Anna: Ogrom łask dla rodziny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu i przez tę modlitwę Maryja zmieniła moje życie. Pierwszą Nowennę odmówiłam w intencji uzdrowienia mojego brata z silnych bólów mięśni, brat przeszedł wiele badań ale lekarze nie potrafili postawić diagnozy. W trakcie odmawiania nowenny było coraz gorzej, ale trwałam w nadziei, że wszystko będzie dobrze i tak się stało. Po skończeniu nowenny z dnia na dzień było coraz lepiej, brat jest całkowicie zdrowy, choroba nie powróciła.
Read More

Żona: Odmawiałam z nowennę o dar potomstwa

Odmawiałam z nowennę o dar potomstwa, Pan Bóg jednak nie od razu wypełnił moją prośbę, ale znalazłam dobrą klinikę naprotechnologii w Białymstoku Napromedica. W oczekiwaniu na dar potomstwa Matka Boża posyła do mnie wiele osób, które wpierają mnie modlitwą. Mateńko dziękuję Ci!!!
Read More

Elwira: Dom z podwórkiem

Mateńko dziękuję
Read More

Irena: Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski

Dziękuję bardzo Matce Bożej za opiekę nade mną i całą moją rodzinę. Ufajcie i trwajcie w modlitwie. Matka Boska wszystkich wysłucha.
Read More

Karol: Różaniec jest niesamowitą modlitwą

Szczęść Boże. Chciałem się podzielić tym, jak wielką moc ma modlitwa różańcowa oraz tym jak wiele łask możemy otrzymać od Matki Bożej modląc się na różańcu.
Read More

Joanna: Tylko Maryja potrafi dokonać tak wielkich cudów

Kilka miesięcy temu nieoczekiwanie spadła na nas wiadomość o chorobie mojego szwagra, a wraz z nią rozpacz, strach i tak ogromny niepokój, wręcz nie do opisania. Diagnoza była straszna – podejrzenie nowotworu trzustki, bardzo złe wyniki badań i małe szanse na pozytywne wieści. Bardzo kocham moją siostrę, a jej ból i strach o zdrowie ukochanego męża i dalsze losy ich rodziny były dla mnie nie do zniesienia. Tak bardzo chciałam pomóc im, wesprzeć, ukoić ich smutek i lęk. Postanowiłam wraz z moim mężem, moją mamą i z babcią odmawiać nowennę w intencji zdrowia szwagra. Odmawialiśmy ją już wielokrotnie w innych intencjach, więc wiedzieliśmy, że w NIEJ nasz jedyny ratunek. Rozpoczęliśmy 13 sierpnia, w dzień Matki Bożej Fatimskiej. Namówiłam również moją siostrę, aby rozpoczęła odmawianie nowenny. To było jej pierwsze spotkanie z Matką Bożą Pompejańską w nowennie. Wcześniej podchodziła do tej modlitwy bardzo sceptycznie i nie sądziłam, że kiedykolwiek zacznie jej odmawianie. Jednak z wielką nadzieją dołączyła do najbliższych i w ten sposób pięć osób modliło się o zdrowie dla mojego szwagra Nowenną Pompejańską. Mijały dni i tygodnie. Już pierwsza wizyta u specjalistów nie potwierdziła straszliwej diagnozy, a leczenie farmakologiczne i dieta spowodowały, że podczas kolejnej wizyty lekarz nie mógł uwierzyć, że tak szybko wszystko wraca do normy. Trzustka zaczęła pracować prawidłowo, więc podjęto decyzję o odstawieniu leków. W dzień urodzin szwagra zakończyliśmy część błagalną nowenny, wiedząc już, że wszystko jest na najlepszej drodze. To najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć i jaki mogliśmy mu ofiarować. Naszą modlitwę. Siostra wyznała mi po jej odmówieniu, że jest przekonana o tym, że tylko zwrócenie się do Maryi pomogło jej przetrwać te trudne chwile. Ona też teraz wie, jak ogromną MOC niesie ze sobą odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Joanna: Tylko Maryja potrafi dokonać tak wielkich cudów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

:-)))

irena
Gość

joanno po przeczytaniu twojego komentarza mam jeszcze wieksza nadzieje ze moja sasiadka wyzdrowieje ,u niej tez stwierdzono raka trzustki ,na ta chwile jej guz na trzustce sie zmniejszyl ,nowenne pompejanska odmawia jej maz i jej siostra i wierze ze matka boza tez ja uratuje

magdalena
Gość
magdalena

zgadzam sie Maryja pomaga, bez Maryji czlowiek nic nie moze uczynic. dziekuje Maryjo, ze sluchasz. NP posiada ogromna moc. spokoj wewnetrzny, przebaczenie, wiara, zdrowie, wysluchane prosby, uzdrowienie. powiem tak warto odmawiac
Nowenne
P

irena
Gość

ja juz napisalam swa swiadectwa ,bo matka boza uzdrowila mojego meza z alkoholizmu i corke z depresji ,obecnie odmawiam trzecia nowenne i wierze ze tez napisze swiadectwo o tym, ze jest kochana, milosierna i nikogo nie opuszcza w potrzebie ,trzeba tylko jej powirzyc swoje troski i zmartwienia

magdalena
Gość
magdalena

wsparcie pomaga, ja wspieram swoich rodzicow, swojego synka, swoja rodzine, wspolmalzona, Maryja wspiera mnie oraz cala moja rodzine, synka, wspolmalzonka, mamusie, tatusia. Maryja pomaga kazdego dnia. Dziekuje Maryjo. Jezu ufam Tobie.

E.K.
Gość

piękne świadectwo :)))

Obrazki z nowenną pompejańską?