Bernadeta: Łaski dla syna i jego rodziny

Nowennę pompejańską odmówiłam kilka razy: prosiłam o dobrą pracę dla syna i niedługo trzeba było czekać - syn pracuje, jest zadowolony. Następną nowennę odmówiłam z prośbą o zdrowie dla syna, tzn. żeby choroba nie powróciła z którą zmagał się przez parę lat - ze zdrowiem nie ma problemy.
Read More

Lidia: Matenko w tobie cała nadzieja

Ja sama mam chyba poczatki depresji bo mnie cos takiego przygniata ze czasami nie widze sensu zycia.W duzej czesci to zasługa meza bo ten jego nałóg niszczy tez mnie .Mysle ze nowenna mnie podtrzymuje .Modle sie praktycznie na okragło.
Read More

Kinga: Praca

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji otrzymania stałej pracy w zawodzie. W tej samej intencji modliła się również moja mama. Mimo, że ja przerwałam po odmówieniu części błagalnej, Maryja wysłuchała mnie i otrzymałam pracę na okres próbny. Wzywałam imienia wielu Świętych (Św. Józefa, Św. Josemarii, Św. Rity, Św. Antoniego...). Modlitwa czyni...
Read More

Beata: wewnętrzna przemiana

Zaczęłam ja odmawiać w momencie szukania pracy i zostałam wysluchana. Zapomniałam jednak w tamtym momencie podziękować Matce Najświętszej za otrzymane laski. Powiedziałam paru osobom o nowennie, ale nie napisałam swiadectwa a przecież obiecałam to Maryi.
Read More

Władysława: Cud nad cudy

Opatrzność Boska sprawiła, że dowiedziałam się o Nowennie Pompejańsjkiej i niemalże natychmiast zaczęłam się modlić.
Read More

Justyna: Królowo Różańca Świętego – dziękuję

O NP dowiedzialam sie kiedy jedna z moich kuzynek wymodlila nia zdrowie swojej siostry chorej na chorobe nowotworowa. Wiedzialam ze to nowenna nie do odparcia ale dopiero gdy sama mialam problemy zdrowotne zdecydowalam sie na jej odmowienie. Jak trwoga to do Boga! Odmawiam teraz juz druga NP. W czasie odmawiania pierwszej uzyskalam wiele Lask Bozych i wydarzylo sie wiele niesamowitych rzeczy w moim zyciu. Badania na ktore mialam czekac po pol roku okazaly sie mozliwe do wykonania w ciagu kilku dni, tygodni bo nagle zwolnil sie termin. Ich wyniki okazaly sie ujemne. Dziekuje za to wszystko!
Modlitwa rozancowa pozostanie ze mna do konca zycia. Nie przestane jej odmawiac!
Zachecam wszystkich do modlitwy Nowenna Pompejanska. Na Chwale Panu i Najswietszej Marii Panny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?