Kasia: dzięki Nowennie uniknęłam operacji

atka Boska obdarzyła mnie łaską uzdrowienia ciała i ducha. Obdarzyła spokojem, po wielu nerwowych, wręcz depresyjnych stanach związanych z chorobą. Wiem, że dzięki Nowennie uniknęłam operacji, a lekarzom było dziwnie.
Przeczytaj całość

Aneta: Modlitwa ta ma wielką moc!

Pragnę złożyć świadectwo po odmówieniu drugiej Nowenny Pompejańskiej. Obie odmawiałam w tej samej intencji: poczęcia drugiego dziecko. W trakcie odnawiania tej wspaniałej modlitwy czułam nad sobą opiekę Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą

Na Nowennę Pompejańską trafiłam kilka miesięcy temu. Podjęłam się jej w pewnej intencji w której modliłam się już kilka lat jednak odmówiłam ją tylko przez trzy dni. Mimo, że tak szybko przerwałam Nowennę zostałam wysłuchana!Przeczytaj Magdalena: Nowenna Pompejańska jest wspaniałą modlitwą
Przeczytaj całość

Anna: Odnalazłam spokój

Zawsze, jak sądziłam, byłam religijna. Natomiast dopiero nowenna nauczyła mnie wiary, a może przede wszystkim potrzeby wiary. Zawsze też czułam jakąś szczególną więź z Matką Bożą, która wielokrotnie wysłuchiwała moich modlitw, a co do jej wstawiennictwa nie miałam wtedy wątpliwości. W ostatnich latach jednak mój kontakt z Kościołem osłabł (nie...
Przeczytaj całość

Małgosia: W połowie części błagalnej pierwsze dobre wiadomosci

Moje zycie nie zawsze bylo uslane różami,ale ostatni okres byl wyjątkowo ciężki. Problemy finansowe przerosly moją rodzinę. Znikąd pomocy.
Przeczytaj całość

Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas

Szczęść Boże
Zbieram się już jakiś czas do pisania, ale i teraz nie wiem od czego zacząć. Nowennę znalazłam w internecie. W pierwszej chwili przeraziłam się czy dam radę i wytrwam na modlitwie. Moja prośba była jednak dla mnie tak ważna że spisałam sobie jak odmawiać nowennę i zaczęłam ją następnego dnia. Modliłam się o uwolnienie z nałogu mojego męża. Przez cały czas modlitwy mąż nie trzeźwiał, ale nie traciłam nadziei. Nie powiem, miałam chwile zwątpienia. W pierwszym dniu gdy zaczęłam część dziękczynną, poczułam coś takiego w sercu, że to o co proszę już zostało wysłuchane. Nie umiałam tego wytłumaczyć, ale czułam lekkość, wdzięczność i spokój. Na logikę sytuacja się nie zmieniła, a wręcz stan mojego męża z dnia na dzień się pogarszał. Ostatniego dnia części dziękczynnej męża zabrało pogotowie. Jeszcze mocniej prosiłam wtedy Maryję o wysłuchanie. Łzy płynęły z oczu, ale dokończyłam modlitwę. Na następny dzień dowiedziałam się że męża odratowali na OIOM. Czułam wdzięczność i wiedziałam że tą łaskę zawdzięczam Maryi. Po tym wydarzeniu mąż podjął terapię odwykową. Co prawda po jakimś czasie wrócił na „stare tory”, ale wiem że pewnie ma coś jeszcze do zrobienia tu na ziemi, skoro dostał łaskę życia. Natomiast ja nie poprzestanę na jednej nowennie.
Proszę o modlitwę

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ewa: Podziękowanie za to co dotychczas"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Pomodliłam się za Ciebie, za Was. Życzę dużo sił i wytrwałości w modlitwie, szczęść Wam Boże

irena
Gość
ewo ja tez modlilam sie o uzdrowienie mojego meza z choroby alkoholowej ,matka boza mnie wysluchala, moj maz tez zostal zabrany przez karetke do szpitala ,bo dostal padaczki alkoholowej odstawiennej ,kilka dni nie pil bo to byl jedyny warunek zeby wrocil do polski z tad ta padaczka, byly chyba dwa miesiace bez picia,potem cztery dni z piciem i znowu nie pil przez dwa miesiace i znowu byly cztery dni z piciem ,wiem ze to jeszcze nie calkiem wyleczony czlowiek ,bo ta choproba tak latwo nie odpuszcza ,ale moj maz teraz jest wiekszosci dni trzezwy ,wiem ,jestem pewna ze to za… Czytaj więcej »
Karo
Gość

Pomaga wyjsc z alkoholizmu prearat ziolowy sprowadzany z Kanady, o nazwie Kudzu Root. Swiadectwa jak pomogl alkoholikom i jakie ma dzalanie tu: kudzu.pl
Jest jeszcze inne polskie ziolo pmagajace wyjsc z alkoholizmu. Jednak nie wiem w jakich proporcjach stosowac to inne ziolo.
Duze dawki niacyny, czyli wit. B3 tez sa skutecznym sposobem wyjscia z nalogu. Pisze to na odstawie informacji z ksiazek dr. Andrew Saula: ‚Wylecz sie sam. Mega dawki witamin’ oraz ‚Niacyna w leczeniu’.

irena
Gość

ok ,dziekuje ,tego tez sprobuje

irena
Gość

dodam jeszcze ze moj maz nie uczeszczal na zadne terapie ,dlatego wiem ze to pomoc i ratunek od matki bozej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!