Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas

Szczęść Boże
Zbieram się już jakiś czas do pisania, ale i teraz nie wiem od czego zacząć. Nowennę znalazłam w internecie. W pierwszej chwili przeraziłam się czy dam radę i wytrwam na modlitwie. Moja prośba była jednak dla mnie tak ważna że spisałam sobie jak odmawiać nowennę i zaczęłam ją następnego dnia. Modliłam się o uwolnienie z nałogu mojego męża. Przez cały czas modlitwy mąż nie trzeźwiał, ale nie traciłam nadziei. Nie powiem, miałam chwile zwątpienia. W pierwszym dniu gdy zaczęłam część dziękczynną, poczułam coś takiego w sercu, że to o co proszę już zostało wysłuchane. Nie umiałam tego wytłumaczyć, ale czułam lekkość, wdzięczność i spokój. Na logikę sytuacja się nie zmieniła, a wręcz stan mojego męża z dnia na dzień się pogarszał. Ostatniego dnia części dziękczynnej męża zabrało pogotowie. Jeszcze mocniej prosiłam wtedy Maryję o wysłuchanie. Łzy płynęły z oczu, ale dokończyłam modlitwę. Na następny dzień dowiedziałam się że męża odratowali na OIOM. Czułam wdzięczność i wiedziałam że tą łaskę zawdzięczam Maryi. Po tym wydarzeniu mąż podjął terapię odwykową. Co prawda po jakimś czasie wrócił na „stare tory”, ale wiem że pewnie ma coś jeszcze do zrobienia tu na ziemi, skoro dostał łaskę życia. Natomiast ja nie poprzestanę na jednej nowennie.
Proszę o modlitwę

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
KaroirenaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Pomodliłam się za Ciebie, za Was. Życzę dużo sił i wytrwałości w modlitwie, szczęść Wam Boże

irena
Gość
irena

ewo ja tez modlilam sie o uzdrowienie mojego meza z choroby alkoholowej ,matka boza mnie wysluchala, moj maz tez zostal zabrany przez karetke do szpitala ,bo dostal padaczki alkoholowej odstawiennej ,kilka dni nie pil bo to byl jedyny warunek zeby wrocil do polski z tad ta padaczka, byly chyba dwa miesiace bez picia,potem cztery dni z piciem i znowu nie pil przez dwa miesiace i znowu byly cztery dni z piciem ,wiem ze to jeszcze nie calkiem wyleczony czlowiek ,bo ta choproba tak latwo nie odpuszcza ,ale moj maz teraz jest wiekszosci dni trzezwy ,wiem ,jestem pewna ze to za… Czytaj więcej »

Karo
Gość
Karo

Pomaga wyjsc z alkoholizmu prearat ziolowy sprowadzany z Kanady, o nazwie Kudzu Root. Swiadectwa jak pomogl alkoholikom i jakie ma dzalanie tu: kudzu.pl
Jest jeszcze inne polskie ziolo pmagajace wyjsc z alkoholizmu. Jednak nie wiem w jakich proporcjach stosowac to inne ziolo.
Duze dawki niacyny, czyli wit. B3 tez sa skutecznym sposobem wyjscia z nalogu. Pisze to na odstawie informacji z ksiazek dr. Andrew Saula: ‚Wylecz sie sam. Mega dawki witamin’ oraz ‚Niacyna w leczeniu’.

irena
Gość
irena

ok ,dziekuje ,tego tez sprobuje

irena
Gość
irena

dodam jeszcze ze moj maz nie uczeszczal na zadne terapie ,dlatego wiem ze to pomoc i ratunek od matki bozej

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…