moment gdzie odmawialam dwie nowenny w tym samym czasie, a tak caly czas sie...
Read More

Kamila: Już teraz widzę, że modlitwa skutkuje

Szczęść Boże! Chciałabym podziękować Maryi za to,że wogóle dała mi chęci do odmawiania Nowenny Pompejańskiej:)Dzięki tej modlitwie jestem spokojniejsza,radośniejsza i chyba pewniejsza siebie. Wcześniej zastanawiałam się,czy mam odmawiać NP w swojej intencji i żeby dał mi jakiś znak. Tego samego dnia mój mąż przyniósł mi różaniec, który znalazł w pracy:) To była dla mnie odpowiedź:)Następnego dnia rozpoczęłam Nowennę. Polecam ją każdemu! Jeszcze nie wiem jaki będzie jej finał,ale już teraz widzę że modlitwa skutkuje. Pozdrawiam!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.